»RSS Benchmark sajt

Strana 95 od 95 PrvaPrva ... 45859192939495
      Prikazani rezultati od 1.411 do 1.412 od ukupno 1412

Tema: Spotify - muzički servis - FAQ u prvoj poruci

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        3.511
        https://techcrunch.com/2020/10/29/sp...ice-increases/

...jer će imati mišel obama podcast...roll eyes
        Menjao Altru : 30.10.2020. u 16:42

Member
        Na forumu od
        Jan 2017
        Poruka
        122
        Hajde malo i ja da elaboriram na temu tih jeftinih naloga.
        Kao što neko reče, svega ima.
        Moj prijatelj iz Hr, počeo je da koristi neku vrstu haka još početkom ove godine. ta hak prodavnica radi nešto sasvim drugačije. Imaju automatizovani sistem i nikom ne kradu naloge. Prijaviš se sopstvenim nalogom tamo. Naravno, malo je rizično jer moraš da im daš Spotify šifru. Pretpplatiš se na neki određeni period, a svaki period je daleko jeftiniji. Tvoj nalog postaje deo neke Spotify porodice. Nikad ne znaš koje i u kojoj zemlji. Možda je to nekom bitno, uglavnom zemlja naloga se skoro svaki put menja. Može se uključiti automatsko praćenje statusa pretplate. AKo porodica padne, Spotify otkrije hak, sistem pravi novu i ako je praćenje aktivirano, automatski vas ubacuje u neku drugu za vreme trajanja dogovorene garancije.
        Postoji Discord bot preko koga se može pratiti lager zemalja, pa se tako može znati da li u vašoj omiljenoj zemlji ima neka raspoloživa porodica. AKo ima, sistem neće dirati vašu zemlju nego će vas staviti u takvu porodicu. Ako nema, promeniće nasumično.
        Kada sam ja gledao pre nekoliko nedelja, na legaru je bila čak jedna srpska porodica u koju se moglo ući.
        Ja se jesam igrao sa ovim, sa nekim drugim Spotify nalogom i to je radilo. Međutim, ne bih nešto tako radio na duge staze. Prilično dugo izgrađujem svoj muzički ukus, učim algoritme šta da mi puštaju pa mi se ne bi isplatilo da zatvore moj glavni Spotify nalog.
        Koliko sam čuo, Spotify je čak uveo sad i neko ograničenje u smislu promena familije na godinu dana, pa tako ako jedna takva porodica padne, to vam je to.
        Trenutno koristim besplatni Spotify, još uvek je to sa računara podnošljivo, nema previše reklama. Kada za dan-dva umre moja voljena Google Play muzika, onda ću verovatno preći na Spotify premium porodični, ali još ću razmišljati.
        Moj prijatelj iz Hr i dalje kotrlja taj hak na svom nalogu i konstantno potpada pod britanske porodice jer mu se tako palo prvi put.
        Ako baš nekog ovo zanima, mogu mu poslati link. Ovde javno verovatno nije u redu.
        Nego, ne bi ništa od partnerstva Spotify MTS? A ja se baš nadao...

Strana 95 od 95 PrvaPrva ... 45859192939495

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •