Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Rekao bih je fejk.
 
Rekli su da trenutno rade analize tržišta u Srbiji, stoga planiraju pokretanje servisa na proleće. A profil za Starbucks je sigurno zvanični, oni su najavili otvaranje kafića u martu u Rajićevoj, apsolutno mi je glupo da kače neke reklame sa Spotify-em, ako nemaju veze sa njima.
 
Ne bi trebalo da bude fejk,pitanje je samo da li ce da izguraju to do kraja.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ko će ovde da im plaća pretplatu, nas par sa foruma :d
Realno, ovde te ljudi gledaju kao ludaka kad kažeš da si kupio neku aplikaciju, a ne da plaćaš pretplatu mesečno za muziku.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Isto ko sto niko ne placa deezer premium pa ga opet imamo, koristice free verziju.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
A ko ce da placa u Bugarskoj? Slican standard, slican mentalitet, slicne cene, itd. Pa tamo radi. Bice i kod nas, nadam se sto pre.
 
Vidi stvarno... Izvinjavam se, nisam proverio datum [emoji16]

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
Što se loguješ svake dve nedelje? Ja sam se evo za više od godinu dana logovao samo kad kupim novi telefon

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Tako je. Za premium verziju potrebno je koristiti VPN samo prilikom prvog logovanja. Kod besplatne verzije, mora VPN na svake dve nedelje.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Od nedavno mi izlazi "You've got too many tabs open. Close this one and continue listening." (registrovao free nalog preko VPNa). Jel se jos neko susreo s ovim? Naravno, samo jedan tab je otvoren.

P.S nisam morao svake dve nedelje preko VPNa da se ulogujem, vec regularno. Al sad je pocelo sa pomenutim problemom.
 
Poslednja izmena:
Ako je ovo tab u browseru, zašto ne probaš da instaliraš spotify player?

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
To je resilo problem, barem za sad... sad mogu bez problema opet u browseru. Elegantnije mi je tako da slusam, nema potrebe da instaliram dodatne aplikacije :D
 
Danas instalirah spotify apk za android tv na eon boxu i za divno čudo radi spotify connect sa "narodnom" verzijom.;) Tako da sam spojio eonbox preko optike na marantza i sad imam spotify connect na pojacalu. Tako da je i poslednji adut za kupovinu premium naloga konacno pao u vodu što se mene tiče.:wave:
 
Rekli su da trenutno rade analize tržišta u Srbiji, stoga planiraju pokretanje servisa na proleće. A profil za Starbucks je sigurno zvanični, oni su najavili otvaranje kafića u martu u Rajićevoj, apsolutno mi je glupo da kače neke reklame sa Spotify-em, ako nemaju veze sa njima.

Novi vlasnik Telenora u svojoj matičnoj zemlji ima u ponudi Spotify.
Čim su preuzeli Telenor poslali su nam anketu šta mislimo o prestanku usluge Deezera.

Može se desiti da umesto Deezera uskoro dobijemo Spotify.
 
Imaju ugovor sa Deezerom-em verovatno, koji je Telenor potpisao, do nekog datuma.
Posle toga je realno da izmene u Spotify.

Sto se tice kupovine, pre nas neko gleda cudno da platimo app za telefon ili jos smesnije Windows, nego da platimo stream muzike. Barem je to moje iskustvo. Kupovina muzike im se cini "ma daj, zasto", ali stream mnogima oko mene izgleda logicno platiti iz nekog razloga.

Posto retko ulazim u ovu temu, moje misljenje je bas obratno. Placanjem tih aggregate servisa skodimo sebi (mada smo mi premalo trziste da ista u tome promenimo).


Kome treba VPN za Spotify, pogledajte da li postoji nesto tipa Tasker za Android, koji moze da kontrolise neki VPN softver. Pa on jednom 10ak dana pokrene VPN, konektuje Spotify i ugasi ih.
 
Isto ko sto niko ne placa deezer premium pa ga opet imamo, koristice free verziju.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Kako da sredim dizer kao narodnu verziju? [emoji16] Ako moze.na PM. Hvala

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mislim da ne može, da se ovo "free verzija" odnosi na telenor korisnike koji ga dobijaju za dž u okviru paketa

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
Jel ima zainteresovanih da se pravi family nalog?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Je l' može nekako da se podesi da PC verzija automatski briše cache?
 
Je l' može nekako da se podesi da PC verzija automatski briše cache?

moze cache da se ogranici na nesto jako malo tipa 512mb
C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\Spotify
pomocu nekog editora otvori prefs file i upisi red
storage.size=1024 (ili neku drugu vrednost u MB). ja sam stavio 512 na poslu i giga kuci

lik koji je ponudio resenje kaze da se ne sme koristiti notepad. imas sigurno wordpad pa iskoristi to za svaki slucaj da je u pravu
 
Nazad
Vrh Dno