Šta je novo?

Sony Playstation 3 - opšta diskusija i blic pitanja (II)

e da vas pitam samo da li se sa psn mogu skidati demoi novijih igara i da li se to placa......
koliko vas uopste izadje kupovina igara za ps3 mesecno..................hvala
 
Demoi su besplatni.

Kupovina igara mesečno? Zavisi od osobe do osobe.
Ja sam u februaru kupio KZ2 i još ga nisam izvadio iz konzole. :)

Zavisi koliko igara pređeš i sa koliko pažnje mesečno. Uvek postoji opcija da igru zameniš za drugu.
 
Kao sto ti rekoh u X360 temi, nove igre su ti oko 40 evra, ili manje, kada porucujes sa interneta. Posle mesec, dva, tri, cene igara obicno padnu dosta dole, za 10-ak evra recimo (uglavnom), a igre koje nemas nameru da prelazis ponovo i nemaju multiplayer, mozes zameniti sa nekim za neku drugu igru itd..
 
e da vas pitam samo da li se sa psn mogu skidati demoi novijih igara i da li se to placa......
koliko vas uopste izadje kupovina igara za ps3 mesecno..................hvala

Od igara izdatih ove godine, presao sam RE5, KZ2 i Infamous.
Do kraja godine planiram da uzmem jos Uncharted 2 i MAG. Ako MAG ne izadje, onda MW2, ali u svakom slucaju ukupno 5 igara.

5 x 40 evra = 200 evra.

200 / 12 ≈ 16.67 evra mesecno.

E, sad, to sto cu te igre razmeniti za ko jo zna koliko drugih i tako umesto 5 igara preci njih 10 nije uracenato u jednacinu. :)
 
ja moram da pitam nesto,nemojte da mi se rugate,ne pratim,a google ne pomaze...:S:

Ovako...Mene cisto zanima da li moze,da se meni slucajno izgrebe blue-ray disc,a da ja necu da placam 50e opet za novu igru,jel se pojavilo to da mozes da igras ps3 igre sa hdd-a istog uredjaja???

I da,ovaj,jel moze nekako da se poveze PC sa PS3???

hvala
 
Ova računica je tačna ako ti je dovoljno da se igraš oko 50 sati godišnje, ili pak nešto više ako uključiš mre
žno igranje fps igre džojstikom.
 
Poslednja izmena:
ja moram da pitam nesto,nemojte da mi se rugate,ne pratim,a google ne pomaze...:S:

Ovako...Mene cisto zanima da li moze,da se meni slucajno izgrebe blue-ray disc,a da ja necu da placam 50e opet za novu igru,jel se pojavilo to da mozes da igras ps3 igre sa hdd-a istog uredjaja???

I da,ovaj,jel moze nekako da se poveze PC sa PS3???

hvala

Mora sa diskom, a BR disk se jako tesko grebe, jer ima dobar zastitni sloj..

Ova računica je tačna ako ti je dovoljno da se igraš oko 50 sati godišnje, ili pak nešto više ako uključiš mre
žno igranje fps igre džojstikom.

Sta ti sad rece, valjda samo ti znas..
 
aha...znaci za PSP se potrudise,a ovo 3 godine cami....:d

Hvala...;)
 
PSP ne radi na bluray... Zamisli samo kako bi skinuo MGS4 sa net-a, tj. 35 gb :)))

A koliko tek koshta bluray rezach, isplatila bi ti se ta investicija? A koliko prazni bluray diskovi... :wave:

Kada sve saberesh, vishe se isplati kupiti 3-4 hit originalne igrice ( only for ps3 )... Toliko ih i izlazi godishnje , a da neshto vrede...
 
Poslednja izmena:
Da li se zna neki odokativni datum izlaska Last Guardiana ?
Tako mi se igra.
 
Po mojoj nekoj proceni kraj godine ili pocetak sledece...
Inace, mislim da cemo o igri videti veoma malo sve do njenog izlaska, Team Ico nikada nije otkrivao gameplay filmice vec samo slike i teaser klipove, sto iskreno podrzavam :)
 
Jel ste videli preorder za gt5 na shopto, release date shatro 25. septembar. Najgore je to sto oni do sada nisu imali ispade sto se datuma tice pa me interesuje odakle im to:)
 
Pa bili su pogodili datum za PC verziju GTA IV, još kada se nije ni znalo da izlazi za PC. Vrlo je moguće da im je tačna informacija :)
 
Ako izlazi ove godine bice najavljeno na GC-u u avgustu. Sony je vec zakazao veliku konferenciju za taj dogadjaj, a i Prologue je predstavljen na GC-u 2007.
 
