Šta je novo?

Sony Playstation 3 - opšta diskusija i blic pitanja (II)

OK. Ako je neko imao prilike da uporedi, koliko je Logitechov F310/F510 blizu PS3 kontroleru? PS3 mi je baš extra ležao, ali, iskreno mi je 40-50 € trenutno malo jaka investicija za dzojstik.
 
speedlink strike fx je vrhunski gamepad, ja originalni ne koristim vise, samo strike fx, mnogo bolji analog ima
 
da pitam ovde:) imam ps3 koji nisam koristio vise od godinu dana..jel ima sta zanimljivo od igara za njega zadnjih godinu dve? neke ps eksluzive? zanrovi, pucacine, rpg, strategije, mozda platforme...ne zanimaju me voznje, borbe i sl :D

ili je vreme da ga prodajem posto samo stoji :)


stvarno pitam jer sam bas bas slabo upoznat sa ps3-om
 
Valjda nisam promasio temu..

Jel postoji neki dobar PS3 emulator za PC? Igrao bih Top Spin 4 na kompu malo.
 
Hvala na odgovoru @Mazi7, znaci nista od Top Spina jos neko vreme.. :)
 
Pozz ljudi interesuje me dali može da se igra online farma simulator 2017 drugar sa ps3 a ja sa pc? Ako oće da kupi igru?
 
Pozdrav, imam ps3, cipovan, Multiman na 4.78, nove igrice mi traze 4.80, da li mogu to sam da odradim ili ne? Ako neko moze da mi pomogne, bio bih mu zahvalan
 
Gde je najpovoljnije uzimati igrice? S'obzirom da mi ne radi blue ray čitač mogu samo online da uzimam.. Vidim da su u samom PSN -u veoma povoljne..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ma sta ce ti citac... stavis 1tb ssd i udri po psn-u :)
 
Pozdrav, imam ps3, cipovan, Multiman na 4.78, nove igrice mi traze 4.80, da li mogu to sam da odradim ili ne? Ako neko moze da mi pomogne, bio bih mu zahvalan

Kad pokreneš igru preko Mulitiman-a on ti sam prepravi igru da radi na 4.78,samo prihvati na X kada te pita.
Možeš i da instaliraš 4.80 Spoof Enabler-Disabler,tako da kada je enablovan ,na kozoli stoji da je 4.80 i ako je na starijem sistemu,a igre ne traže update.
 
Jel ima neko problem sa black screen-om za PES 2018 (PS3)? Kada hocu da pokrenem igru samo mi stoji crn ekran i to je to.
 
Hvala.

A odgovor kolegi sa crnim ekranom, to se desava i meni, pa nekad po par puta idem an quit game, pa opet udjem, obicno posle 2 3 puta pokrene igru i posle radi bez problema
 
Hvala.

A odgovor kolegi sa crnim ekranom, to se desava i meni, pa nekad po par puta idem an quit game, pa opet udjem, obicno posle 2 3 puta pokrene igru i posle radi bez problema
Hvala na odgovoru, kolega. Vidis, palo mi je i to na pamet, probao sam 5-6 puta ovako kako si ti rekao, ali nece pa nece. Probao sam i da menjam neke opcije u onom Rebug Toolbox-u, ali i dalje nista. Trenutno nema neke druge verzije da probam, skinuo sam jednu jedinu (DUPLEX). Hvala ti u svakom slucaju, valjda cu nesto resiti.
 
Koliko vidim tamo ima i BLES i BLUS verzija. Koja tebi radi? I da li koristis one neke fix-eve koji se takodje tamo nalaze?
 
Upravo tu imam i ja (DEPLEX) i ne radi mi. Moguce da je onda problem do moje konzole, mada sve zivo sam proveravao i pokusavao i nista...
 
Ja kupio i sve super radi [emoji106] Samo zato što je jeftinija od fife, a fifa je odavno dosta bolja...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma, nisam ni razmisljao da kupujem igru. Nikad nisam kupio original igru, uvek sam se snalazio na druge nacine :) krastavac, ovo me bas nervira sto ne mogu da je pokrenem, ne znam vise gde da trazim resenje. Da li cu mozda uspeti ako instaliram neku update ili su update-i samo za original?
 
Snimis igru na eksterni hard disk ili usb, i u multimanu cekiras external i to je to. Uvek radi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Procitao sam ovo negde, ali jos uvek nisam probao. Kad probam javljam sta sam uradio. Hvala puno.
 
Pozdrav,
Da li je neko imao problem sa PES 2018 na ps3? Nece da udje iz prve u igru. Jednom od 10-15 puta udje u igru i to je pitanje. Probao sam obrisati i ponovo skinuti i prebaciti na konzolu - isti problem.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
E stvarno se izvinjavam, sad sam seo za PC i citam temu, vidim da se pricalo o ovome tacno iznad mojih postova.
 
Nazad
Vrh Dno