Šta je novo?

Sony Playstation 3 - opšta diskusija i blic pitanja (II)

Pa koliko ja znam do se deli novinarima i tako, verovatno se deli na nekim promocijama... Old school people, pomagajte! :D
 
Da, novinari uglavnom dobijaju te kopije, pa posle smrtnicima prodaju upola cene :)
 
I neke igraonice uz one velike reklamne plakate.
 
interesuje me jel igra neko burnout online . stize za koji dan pa me bash kopka kakav je
 
da li neko moze da mi kaze gde najbolje mogu da zamenim svoje igre,znam da se dosta pisalo o tome ali prepostavljam da vi imate vise iskustva sa tim pa me preciznije mozete uputiti u sve to!!!
 
@djalf thx, znam shta je burnout, i da stize paradise ultimat bundle sa svim dodatcima. igrao ih sve na ps2 jeste mnooogo su dobri, bolji nego poslednjih nekoliko NFS-a

nego jel zna neko kakav je BURNOUT kad se igra ONLINE?
 
Topla preporuka za burnout online...narocito ako poznajes ljude....
 
Pa ne znam bas, zamisli kupis to i onda izbace slim po manjoj ceni.
 
Pa ni slim nece kostati manje od 300 $.
 
Da li postoji nacin da se objedine 2 PSN accounta? Znaci imam jedan sa nekim placenim psn igrama i jos nekim glupostima, i drugi na kom sam se igrao, imam neke trofeje, itd. Zelim nekako da ih spojim.
 
Nije moguce.
 
Hmmm, a receimo ako zelim da odbacim taj prvi akaunt, da li nekako mogu sva prava za download tih psn igara da prebacim na drugi? Recimo taj prvi account necu uopste da koristim, obrisem ha, jel mogu nekako da omogucim da drugi moze da skida te igre po potrebi? Ne znam da li sam objasnio kako treba...
 
Nisi bas dobro objasnio ali znam na sta mislis :) Ne moze ni to, zasto bi uopste brisao taj nalog, jednostavno ga nemoj koristiti ni za sta drugo osim za kupovinu PSN igara. Valjda si primetio da ne moras biti na tom nalogu da bi igrao te PSN igre? Ti mozes u sred downloada neke igre/demoa da se prebacis na drugi nalog i sve ce to da ti bude i na njemu..
 
Ma da, shvatio sam da ne moram biti na tom nalogu da bih igrao igre, nego sam hteo malo situaciju da dovedem u red. Fora je sto sam kupio polovan soni, na kom je vec bio taj akaunt, a ja sam sebi napravio novi, naravno. Palo mi je na pamet malo da napravim reda i da se otarasim tog starog koji mi ne treba (ali ispada da mi treba :) ), i da jednostavno sve radim sa tim jednim (novim) nalogom.
 
Samo stavi da ti se automatski loguje na taj nalog koji hoces i neces ni znati da imas i drugi :) Ja imam 4, 5 naloga. A taj rezervni samo koristis kad hoces da pazaris nesto. Te igre koje si kupio su ti vezane za taj nalog, barem tako funkcionise kad dobijes od nekog igre preko share-ovanja, i onda kad bi izbrisao taj nalog ne bi vise mogao da pokrenes te igre. Verovatno tako sljaka i kad ih bas ti kupis.
 
ako je recimo igra u 720p i meni je sony podesen u 1080p,da li je bolja grafika ako ga namestim na 720p...?
neznam da li ste me razumeli..
 
Ako ti je TV 720p mislim da je najbolje da u PS3 opcijama ugasis 1080i i 1080p.
 
Ako ti je PS3 podešen na 1080i/p a igra podržava 720P, bez obzira kakav je tV, PS3 će prikazivati 720P a TV nek se snađe...
 
Dabome :) Tako je i meni bilo 720p dok mi zevs nije sprcio tv sad igram na nekom crnobelom panasoniku.Mislim da ce mi izvuci maksimalnu rezoluciju u 20P sa busterom od ps1 :d Bar ove igre od psiha za ps1 izgledaju bruka na ovom televizoru :)
 
nikako, najbolje da stoji na nekom mestu gde nema nista iza,pored sebe. Da vazduh moze slobodno da cirkulise. Mada Sony su pouzdane masine, secam se u igraonicama sta je bilo, 3 Sonija jedan na drugom (neki bi rekli grupnjak) i o5 su radili godinama, naravno ne laseri. :D
 
Poslednja izmena:
Meni identicno tako stoji, mozda malo simetricnije :p

PS Kada uploadujes sliku na imageshack imas nekoliko linkova za forum, jedan od njih ti direktno u postu izbacuje sliku, skontaj koji :)
 
Nazad
Vrh Dno