Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Baš sam ovako nešto tražio, hvala [emoji5]

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ja koristim od rodice nalog iz Kanade. Skinuo sam kompletne liste , tako da mi ne pravi problem sto dvoje koristi isti nalog. Mada rodica retko koristi spotify, dobila je nalog kao poklon na mobilnu pretplatu sto koristi.
 
Al što su nas danas hakovali za medalju!!!...izbacili nas dvojicu iz family packa, mislili su da će da im prođe majke im lopovske

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Sta se desilo?
 
Pojma nemam, ali u sred korišćenja Spotify-a vidim da idu neke random pesme. Proveravam šta se dešava i vidim da nemam više download opciju, i da sam free account. Posle mi je Proday potvrdio da je i kod njega tako, dok kod ostalih iz grupe nije bilo problema. Skidaj novu app, ulazi opet, ne vredi, opet free account. Posle je Vojin (admin) proverio kod njega i video dva nepoznata mail-a umesto mog i Proday-evog. :D
Ali ne damo se, sve je opet u redu, veliki Voja je sve sredio :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
E hvala ti, trebalo mi je nešto ovako.

Nego, javite za grupu da napravimo neku za premijum nalog.
Interesenata ima, jel si voljan da praviš [emoji3]

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
I ja se javljam da ucestvujem :)
 
  • Like
Reagovanja: NAS
I ja

*** Da li mogu da imam VPN Kanada ?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Evo i ja, kad vec iznosimo muzicke zelje :D
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Samo pazite da se ne zamerite nekom Indijcu iz restorana preko puta vaseg :):):)

Ne znam ni ja kako se i sta desilo, samo su njih dvojica izabaceni, a umesto njih neko nepoznat dodat i jos jedna pozivnica poslata na isti mail.
Nikada mi se nije u zivotu desilo da mi neko upadne u nalog bilo gde, a sifra je jaka. Bice da i njima curi baza negde, ali sredilo se :)
 
Al vidiš, covek se zadovoljio samo sa dva mesta, nije hteo sve da nas izbaci. Ko zna koliko njih tako džabe sluša muziku na tuđ račun, garant ima amera koji nikad ni ne primete

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa pun e-bay naloga za Spotify, izgleda da im je to unosan biznis, slepanje na racun Amera! :D
 
Ja sam na jednom forumu VIP clan, tamo imamo poseban dio za VIP clanove.
Jedan kolega je objavio 20 premium naloga za spotify i deezer.
Sigurno im negde curi.
 
Meni su Deezer ukrali 3 puta. Samo dobijem mail da moram opet da se konektujem. Odradim to, resetujem lozinku (na istu) i kad uđem vidim druge pesme i liste dodate i drugo ime. Lozinka je bila prosta, a nisam hteo da je menjam. Na kraju sam morao i od tada je OK.
 
Interesenata ima, jel si voljan da praviš [emoji3]

Sent from my E5823 using Tapatalk

Hehe, nisam nikada to radio, mislim pravio premijum nalog, ali sam
voljan da učestvujem.

Da li kao admin grupe ili ne svejedno, možda ne bi bilo loše
da ipak imamo nekog iskusnijeg ko se već zezao sa tim da napravi
grupu.

U svakom slučaju računajte na mene.
 
Ako gresim, ispravite me:

1. Nemoze da se kreira, odrzava itd... Spotify nalog sa srpskom IP adresom
2. Ne moze da se placa srpskim karticama
3. Barem jedan u grupi mora da ima IP zemlje gde je Spotify omogucen da bi grupa normalno funkcionisala

(spisak zemalja za koje Spotify radi https://support.spotify.com/us/usin...st-of-territories-where-spotify-is-available/)

ko zna nek doda jos uslova za administratora grupe...


A recimo da kupim nalog sa Ebay-a, posto sam iz Srbije, kao da zaobidjem problem IP adrese. Pitam zato sto Spotify slusam preko risivera, znaci otpadaju varijante nekakvih virualnih VPN-ova, tuneler-a i sl, eventualno neki dns proxy. Da li je dovoljno da se povremeno (jednom nedeljno) ulogujem preko PC-a, koji ima npr tunnelbear, da bi se servis odrzavao?
 
