Šta je novo?

Kvalitetna podloga - koliko je bitna?

Link ka prodavcu. Ja sam ostavio recenziju, ali je negde zakopana, a pretraga po Srbiji me ne izbacuje...

Imaju tri veličine. Moja je srednja. Možda sam trebao uzeti najveću.

Postoje dva tipa: control i speed. Ja ne volim glatke kao tu A4tech, to mi je bilo iznuđeno i na brzinu rešenje, sam je kupio prošlog oktobra.

Imala je miris gume nekih 10-tak dana, očekivano :d. Ne pomera se uopšte i volim hrapavu podlogu, al' to je preferencija.

Cena je smešna. Jedino što sam možda trebao kupiti 800 x 300 mm. Vidim da Rusi masovno kupuju tu veličinu.

Isti prodavac prodaje i odličnu kopiju Razer Goliathus podloge za samo 5,5 $ (preporučenom poštom), al' ne volim zelenu boju :).

Već se ne sećam na kom sam stranom forumu našao da hvale te podloge.
 
Poslednja izmena:
Stigla mi danas sa Alija 800x300mm podloga. Speed je, pa će mi posle control-a trebati verovatno malo vremena da se naviknem. Ivice opšivene, dole gumirana, 3mm debljine, dobra izrada. Ja zadovoljan.

9kYJAIRh.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam dao 3000 za Sandberg xxxl 900x450, najbolje pare ikada potrosene :D
6ede57689c264985c1a41d4b1376212a.jpg

Duplo prosivena na krajevima, 4mm debela, dole gumirana.
Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
13 dolara sa sve shippingom? Okej je cena.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja sam uzimao ovde kod nas nisam hteo da narucujem, imala je ova i Coolermaster za slicnu cenu, uzeo sam ovu jer je 450 sirina a na Cmu je bila 300.

Kad sam video da ima kod nas takva podloga i za tu cenu bukvalno nisam mogao da spavam od srece :D
Nisam jos nista narucivao sa Alija, strah me :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Goliathus Speed ili Control?

Koja je i kolika je razlika? Guglanjem sam naisao na fanboy-eve i decurliju od 10 godina koji smatraju sebe pro igracima, treba mi neko objektivnije misljenje.
 
Samo ime je vrlo indikativno, Brzina ili Kontrola... ;)
 
2slow4me, ako kupujes nove dosta su skupe.

Koristio sam Goliathus i dao ga na poklon, za iste pare sam uzeo podlogu preko celog stola, sandberg xxxl :D
Ako volis tako nesto, nema greske.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja bih uzeo speed, obicno je ta vise glatka.
Ja na Razer Vespuli imam speed sa jedne strane i precision sa druge. Posto je tvrda podloga, ta speed je skroz glatka, a precision strana je hrapava.

Sent from the 7th edge of the 3rd world.
 
Koliko je podloga bitna - uverio sam se kada sam nabavio podlogu za sada već bivšeg miša (pre par dana sam nabavio Asus ROG Gladius, do tada koristio Genius GX Gaming Gila).
Pre nego što sam nabavio podlogu miš sam koristio po stolu. Kada sam nabavio sadašnju podlogu Genius GX Gaming Speed koju i dalje koristim.
Međutim, s obzirom da jurim Asus ROG komponente i periferiju, uskoro nabavljam (tokom februara) podlogu Asus ROG Whetstone.
Kod nas nema u prodaji ali planiram da naručim na KP.
 
Koliko je podloga bitna - uverio sam se kada sam nabavio podlogu za sada već bivšeg miša (pre par dana sam nabavio Asus ROG Gladius, do tada koristio Genius GX Gaming Gila).
Pre nego što sam nabavio podlogu miš sam koristio po stolu. Kada sam nabavio sadašnju podlogu Genius GX Gaming Speed koju i dalje koristim.
Međutim, s obzirom da jurim Asus ROG komponente i periferiju, uskoro nabavljam (tokom februara) podlogu Asus ROG Whetstone.
Kod nas nema u prodaji ali planiram da naručim na KP.

Ja uzeo prosle God. u Novembru i slova vec pocela da Blede:d
da nepise ovde i u vezi Spatha misa...
 
Imam Steel QCK mini preko 3god., zatim sam uzeo Razer kabuto pre 2god, Steel nije mrdnula, a Razer se vec odlepio, a nije bila jeftina podloga jer je mikrofiber, steel je nesto grublja i deblja.
 
Ja sam trazio sa gelom podlogu kada sam uzeo Ouroboros, naisao na Vespulu i prezadovoljan sam vec 3-4 godine.

Sent from the 7th edge of the 3rd world.
 
Par puta Ocistio,Asus je skup ali nebih rekao da je Vrhunski Kvalitet,
vec od 19Tog Decembra nisam dobio nazad Spathu sa Servisa:d

Pa kapiram da će me duže i bolje služiti od ove trenutne koju sam platio 1000 din i izbledela nakon mesec dana
 
Kakve su Asus i CM podloge? Neka iskustva? Cerberus i Swift rx imam u opticaju.

Tokom selidbe sam izgubio zowie koja je dosla uz misa i sad trt, moram da se snalazim.
 
Gde si nabavio tastaturu i po kojoj ceni?
Koji beše to model (video sam skoro u temi o mehaničkim ali zaboravio naziv)?
 
Steel QCK sam kupio pre 4 godine 2 komada. Jedna je kuci kod desktop masine a druga podloga je bila uz laptop i stalno je nosena, savijana i koriscena iz laptop svugde. Sem sto je isprljana nista drugo joj ne fali. Zaista ne mogu dovolj o da nahvalim ove podloge. Kvalitet me je tokom godina samo odusevio...velika preporuka s moje strane.
 
Ima li Steel QcK kod nas da se kupi? Na par mesta sam pitao i nisam ih našao.
 
Nazad
Vrh Dno