Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

@netlord slazem se, ja je ipak slusam online kroz DAC, tuzno je platiti Tidal premium HiFi i slusati muziku na telefonu

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Ja uzeo za 150 din mesec dana premium od lika preko oglasa. sljaka ok,prezadovoljam sam servisom,kvalitetom zvuka i bazom pesama.

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
I j na tri meseca evo radi vec mesec dana bez problema.
 
Da, to je jasno, samo je bilo bitanje da li moze na dva mesta ista kartica.
Otkazacu sa naseg privremeno i ubaciti na US.
Hvala svima na pomoci.

moze i na dva mesta ista. ja tako koristim.

Upravo probao da povežem karticu na US paypal, koju već koristim na regularnom nalogu i kaže "This card is linked to another PayPal account. Please remove the card from the other account or try a different payment method." Ne znam da li je ovo nešto od skoro ali očigledno ne može.
 
Nazalost, ne moze ista kartica na 2 paypal naloga, pogotovo ako je drugacija zemlja porekla. Nekad je problem i ponovo uneti karticu ako je vec bila prikacena na neki paypal nalog tako da pazljivo sa tim :)
 
Ja platio -700 din 3 mesecni solo nalog

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Teško lihvarenje po svim domaćim oglasima, zahvatilo i Bench dobrano, nažalost. :(
 
Moja grupa je uzela za 1400/6 meseci. Ovo je pilicarenje.
 
Možda čovek nije pratio ovu temu ;)
 

Pozdrav, ne znam u čemu je problem sa oglasom. Pokušavao sam mesecima da uplatim preko entropaya/payoneera - usput izgubio i vremena i živaca. Koristio hakovane naloge na kojima kad tad izgubiš premium pa moraš novi nalog opet čime ne koristiš maksimalno ovaj servis. Ostalo mi je par mesta i smatrao sam da je bolje nekome da plati toliko nego punu cenu mesečno - pogotov uzevši u obzir da ne može da se uplati iz Srbije a da ovako dobiješ sve na izvolte, totalno legitimno.
Jesam li trebao da stavim $2.5 po srednjem kursu NBS na dan uplate?
 
Tvoje pravo da stavis koliko god hoces. Ali, mislim da nije bila pametna ideja da kacis oglas ovde jer ljudi ovde znaju koliko smo placali i koliko placamo.

Vecina grupa je imala cifru of 1400 rsd x 6 korisnika = 8400 din za 6 meseci.

Tvoja grupa je 2400 rsd x 6 = 14400 din za 6 meseci.

Razlika je za vreme i zivce? Pa okej.

Mi smo se ovde organizovali kolegijalno kao forumasi, kako bi podelili trosak i olaksali sebi, pre svega. I to funkcionise perfektno.

No, puno srece tvojoj grupi.
 
Jedno je kad se dogovori 6 forumaša da dele troškove pa zajedno uđu u priču, a drugo je kad neko sve uradi na svoju ruku. Vaša kombinacija jeste bolja ali zavisiš od petorice.
Imao sam samo dva mesta slobodna posle posle prijatelja, i mislio sam da su oglasi najbolje mesto za pronaći ljude, a sad vidim da je to ipak bila ova tema.

hvala na lepim željama, takođe
 
Pozdrav, ne znam u čemu je problem sa oglasom. Pokušavao sam mesecima da uplatim preko entropaya/payoneera - usput izgubio i vremena i živaca. Koristio hakovane naloge na kojima kad tad izgubiš premium pa moraš novi nalog opet čime ne koristiš maksimalno ovaj servis. Ostalo mi je par mesta i smatrao sam da je bolje nekome da plati toliko nego punu cenu mesečno - pogotov uzevši u obzir da ne može da se uplati iz Srbije a da ovako dobiješ sve na izvolte, totalno legitimno.
Jesam li trebao da stavim $2.5 po srednjem kursu NBS na dan uplate?

Kao što reče čovek, razlika je povelika, 50% na nabavnu cenu. To je već zarada. Ne radi se o zaokruživanju za uplatu, 6% za rezervaciju banke, sitniš za trud i slično, već o zaradi. 1000 RSD po nalogu u odnosu na ono što su ljudi ovde plaćali u drugarskoj kombinaciji.
 
Kao što reče čovek, razlika je povelika, 50% na nabavnu cenu. To je već zarada. Ne radi se o zaokruživanju za uplatu, 6% za rezervaciju banke, sitniš za trud i slično, već o zaradi. 1000 RSD po nalogu u odnosu na ono što su ljudi ovde plaćali u drugarskoj kombinaciji.

Zarada jeste, to ne sporim, 150 rsd mesečno. Nije mi padala na pamet kombinacija od 6 meseci jer sam i ovako mislio da se niko neće javiti, nisam znao da ste ovako aktivni ovde - prvi bih se javio za taj bench family da sam znao da ste se organizovali.

Iskreno ne znam ni zašto pišem ovo, sem što me napljuvaste ovde kao da deci stavljam petarde u sladoled.
 
Poslednja izmena:
Ne znam samo sto se ne odluciste za HiFi Tidal nalog.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Zato što nema ništa blizu Disovery Weekly i Daily Mix, zvuk jeste bolji i nekako prirodniji, ali pola fore sa Spotify je, bar meni, što ne moram da tražim novu muziku.
 
Naravno, tu je i Deezer koji kod nas može isto da se koristi bez problema i posrednika. ;)
 
Ko se jednom na spotify navikne, nikakvi dizeri mu nisu u vidu kasnije ;)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Modovana verzija ima neki problem, izgleda da su ovi iz Spotify-a provalili kako da onemoguce logovanje preko nje. Na kompu mi sve radi, kao i web player, samo je nemoguce logovati se preko mobilnog na modovanoj aplikaciji.
 
Meni radi
Moraš sa VPN-om da se uloguješ jednom u 15 dana(onda kad te izloguje)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ma nije moralo na modovanoj nikako. Posto ja i na pc-u koristim aplikaciju tamo mi je trazila pa je onda pocela i na modovanoj zbog toga.
Danas mi se izlogovalo samo i onda je pisalo da ne valja ili sifra ili ime naloga. Probao sam i sa vpn-om i bez. Jos dosta ljudi se to desilo, koristio sam poslednju verziju pre danasnje. Nemam pojma, mozda si preko fejsa ulogovan. Pisu da ko je preko fejsa nema probleme.
Na jednom sajtu gde skidam modovane ima 10-15 komentara da se ljudima ista stvar desila, mozda nije nekom vecem broju ljudi iz Srbije...
 
Nesto su provalili, evo meni malo pre stigao mejl :
1.jpg

Sad ne znam sta da radim, sreca pa je vikend tako da necu koristiti Spotify preko mobilnog, ali ne bih posle da rizikujem da mi sklone nalog.
 
Ja sam instalirao zvanicnu sa plejstora (posto mi je na us zakljucan). Ali nisam dobio mejl.
 
Ja koristim modifikovanu, zbog valjda reklama ili shuffle. Ne secam se sta je bese od toga za android app mana kod free naloga.
 
i ja koristim "narodnu" verziju, dobih Mail sledeće sadržine:

"Dear user: 

We detected abnormal activity on the app you are using so we have disabled it. Don’t worry - your Spotify account is safe.

To access your Spotify account, simply uninstall any unauthorized or modified version of Spotify and download and install the Spotify app from the official Google Play Store. If you need more help, please see our support article on Reinstalling Spotify.

If we detect repeated use of unauthorized apps in violation of our terms, we reserve all rights, including suspending or terminating your account. 

Thank you for being a Spotify user."

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno