Šta je novo?

Kvalitetna podloga - koliko je bitna?

Koje sredstvo koristiti za čišćenje podloge SteelSeries QcK Medium?
 
Koristim vlazne maramice. Klincu spojim usi kad jede iznad tastature.

PXL_20230215_142634707.jpg
 
Setim se da imam metalnu podlogu, nisam je koristio sa logi misem jer nije najbolje klizio po njoj, i probam sad sa novim misem i bas je smooth..
Voleo bih da je koristim jer sve ove pamucne postanu gadne vrlo brzo a ovaj metal izgleda isto konstantno..

Moracu da testiram kakva je za gaming, takodje ne znam da li se mozda klizaci misa vise habaju na njoj..

PXL_20230315_130317762.jpg
 
Ne vredi ipak ne moze metalna podloga za igranje, i nervirao me zvuk misa kad ga podignem i spustim (to radim nehotice dok igram)..

Uzeo opet Logitech studio ovaj put crnu, imao sam svetlo plavu koja se lako prlja ali generalno su super podloge za one koji ne vuku misa kao da čiste sto i sensitivity 0.02.

PXL_20230316_084551907.jpg
 
Kako igraš na toliko maloj podlozi? Nije da igram na 0.02, ali i dalje premalo deluje.
 
Ja i dalje rabim Cooler Masterov MP510...čudo koliko je trajna. Izgleda očajno ali još uver radi ok. Imam još 2 neotpakovane, kupih na vreme pošto CM ima običaj da šalje dobre proizvode u večna lovišta...
 
Kako igraš na toliko maloj podlozi? Nije da igram na 0.02, ali i dalje premalo deluje.
Iz zgloba igram, oduvek tako, nikad mi ne treba vise prostora od ovoga, jedino sto se ja mozda pomeram u stolici, namestam, pa onda pomerim i podlogu da me isprati, ali mi ne zafali prostora nikad u tom smislu pomeranja ruke..
 
Zanimljivo, nisam to nikada video. Ima li negde kod nas da se kupi, koje su cene?
 
ako pitas za domacu mislim da je bas limited, da li na instagramu... google is your firend :)
a i cena nije bas mala
 
Uzeo sam par različitih Titanwolf 90x40 x 2kom, 120x40 i stiže uskoro 120x60 sve su 3mm.
Prezadovoljan za sada. 15-25 evra smešno.
Ako nekog zanima više detalja pucajte, mogu i neke slike okačiti.
 
Uzeh Razer goliathus mobile stealth juce, ona Logitech Studio je ipak bila premala, doduse vise me nerviralo sto ne stoji u mestu nego se pomera konstantno dok igram pa je dodatno smetalo to sto je mala.

Ova razer je bas taman, tipa 3 puta je tanja i bas se 'slepila' sa stolom, a i bukvalno jer se ova uopste ne pomera..
 
Skoro sam zamenio Razer Goliathus Speed Cosmic Edition Medium Genesis Carbon 400 XXL podlogom, čisto zbog toga što je bela/svetlo siva i što trenutno imam takav raspored na stolu da mogu da kupim podlogu na koju staju i tastatura i miš. Golijatusom sam stvarno bio zadovoljan. Posle dve godine korišćenja izgleda kao nova. A ni ovaj Dženezis nije uopšte loš.

 
 
Uzeo sam Asus TUF Gaming P1, izgleda lepo i ima taman veličinu za moje potrebe. Međutim, na njoj mi miš sad nekako... "leti". Za gaming je super, ali ume da smeta kad radim neke preciznije, "negaming radove".
 
Ne znam ljudi , meni podloga iz Ikea kida , prelopo klizi i lako se cisti ali se zato lako i prlja :LOL:
 
 

Teško je opisati preciznost i glatkoću kojom se miš kreće po ovoj podlozi. Posle godinu dana korišćenja miš mi BUKVALNO nije ni jednom preskočio ili pobrljavio što ne mogu da kažem za Razer Destructor i ExactMat podloge koje sam imao pre ove. Podloga se teško prlja a lako čisti i nema problema kada se ruke oznoje pa se znoj razmaže po podlozi, jer je materijal koji pobuđuje senzor sa donje strane podloge.
 
Vrlo interesantno. misam ččuo za to. Gde li ima da se nabavi ako smem ovde da pitam?
 
Guglaj Machina Ultima da ih nebi reklamirao ovde. Domaći proizvod je u pitanju. Cena je paprena btw jer proizvod cilja jako malo grupu ljudi.
 
Ne znam ljudi , meni podloga iz Ikea kida , prelopo klizi i lako se cisti ali se zato lako i prlja :LOL:
Hvale je, a fora je u tome što je u pitanju neka Asusova podloga brandirana kao Ikea. Ikea je imala neku kolaboraciju sa Asusom oko Ikeine "gaming" linije proizvoda, otud...
 
Hvale je, a fora je u tome što je u pitanju neka Asusova podloga brandirana kao Ikea. Ikea je imala neku kolaboraciju sa Asusom oko Ikeine "gaming" linije proizvoda, otud...
Hmmm moguće, surak mi je poklonio a on je uzeo drugu ikeinu iz ponude. Ono sto mogu da potvrdim jeste da uz lightspeed miševe (logitech) kada igras po njoj predobar osećaj. Ne mora logitech koji god da je na tu foru lagan i brz, stvarno solidna podloga
 



mel0nFPS
23 hours ago
Alright well IKEA is straight up trolling, turns out the entire VARMBLIXT lineup has been discontinued by IKEA... The tray has been taken down from the CA website and appears to be taken down in other regions. There is some in-store stock currently but since demand spiked so much they are very hard to find sadly. I'll be going back to IKEA soon so see if I can find something similar but in the mean time getting their glasspad is tricky... Shout out to IKEA for trolling the ** outta everyone


e fck :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno