Šta je novo?

Koje jeftine slusalice uzeti (do 15ak eura)

psycho84

Slavan
Učlanjen(a)
03.12.2007
Poruke
174
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
Thermalright Assain King 90
Matična ploča
MSI B550M Pro-VDH Wifi
RAM
2x16GB 3000MHz G.Skill Aegis
GPU
RX570 4GB Sapphire
Storage
WD SN550 1TB + Toshiba Canvio Basics external 3TB
Zvuk
Integrated + EIDA 9038D
PSU
Seasonic SGX 500W SFX-L
Kućište
SKTC HX Box 100
Monitor
Lenovo ThinkVision T24v 24"
Miš & tastatura
Drevo Gramr full RGB 75% mechanical Gateron Brown, Logitech Triathlon + MS IMO 1.1a
Ostale periferije
Beyerdynamic DT770
Mobilni telefon
Xiaomi 12X
Pristup internetu
  1. Optički internet
Dakle trebaju mi neke solidne slusalice koje mogu da naslijede ili pariraju mojim trenutnim slusalicama koje izdisu polako Philips SBC HP250 a da im cijena nije preko nekih 15 eura ili 1500 dinara...Dakle potrebno mi je da se moze muzika solidno slusati na njima (uporedivo kao na mom Philipsu sad) i da su solidne za igre i obavezno da cijelo uho moze upasti u njih kao sto je sa ovim Philipsom slucaj da me ne bi cijela glava posle bolila od njih...Neke ultra visoke performanse mi ne trebaju jer nemam ni zvucnu koja bi parirala uz to nego je integrusa pa me ne zanimaju komentari tipa: "Bez 50 eura ne mogu se uzeti slusalice da ista valjaju" jer sam ja zadovoljan i mojim Philipsom bio a kostao je 11 eura :D
Inace zanima me gdje na prostoru NS mogu da kupim slusalice :)
Hvala svima na uputama...
 
Imaš u NS-u u Telix-u A4Tech HS-800 (ja imam takve), koristim ih vrlo retko, ali zadovoljavaju moje potrebe (onda kad ih koristim).
 
Coby cv790

Iznenadjujuce dobar zvuk za malo novca,dubok jasno definisan bas odlicne za gaming i muziku.
Jedino sto treba obratiti paznju na kabal koji ide preko rajfa izuzetno je tanak gotovo nemoguce je zameniti ga istom putanjom zato oprez pri podesavanju slusalica (radite to sto redje) posto su moje posle pola godine/god otkazale...
 

Prilozi

  • 13311.jpg
    13311.jpg
    36.8 KB · Pregleda: 207
Poslednja izmena:
Coby cv790
index.php


Iznenadjujuce dobar zvuk za malo novca,dubok jasno definisan bas odlicne za gaming i muziku.
Jedino sto treba obratiti paznju na kabal koji ide preko rajfa izuzetno je tanak gotovo nemoguce je zameniti ga istom putanjom zato oprez pri podesavanju slusalica (radite to sto redje) posto su moje posle pola godine/god otkazale...

Coby CV790 sam kupio na procitanih par review-ova na netu i nisam zadovoljan nikako njima, previse izrazeni visoki tonovi a nigdje basa, skvice kao nenormalne, ne znam na kojoj zvucnoj ih koristis ja na integrusi sa njima nista ne mogu napraviti, bolje sam napravio na nekim Jetion nindza slusalicama zvuk nego na ovim Coby koje bi navodno trebale biti bolje...Shit teski...Zbog toga se i raspitujem za slusalice jer sam se zaletio i kupio te Coby pa necu da bacam para vise...
 
Hmm...neznam šta da ti kažem ako si koristio neke renomirane slušalice onda ti ove verovatno zvuče loše..Ovo moje zapažanje je posle korišćenja nekih srednje jeftinih logitech slušalica i ja sam bio zaista iznenadjen koliko pružaju za uložen novac...Inače trenutno koristim SONY MDR-XD200 dosta su solidne al mislim da nisu u cenovnom rangu koji tebi odgovara.
Po meni nema neke razlike u slušalicama ispod 50e , a pošto si izneo sasvim suprotne utiske o coby790 od mojih najbolje je da uzmeš novac i u prodavnici tražiš da ti puste istu melodiju pa probaš koje ti odgovaraju..
 

E vidis Peja razmisljao sam o jednom od ta dva modela ali me zanima da li ih je neko negdje probao da ostavi utiske da znam o cemu se radi, izgledaju oba solidno ali da mi je da cujem to od nekog ko je probao :)

Hmm...neznam šta da ti kažem ako si koristio neke renomirane slušalice onda ti ove verovatno zvuče loše..Ovo moje zapažanje je posle korišćenja nekih srednje jeftinih logitech slušalica i ja sam bio zaista iznenadjen koliko pružaju za uložen novac...Inače trenutno koristim SONY MDR-XD200 dosta su solidne al mislim da nisu u cenovnom rangu koji tebi odgovara.
Po meni nema neke razlike u slušalicama ispod 50e , a pošto si izneo sasvim suprotne utiske o coby790 od mojih najbolje je da uzmeš novac i u prodavnici tražiš da ti puste istu melodiju pa probaš koje ti odgovaraju..

Ma slusam preko Philipsa kojeg sam pomenuo gore na kompu a na mp3 imam sennheiser mx360 i obje me zadovoljavaju dok je Coby nekako previse skvicav...A koliko si platio te Sony?
 

E probao sam ove druge slusalice (HS-05A) u Merkuru i nisu tako lose, mislim da cu ovih dana da skoknem i do Pakoma da probam i ove Live pa cu uzeti one koje su bolje...Osim ako neko nema jos neke slusalice da predlozi mozda? :)
 
Pogledaj cene na drugim mestima.
Ja kad cujem Pakom, o'ma pomislim na neko pakovanje :D, sa duplo vecom cenom nego negde drugde :).

Evo poslusao sam i Geniusa HP-04 Live i Canyona CNR-HS3 (koje takodje hvale) i od sve troje slusalice koje sam poslusao Genius HP-04 live ima najbolji i najcistiji zvuk,cak su bolje i od ovog mog Philipsa,bas sam se iznenadio a nisam ocekivao tako nesto...Jedino sto istina u pakomu kostaju 1600Din pa sam i htio vec da pitam zna li ko ima li gdje drugo mjesto u NS gdje bi se mogle uzeti...
 
Uzeo Genius HP-04 LIVE i zadovoljan,skroz dobre za muziku,za CS se mora malo navici (malo drugacije zvuce od mog philipsa) ali fino fino :)
 
Ajd' da ne otvaram novu temu, malo cu da zivnem ovu :) Naime, dvoumim se izmedju Genius HP-04 LIVE i CANYON CNR-HP2, pa koje bi bilo bolje uzeti? Vidim , psycho84, hvali ove Genius a i video sam jos hvalospeva o njima, pa nesto kontam da je bolje njih uzeti. Jos vidim da su bolje za muziku , a za to mi i treba ( metal :-devil-: ). Pa, da li da uzmem ove ili ipak Canyon?
 
Poslednja izmena:
Ajd' da ne otvaram novu temu, malo cu da zivnem ovu :) Naime, dvoumim se izmedju Genius HP-04 LIVE i CANYON CNR-HP2, pa koje bi bilo bolje uzeti? Vidim , psycho84, hvali ove Genius a i video sam jos hvalospeva o njima, pa nesto kontam da je bolje njih uzeti. Jos vidim da su bolje za muziku , a za to mi i treba ( metal :-devil-: ). Pa, da li da uzmem ove ili ipak Canyon?

I mene interesuje Genius HP-04 LIVE ili CANYON CNR-HP2?
Za Genius ima po neki review(ljudi nisu bas odusevljeni) ali za Canyon nista.
Bilo bi dobro da se neko javi ko je imao iskustvo sa canyon i
da opise barem visoke tonove i bas.
Da li su visoki tonovi cisti i da li je bas lepo definisan??
 
Dakle trebaju mi neke solidne slusalice koje mogu da naslijede ili pariraju mojim trenutnim slusalicama koje izdisu polako Philips SBC HP250 a da im cijena nije preko nekih 15 eura ili 1500 dinara...Dakle potrebno mi je da se moze muzika solidno slusati na njima (uporedivo kao na mom Philipsu sad) i da su solidne za igre i obavezno da cijelo uho moze upasti u njih kao sto je sa ovim Philipsom slucaj da me ne bi cijela glava posle bolila od njih...Neke ultra visoke performanse mi ne trebaju jer nemam ni zvucnu koja bi parirala uz to nego je integrusa pa me ne zanimaju komentari tipa: "Bez 50 eura ne mogu se uzeti slusalice da ista valjaju" jer sam ja zadovoljan i mojim Philipsom bio a kostao je 11 eura :D
Inace zanima me gdje na prostoru NS mogu da kupim slusalice :)
Hvala svima na uputama...

Slusalice iz te klase su najbolje koje sam do sada probao - postrosio sam 5-6 komada ali znam samo gde ima da se kupe u bg-u.
 
I mene interesuje Genius HP-04 LIVE ili CANYON CNR-HP2?
Za Genius ima po neki review(ljudi nisu bas odusevljeni) ali za Canyon nista.
Bilo bi dobro da se neko javi ko je imao iskustvo sa canyon i
da opise barem visoke tonove i bas.
Da li su visoki tonovi cisti i da li je bas lepo definisan??

