Šta je novo?

Kvalitetna podloga - koliko je bitna?

Da li ima svrhe kupovati veliku podlogu za tastaturu i misa?
Imam malu podlogu hocu da je promenim ali se kolebam da li da uzmem veliku ?
 
Da li neko ima iskustva sa podlogom sa gel jasuticem FELLOWES CRYSTALS?
Inace imam onu polu jajastu, donekle je ok, malo je mala povrsina i na jednom delu podloge mis mi trokira. Nikako mi nije jasno sto usporava tu kurzor. Svakako hteo sam drugi da kupim, s obzirom da je ova oko 1800 din bitno mi da znam da je dobra.
 
Da li neko ima iskustva sa podlogom sa gel jasuticem FELLOWES CRYSTALS?
Inace imam onu polu jajastu, donekle je ok, malo je mala povrsina i na jednom delu podloge mis mi trokira. Nikako mi nije jasno sto usporava tu kurzor. Svakako hteo sam drugi da kupim, s obzirom da je ova oko 1800 din bitno mi da znam da je dobra.
Pazario je. Odlicna mi je! Mis odlicno klizi po njoj i precizno ga pomeram na minimalno pomeranje, silikon je malo tvrdji ali dobro saka lezi na njemu. Mozda je i ova malo mala povrsina ali ko stavi veci DPI je sasvim dovoljna povrsina.
 
Da pitam zna neko koja je ovo podloga, kog proizvodjaca bas mi se svidja, i da li je kvalitetna
Podlogu vido na oglasima neki lik prodavo laptop
slikaHP-PAVILON-DV6-INTEL-I7-8GB-RAM-500GB-368707213v800h600.jpg
 
Ja i dalje rabim Cooler Masterov MP510...čudo koliko je trajna. Izgleda očajno ali još uver radi ok. Imam još 2 neotpakovane, kupih na vreme pošto CM ima običaj da šalje dobre proizvode u večna lovišta...
Cooler Master MP511 XL
Endgame Gear MPC890

ima ih i u manjim i vecim izvedbama... ;)
Od kordure rade jos Asus, Endorfy (ex Poljski SPC Gear), Adata i Wicked Bunny (mislim da ih je neko vec kupio i odradio rebrand, moguce Pulsar)
Uglavnom CM i Endgame rade najbolje izvedbe (najbolji QC)
Endgame i Wicked Bunny su bile "najbrze" kordura podloge... :)

Ja razmisljam da dodam MPC890 jer se sada krece oko 35e, ali sam trenutno zadovoljan sa mp511...
Samo povremeno brisanje vlaznom mikrofiber krpom i kao nova bude.
Imam i Razer Gigantus, ali preferiram CM, verujem da je podloga od kordure skoro pa trajno resenje.

Sto se klasicnih tice...
Drugar koristi Artisan Hien, odlicna je dok je trajao coating posle toga meh...
Ne znam kakve su ove Zowie GSR ali su dosta nahvaljene...
Vise nisu tolika egzotika (uvoz iz Japana), pa je i cena pristupacnija.
 
FANTECH MP903, meni bolje ne treba.
 
Po meni skuplje podloge su samo bacanje para, mozda znace pro gejmerima a i to pitanje da li je samo reklama.
Imao sam neku plavu rokat pa dve verzije razne mekoce one zelene razer...stojalo mi je to do skoro u ormarima onda sam pobacao kad mi se napatili neki moljci. Te profi se brze raspadnu ko i high end misevi.
Imam jos jednu spakovanu jer se izlizala (drugu sam valjda bacio) kad sam kupovao Diablo III i ekspanziju svaka kopija isla sa poklon Munk podlogama, ta je ok i lepa slika moze da se urami.
Sad imam neku X-strike, pre oko g dana sam kupio, hteo sam onu sa slikom zmaja jer izgleda kul ali nema nigde da se kupi poslali mi nesto drugo umesto toga lol Tkanina ko tkanina.
 
Uzeo malopre A4Tech X7-200MP i iznenadio se kad sam video da je prošivena. Nisam mnogo obraćao pažnju kad sam naručio, na slici mi delovala da je sečena lepo.
Izgleda sam navikao tako, ovo što je prošiveno kao da mi seče ruku posle dužeg korišćenja.
Ima li neka tako obična podloga lepo sečena, da je gore tkanina, minimum debljina 3mm? 10 godina koristim običnu ACME cloth i vreme je da ide u kantu :)
 
Vec par nedelja rokam na Saturnu Pro, za sada prezadovoljan. Uzeo soft verziju, nisam smeo da se okusam na prvu sa Xsoft verzijom. :D
 
Ja sam uzeo skoro NZXT MXL900, prva liga. Čini mi se bolja i od nekih skupljih SteelSeries koje sam imao prije...
 
Nazad
Vrh Dno