Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Hvala na brzom i jasnom odgovoru.

Inače, nisam mnogo pratio uslove ovakvog šeringa, ali vidim negde piše da Spotify navodno povremeno proverava da li svi članovi porodične grupe zaista jesu iz iste porodice, da li žive na istoj adresi itd.
Istina ili prazna pretnja?
 
Prazna pretnja, nikad to nisu uradili.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Mene su proverili do sad 4 puta. Moram lokaciju da uključim ili ručno unesem adresu, inače neće da svira

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Ima čak i negde neki twit (mada možda i nije za spotify) gde nekoj devojci podrška odgovara u fazonu deli pretplatu sa nekim kao što to radi ceo svet [emoji23]

s10e on Tapatalk pro
 
Ma samo na početku kad aktivirate familiju ukucate isti adresu i to je to, bukvalno nisam sreo nekoga kome su suspendovali nalog ili slično zbog familije.
Meni Spotify ima samo dozvolu za kameru (zbog onih njegovih qr kodova) i to je to, sve normalno radi.
Uzmi family sa nekim, kucate istu adresu kad se pridružujete familiji i nećeš imati problema nikad 100%.


Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ok, hvala.
Onda želim u grupu (manje-više mi je svejedno da li ćemo da delimo Spotify za 8 evra ili Deezer za 7,50 - meni su oba OK za moje potrebe).
Organizator grupe koja se okuplja ovde neka računa na mene i neka javi kad bude vreme (tj. kad okupi ekipu) da mi kaže koliko para uplaćujem, na koji račun itd.
 
Pošto sam zakasnio za ovu grupu, ako se neko drugi bude organizovao neka me kontaktira,
najbolje 'Pošalji email' pošto nisam svaki dan na Benchu :) Hvala!
 
Moj drug se isto raspituje da li ima slobodno mesto u nekoj grupi?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Za sada nss je trojica, jos 3 clana nam trebaju.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja sam cetvrti clan za sada, @veljkoka pravi grupu. Fale nam jos dva clana, aj’te ljudi jos malo, slusa mi se Spotify [emoji6]
 
Poslednja izmena:
Ok, cekamo jos jednog clana, da napomenem, ja vec imam grupu, moj drugar koji nije clan foruma hoce isto da se uclani negde, pa cu vam ja proslediti njegov broj telefona kada se popuni broj.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ukoliko nije problem što sam iz BiH, javljam se i ja u grupu. [emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Није проблем што си из БиХ, само је због геолоцирања потребно да ти администратор групе пријави налог са своје адресе. Након тога се ти регуларно логујеш.
 
Aham, odlično.
Onda piši na pm pa da završimo to.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Cimanje za nekoga iz Bosne će biti kako uplatiti novac za godišnju pretplatu unutar grupe.
 
Ok, cekamo jos jednog clana, da napomenem, ja vec imam grupu, moj drugar koji nije clan foruma hoce isto da se uclani negde, pa cu vam ja proslediti njegov broj telefona kada se popuni broj.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Nek se javi jos jedan, treba mi Spotify ko ozeblo sunce.
 
Ima nas 6, svima sam poslao pp. Mislim da fe ovaj moj drug da preuzme na sebe da bude administrator grupe.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pošto sam zakasnio za ovu grupu, ako se neko drugi bude organizovao neka me kontaktira,
najbolje 'Pošalji email' pošto nisam svaki dan na Benchu :) Hvala!
Ja sam cetvrti clan za sada, @veljkoka pravi grupu. Fale nam jos dva clana, aj’te ljudi jos malo, slusa mi se Spotify [emoji6]
Evo ja se javljam ako ima mesta
Ukoliko nije problem što sam iz BiH, javljam se i ja u grupu. [emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Poslao sam drugu poruku sa vasim brojevima. Uskoro ce napraviti grupu. Jedan clan mi se jos ubek nije javio, cekam jos njega, ali vi generalno mozete poceti da se dogovarate.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Dominator08 se ne javlja, zna li neko mozda njegov e mail,napisao je gore da se kontaktira preko e mail-a?


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Evo javio se i dominator, sada ste u punom broju, mozda i veceras ovaj moj drug ce napraviti grupu na viberu ili whatsapp-u i to je to, tamo cetw se najlakse dogovoriti. Uzivajte [emoji106]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Evo javio se i dominator, sada ste u punom broju, mozda i veceras ovaj moj drug ce napraviti grupu na viberu ili whatsapp-u i to je to, tamo cetw se najlakse dogovoriti. Uzivajte [emoji106]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Nema ga veceras, nadam se da ce sutra da se organizuje za grupu. Tebi svakako hvala veljkoka.
 
probao sam da slušam razne liste klasične muzike, i u svaku pod klasiku švercuju razne tupave muzike iz filmova...neke očajne orkestracije guraju kao klasiku...
 
Pa napravi svoje liste, ja uglavnom klasiku slušam, ima i albuma i izbora koliko hoćeš.
 
Nazad
Vrh Dno