Nisi pomenuo koliko su udobne.Osim ovih hp sve su prilicno neudobne.
 
Nisi pomenuo koliko su udobne.Osim ovih hp sve su prilicno neudobne.

Uzeo sam HP2, da upozorim da za ove slusalice je potrebna bas dobra
zvucna kao X-Fi Titanium, koju i posedujem, treba stvarno dosta podesavanja
da bi slusalice zazvucale dobro.
Platio sam ih 1600 i za pare koje sam dao zadovoljan sam. Bas je dobar i definisan
ali visoki tonovi su slabasni i tu je trebalo dosta podesavanja da bi zvucali pristojno.
Nemam nekih zamerki na udobnost HP2, dobro izoluju buku. Kabl je kvalitetan,
pozlaceni dzekovi.
 
JA UZEO NEKI KANYON NA AKCIJI OKO 1000 DINDZI IZGLEDALE SU KAO DC10 MISLIO SAM AJ NEMA VEZE I OVAKO CE IH KLINCI POKIDATI, KAD ONO KAD SAM IH PRKLJUCIO HAOS !
KAO DA SE NALAZIS ISPOD VODE NA 60 METARA DUBINE SVE NESTO ODJEKUJE NE MOZES DA ODREDI S ODAKLE DOLAZI ZVUK, NISAM MOGAO DA ODREDIM ZVUK U CS NI KADA SAM JA PUCAO, ONO KAO PUCAM A NZNM JEL TO KAO PUCA NEKO ILI TI ZVUKOVI IZLAZE IZ MOJE PUSKE.
xD

UZASNUT SAM OTRCAO NAZAD DO RADNJE, I ZAMOLIO SKEPTICNE ALI LJUBAZNE PRODAVCE WIN-A DA MI VRATE PARE JER SLUSALICE NISU DOBRE (KAKO SE NECUJE NISTA ? HMMM )A JA ONO : PA DA SE CUJE VERUJTE NE BI SE VRACAO I CIMAO OVO ONO, A ONI MI VRATILI PARE !

ETO IMA I TOGA (ZAMENA KATASTROFA SLUSKI ), PA SAM POSLE OTISAO SA DRUGAROM DA UZMEM LAP TOP NA ISTO MESTO.

TAKO DA BIH JA LICNO IZBEGAVAO SLUSKE MARKE CANYON U SIROKOM LUKU.


BTW JOS UVEK NISAM UZEO SLUSKE ZALEPIO SAM STARE I POKIDANE PHILIPS SHP2500 I VOZIM NJIH, DOK NE NADJEM NESTO NORMALNO.\\

BRRRR
 
Poslednja izmena:
Dakle trebaju mi neke solidne slusalice koje mogu da naslijede ili pariraju mojim trenutnim slusalicama koje izdisu polako Philips SBC HP250 a da im cijena nije preko nekih 15 eura ili 1500 dinara...Dakle potrebno mi je da se moze muzika solidno slusati na njima (uporedivo kao na mom Philipsu sad) i da su solidne za igre i obavezno da cijelo uho moze upasti u njih kao sto je sa ovim Philipsom slucaj da me ne bi cijela glava posle bolila od njih...Neke ultra visoke performanse mi ne trebaju jer nemam ni zvucnu koja bi parirala uz to nego je integrusa pa me ne zanimaju komentari tipa: "Bez 50 eura ne mogu se uzeti slusalice da ista valjaju" jer sam ja zadovoljan i mojim Philipsom bio a kostao je 11 eura :D
Inace zanima me gdje na prostoru NS mogu da kupim slusalice :)
Hvala svima na uputama...

philips shp2500
 
Uzeo sam Genius HP-04 Live i razočarenje je veliko. Zvuk k'o iz bureta, samo se duboki tonovi dobro čuju a ovi ostali slabo. Čak mi i male Genius HS-03N imaju bolji zvuk od ovih, nazovi top modela te firme. Sad da l' je do mog primerka ili su sve takve - ne znam, ali ih ne bih preporučio nikom.
 
au bre. psiho kada je uzeo hp-04 rece da je skroz zadovoljan. a sad ovaj d02 kaze da se razocarao. ista prica i za canyon. sada mi je jos gore nego ranije :wall:
uzecu na eci-peci-pec u radnji
 
možda nekom pomogne pri odabiru jeftinih sluški...

ove sam koristio dve godine Hama HK5618 nemaju mikrofon ni regulator zvuka spadaju u sluške za tv ali se mogu koristiti na bilo koji uredjaj koji ima 3.5mm ulaz...udobne,sundjer ne znoji uši i ne kida se površinski sloj na njemu posle nekog vremena vrlo udobne satima se mogu držati na ušima ne stežu baš su prijatne :) zvuk je prirodan i čist...trenutna cena je oko 1400din...
 
Nazad
Vrh Dno