Poslednja izmena:
Ako gresim, ispravite me:

1. Nemoze da se kreira, odrzava itd... Spotify nalog sa srpskom IP adresom
2. Ne moze da se placa srpskim karticama
3. Barem jedan u grupi mora da ima IP zemlje gde je Spotify omogucen da bi grupa normalno funkcionisala

(spisak zemalja za koje Spotify radi https://support.spotify.com/us/usin...st-of-territories-where-spotify-is-available/)

ko zna nek doda jos uslova za administratora grupe...


A recimo da kupim nalog sa Ebay-a, posto sam iz Srbije, kao da zaobidjem problem IP adrese. Pitam zato sto Spotify slusam preko risivera, znaci otpadaju varijante nekakvih virualnih VPN-ova, tuneler-a i sl, eventualno neki dns proxy. Da li je dovoljno da se povremeno (jednom nedeljno) ulogujem preko PC-a, koji ima npr tunnelbear, da bi se servis odrzavao?

1. može. ne sećam se kako se radi kreiranje, ali bilo koji vpn rešava stvar. premium nema ograničenja po pitanju ip.
2. ne. ali zato može srpska kartica na američki paypal. spotify kada vidi američku adresu na pp ne postavlja dalja pitanja, a pp ne pravi problem našim karticama (il barem mojoj visa electron is intese)
3. onog momenta kada se aktivira premium, svi problemi sa ip adresom prestaju jer premium omogućava unlimited travel. Ne znam kako su se aktivirali ovi moji iz grupe, da li im je trebao vpn ili ne. Svakako je to sve minut posla.


Ljudi, ako vam je toliki problem za admina, ja sam spreman da vam to odradim, samo sto postoji nekoliko preduslova
1. pošto su uplate mesečne, ne bih se zezao sa svojom karticom već bih preko entropaya napravio namensku i tu šibnuo sve pare i ostavio pare da se same troše mesečno.
2. neko bi morao da bude admin i taj bi morao da mi da username i pass (da ga izmeni pre slanja) kako bi na tom nalogu bil osve urađeno.
3. pošto ide preko entropay, mora da se plati više. njihova marža je 5%, ali zbog razlika u krusu bi bilo potrebno uplatiti 8% više čisto da budem siguran da ja neću biti na gubitku dok nekome činim uslugu.
 
Probao sam da kreiram spotify nalog, koristio TunnelBear VPN, i proslo je, sad imam free nalog. Ali za prelazak na Premium, ne mogu da uplatim preko paypal-a, sve prodje do kraja ali zadnji korak se ne uradi, bez obavestenja o gresci, samo nece (ne skinu se pare sa paypal-a). Probacu sa entropay.
 
Prijavljujem se i ja za family ako ima mesta [emoji16]

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk
 
Pa to je sigurno, čovek je par postova iznad napisao da može američki pp sa našom karticom, ako vide da je usa pp ne pitaju ništa više :)
 
Probao sam da kreiram spotify nalog, koristio TunnelBear VPN, i proslo je, sad imam free nalog. Ali za prelazak na Premium, ne mogu da uplatim preko paypal-a, sve prodje do kraja ali zadnji korak se ne uradi, bez obavestenja o gresci, samo nece (ne skinu se pare sa paypal-a). Probacu sa entropay.

probao i entropay karticu, nece ni ona kaze "It looks like your card is from a non-Spotify country...", verovatno ih je Spotify dodao na crnu listu. Lakse cu izgleda da sednem na avion i da skoknem do US nego da platim iz Srbije.
 
probao i entropay karticu, nece ni ona kaze "It looks like your card is from a non-Spotify country...", verovatno ih je Spotify dodao na crnu listu. Lakse cu izgleda da sednem na avion i da skoknem do US nego da platim iz Srbije.

dok nisam umoran od pisanja u ovoj temi.
bitan je americki pp nalog. kartica nema veze. sada je moguce koristiti nasu karticu na ameickom pp i to prolazi.
entropay je meni ostao kao opcija iz vremena kada nase kartice nisu prolazile. Ovo je period pre pp u srbiji kada je pp hteo da se zastiti. Sada im je adresa nebitna jer smo podrzani.
 
Imate na ebay premium naloga za 10 dolara godisnje. Ako bas hocete da platite. Ja sam uplatio 3 meseca samo da isprobam spotify connect na marantzu. Inace koristim hakovanu verziju godinama.
 
Sad vidim da ima i za manje, neki Španac za 5€ nudi. O čemu se tu radi, na koju foru on pravi te naloge?
 
Nazad
Vrh Dno