GC u Nemachkoj ? Neshto beshe druga polovina avgusta.

A josh je i Yamauchi pomrsio konce kad je rekao da je igra gotova i mogu da je puste kad hoce, tako da se to sad bash podudara :)
 
Da, Games Convention u Leipzigu 18. avgusta.

Dakle, ako je budu pustali u prodaju ove godine, skoro je sigurno da ce je najaviti za mesec dana.
 
Od tih 3 sata, samo je jedan deo konferencija.

Ostatak je koktel zurka valjda.

Mada, i da konferencija traje sat-sat i po, kapiram da ce biti vremena i za GT, ako zele da ga pokazu.
 
Koliko ja znam Games Convention ne postoji vise, barem ne pod tim imenom vec je sada GamesCon...Sada ne znam dal su jos nesto drugo menjali, koncept samog sajma...dal je i dalje u Leipzig-u?:trust:
 
Koliko ja znam Games Convention ne postoji vise, barem ne pod tim imenom vec je sada GamesCon...Sada ne znam dal su jos nesto drugo menjali, koncept samog sajma...dal je i dalje u Leipzig-u?:trust:

Jok, sad je u Kelnu. Ali to je prakticno isti event samo na drugom mestu.
 
Poslednja izmena:
pa pise na Sonijevom sajtu. Mozda zavisi od TV-a,do TV-a, znam da je meni mnogo ocajna slika na Limited. Sve deluje isprano.

Koji TV imash, ja npr. MGS 4 igram na limited, na full mi crna boja izgleda previshe crno ( dosta je tamno u mrachnim mestima, i vozila izgledaju nerealno zacrnjeno ), na limited mi crna boja izgleda dosta normalnije.

@all

Da li vam je ukljucen Y Pb / Cb Pr / Cr Super-White (HDMI) ?
 
Poslednja izmena:
Samsung r81 32incha. Jeste upaljen mi je super white.
 
Jel neko igrao Silent Hill Homecoming ? Kakva je igra ? Jel bolji horor od RE 5 ?
 
Koji TV od 26 ili josh bolje 32inca preporucujete za igranje na Sony PS3.
Nasli smo na akciji LG 32lg2000 za 39000din i uz kredit ispadne mesecna rata 37eura,
da li je on ok model?

Ako vec ima tema izvinjavam se,prosledite mi link pa cu tamo da pitam.

Pozdrav
 
Koji TV od 26 ili josh bolje 32inca preporucujete za igranje na Sony PS3.
Nasli smo na akciji LG 32lg2000 za 39000din i uz kredit ispadne mesecna rata 37eura,
da li je on ok model?

Ako vec ima tema izvinjavam se,prosledite mi link pa cu tamo da pitam.

Pozdrav

Ja imam ovaj Samsung LE-32R82BX
u Tehnomarketu je 38000 dinara i sasvim je ok model, imam ga vec vise od godinu dana i ja zadovoljan. Uzeo bih pre Samsung nego LG-a ;)
 
Poslednja izmena:
Ja imam taj LG i skroz sam zadovoljan, ja ne znam kakva su tvoja ocekivanja, ali meni je ovaj bas po meri... Slika u igrama je stvarno odlicna i osetices veliki pomak u odnosu na CRT. Nemoj ocekivati neku extra sliku na kablovskoj ili tako nesto, dok sto se tice HD u 720p rezoluciji to stvarno izgleda sasvim pristojno po mojim standardima.
 
Koji TV od 26 ili josh bolje 32inca preporucujete za igranje na Sony PS3.
Nasli smo na akciji LG 32lg2000 za 39000din i uz kredit ispadne mesecna rata 37eura,
da li je on ok model?

Ako vec ima tema izvinjavam se,prosledite mi link pa cu tamo da pitam.

Pozdrav
ako vec hocesh da uzmesh LG tv onda uzmi neki sa oznako LH,oni su ti noviji ali zato i za koju hiljadu skuplji.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno