Šta je novo?

Sony Playstation 3 - opšta diskusija i blic pitanja (II)

U tom slučaju, kako se uzima PSN Plus? :d
 
Dal ce ove igre biti vezane za UK nalog ili ce moci da se igraju i sa CRO nalogom ?
Jbt oce li ikad uvesti Store za balkan ?! Koji sam magarac is tavio CRO za zemlju, grrrrrr
 
Jbt kad bi samo mogli trofeji da se prebace na drugi nalog odma bi ugasio CRO nalog.
Ima da pisem SOniju mail, da vidim bas sta ce reci za transfer trofeja.
 
Citiraće ti tvoj post odavde gde tvrdiš da te trofeji ne zanimaju i banovaće ti nalog jer si priznao da si uneo lažne podatke.

ostavi taj nalog i uživaj, proradiće PSN store i za ostatak sveta kad tad.
 
Koji ste vi trolovi ne mogu da verujem.
Sigurno se ne zaludjujem sa trofejima kao neki ovde, ali necu na keca da dignem ruke od 480 trofeja.
Manje vise sve, ali bi mi bilo zao za DS Platinum, jer sam tu ulozio bas, bas mnogo vremena i truda.
Ne patim se ja da uzmem u svakoj igri Platinum.
 
ma zezamo te, šta se primaš.

Bilo je priče o tome i ne može da se promeni zemlja naloga. Izgleda je jedino rešenje pravljenje novog PSN naloga.
 
^Haha, nasao covek da poredi Wolfa i GH ! :d :hair: :lupko:
Jel si ti neki Symin ortak ?
Mislim da je mnogo bolji novi Xbljoks od PS3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wc:
 
Dobro, bar nema razmaka izmedju ps3 i sedamdeset upitnika, ovaj je izgleda najpametniji u ucionici..
 
Oba pitanja su ti težak offtopic. :D

Kako neko može da ti kaže koje su igre najbolje?
Ako hoćeš da ih odma prodaješ/menjaš??
Ili da ti neko odredi šta da igraš?

A za ovo drugo pitanje... Bolje da nisi pitao.
 
http://www.dvd.co.uk/landingpage_67.htm

Koje su dve najbolje igre odavde...Razmisljao sam da iskoristim ovu akciju.....
I dal je ovaj novi xbox bolji od ps3???????

Koje su najbolje igre je totalno individualna stvar, od ponudjenih ako volis pucacine, uzmi Kz2 i Re2 koje su izmedju ostalog i Ps3 ekskluzive, a na ovu ''akciju'' mozes da racunas i akciju nasih dragih carinika od po 1000 din/ igra manje vise, dvd.co.uk ne moze da omane carinu :(
 
Cisto me zanima, koliko ste do sada uopste koristili neke dodatne servise osim igranja?

Meni se Home cini kao dobro zamisljena ideja koja je lose realizovana, i nema neku prakticnu vrednost. Life with playstation je simpa, ali ne znam ko bi to koristio za primarni izvor vesti i informacija. A i toliki potencijal se koristi za servis koji u sustini nudi isti obim i kvalitet informacija kao i na mobilnom telefonu. Browser je zgodna stvar, ali opet, pored kompjutera ne znam ko bi to koristio. Linux je odavno tabu-tema, a sinhronizacja sa facebookom malo bezveze.
 
Cisto me zanima, koliko ste do sada uopste koristili neke dodatne servise osim igranja?

Skoro pa uopste nisam. Home je obecavao, ali je zesca glupost. Ja sam to zamisljao recimo da se moze naci vise ljudi u necijoj 'gajbi', i da pricate kao u nekoj MP igri, ali ne, to ocajno radi, plus sto je 'voki-toki' sistem... Znaci da radi tako, bila bi vrh fora.. Browser takodje slabo koristio, korisno je imati ako nemas PC iz nekog razloga, pokvari se ili slicno..
 
A bre, ovo je gaming+multimedijalna masina, browser se koristi samo u slucaju crkavanja PC-ja.....
Sto se tice Homa, svi znamo kako je zavrsio Second life, Soniju je to samo bilo malo zaradjivanje para (uvek imas ljudi koji ce dati pare da srede gajbu, plasticnu operaciju i sl - ingame naravno...)
Osnovna namena PSN-a je igranje, a za sve ostalo, ko se upeca, upeca... (ne mogu da poreknem da nisam potrosio gomilu para na dodatne pesme za RB/GH...)
 
qq...

Osnovna namena PSN-a je igranje, a za sve ostalo, ko se upeca, upeca...

Pa to jeste, ali neke stvari su prosto nepobitne, kao da je dugo vremena PS3 bio najbolji i najjeftiniji BD plejer, nevezano za igre. Doduse JA nisam nikada u zivotu ubacio bluray film, ali na "trulom zapadu" nije to lose imati.

Stata ako postoji potencijal koji nije iskoriscen. Home je super zamisljen, ali moj prvi utisak je da je to promotivni servis za Sony sa reklamama na virtuelnim televizorima. Slicno i za Facebook, izvestavas prijatelje o svojim kupovinama sto je najvise besplatna reklama za Sony.

Off - kako je zavrsio Second Life?

Inace, PSN plus deluje ok. Ako poredimo sa Lajvom, definitivno nudi vise nego Live gold koji bejzikli nudi mogucnost online igranja dok silver ima sve isto. Sony ima obrnutu logiku. Ali Live ima veliku prednost, crossgame chat... Zasto li je to toliki problem da implementiraju...
 
Poslednja izmena:
PR vezan za Playstation Plus je sadrzao i Cross Game Chat opciju dok nije modifikovan u poslednjem minutu. Za ovo se saznalo jer press release nije bio modifikovan u par drzava EU, pa je onda nastala opsta zbunjenost jer niko nije znao da li je on zaista ukljucen u PSN+ ili ne. Community manageri su na blogu napisali da trenutno nije ukljucen, iako je moguce da ce uskoro biti.
 
Koji ce mi cross game chat pored Skype-a, mobilnog, MSN-a ?!
 
@padawan:
Pa sta sam ja napisao?
Gaming + multimedijalna masina.... (to ukljucuje i BR)
Kakve veze ima PSN sa BR?
Sto se tice povezivanja sa FB, ne znas kako to izgleda kada ti svaka 2 min iskace da je neko od tvojih prijatelja osvojio trofej (necem da pominjem imena :d )
Home nije super zamisljen, samo je iskopiran Second Life......
A on je posle prvobitnog hype-a umro.....
Ovde je prica da li ima svrhe koristiti premium nalog ili ne......
Ja mislim da ne, bar za sada.....
 
Jel neko možda zna da li ima g25 u onom megastores-u? Niko se ne javlja na telefon tamo.
 
Video sam taj post, ali sam hteo da saznam da li je na popustu 50%, koliko tačno košta i da li ih imaju na stanju.
 
Transformers: War of Cybertron je od strane nemackog GamePro-a ocenjen sa 87%!

Kazu da predstavlja iznenadjenje kao proslogodisnji Batman...sto nije malo!
 
Nazad
Vrh Dno