Šta je novo?

Kvalitetna podloga - koliko je bitna?

Ja već duže vreme furam MP510 small i izuzetno sam zadovoljan, najbolja koju sam imao do sada. CM Swift-RX je isto odlična.

Jel' najmanja 250 x 210 mm?

To uopšte nije tako malo, štaviše, rekao bih da je taman...
 
Ko traži široku podlogu, velika preporuka za Redragon P015, mislim da je oko 10-12e.
Baš je kvalitetno urađena, prijatno sam se iznenadio šta sam dobio za te pare.
 
Dajte preporuku za neku podlogu za manje od 1000din

Nemam ideju ni gde da gledam?

sve su zatvorene u kutijama i mogu samo da gledam slike na netu

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ja sam kupio jednom u Tempu za 200din MS Industrial, skroz je ok, nista bolja nije bila Razer Kabuto od 2 soma :)
 
Dajte preporuku za neku podlogu za manje od 1000din

Nemam ideju ni gde da gledam?

sve su zatvorene u kutijama i mogu samo da gledam slike na netu

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

A4Tech x7 pa vidi koju veličinu hoćeš (300, 400 ili 500MP). Od tih 1000 i ispod najbolje se pokazala.
 
Moze preporuka za (koliko je moguce) 'jeftiniju' podlogu ali veliku (sto mi je 60 cm x 50), pa bi da pokrije sto vise :wave:
 
Moze preporuka za (koliko je moguce) 'jeftiniju' podlogu ali veliku (sto mi je 60 cm x 50), pa bi da pokrije sto vise :wave:

Ja sam kupio na kraju kod domacih kineza kopiju A4 bloody za 450 dinara
A4Tech Mousepad B-081.jpg
Sad bas gledam u cemu je razlika
-moja nema crveni konac, nego crni
-moja nije dimenzije 35x28cm vec 44x35cm
-nemam tu pusku u cosku, vec neka kineska slova.

Kad uzmem u obzir koliko sam platio ja prezadovoljan :)
 
Ja sam kupio na kraju kod domacih kineza kopiju A4 bloody za 450 dinara
Pogledajte prilog 292386
Sad bas gledam u cemu je razlika
-moja nema crveni konac, nego crni
-moja nije dimenzije 35x28cm vec 44x35cm
-nemam tu pusku u cosku, vec neka kineska slova.

Kad uzmem u obzir koliko sam platio ja prezadovoljan :)

Hvala, ja bih nesto vecu ako nadjem, bar 50x 35 ako nadjem, a i po chinezima cu da potrazim :wave:
 
Sta mislite o A4tech B-087s podlozi?
https://www.bloody.com/en/product.php?pid=13&id=164
Dimenzije 75x30x0.2cm cena 900 dinara.
Pored ove nadao sam jos neke slicnih dimenzija i slicne cene, Fantech MP80 i neka Overnight podloga.
Jos se razmisljam da li uzeti ovako veliku podlogu na koju staje i tastatura ili uzeti neku vecu samo za misa.
 
Zavisi šta tebi pasuje,tj način na koji koristiš tastaturu i miš,i njihov razmak,tj položaj tastature.Npr meni nebi pasovalo ovako nešto jer gledam da miš ima dovoljno prostora izmedju miša i tastature za "manevrisanje "..Zavisi šta igraš,koji edpi itd...

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Treba mi prostora za mis svakako, ali imam tkl tastaturu sirine 36cm, ove podloge su 75-80cm, mislim da mi je dovoljno negde oko 40cm koliko ostaje za misa. Sto se tice igra igram fps igre poput csgo i neke single player igre, ali to je cisto razonoda i nije bas svakodnevno igranje satima.
 
Imao sam par komada nekad, rade posao ali ništa posebno...
 
Da li ima neka podloga koja je od cvrsceg materijala i sa finom strukturom? imam upravo takvu nije savitljiva uopste ali je dotrajala, tekstura je vrlo fina i precizna za rad. Vecina koje sam gledao su mekane i krupne strukture.
 
Jel ima neko HP MP7035 veliku podlogu?

Zanima me kakva je. Treba mi ove velicine i izgleda, deluje mi fino odradjena
 
Koristim Redragon P011 Orion RGB vec 2 god unazad, odlicna,izdrzljva,tvrda ,svi misevi perfektno rade na njoj,malo je vise para, oko 3000 placena ali isplativa svakako.
 
razer exactmat x control, tvrda podloge sa "dva lica" koristim je vec godinama u kombinaciji za mx518, odlicna...
 
Meni bas nije legla, pretvrda je, prodao sam je odma i presao na steelseries.
 
Ne koristim podloge,ama uopste. srecom sto mi je jednobojan i odlicno rade misevi na njemu...
Menjao gomilu podloga,ali sve su se raspale pre ili kasnije i pravile vise zamor nego sto su pomagale.
 
Imam SwiftRX kod kuće i hteo sam da je uzmem i za posao, ali nema više nigde da se kupi. Može preporuka za najsličniju? Treba mi manja, ne ona dugačka koja ide i ispod tastature.
 
Drugari treba mi neka preporuka za podlogu vecih dimenzija? Bukvalno igram CSGO vec 10 godina na SS QcK+ NaVi i kada igram igrice realno mi znaci toliki prostor.
E sad, obzirom da ova tastatura zvekece (cuje se ping od opruga) provalio sam da kada je stavim na podlogu taj zvuk bude apsorbovan i ne cuje se toliko jako tako da bih sada nju zamenio za neku veliku koja moze da mi pokrije i tastaturu i misa.
Izvukao sam iz ormana neku Gembird koju sam ranije koristio na poslu, ali na njoj nemam dovoljno mesta za misa sa desne strane kada igram igrice. Za svakodnevno koriscenje mi je tamanica, al ce da me jako nervira ako moram da menjam podloge u zavisnosti da li igram igrice ili ne.

Trenutno to izgleda ovako, podloga je 90x30cm i koliko mogu da primetim vecih od toga nema (eventualno 90x40cm).
1622469733570.png
PS. Znam da mogu da pomerim podlogu u desno, ali onda nece biti simetricno a OCD neda mira :D

Deluje bi da bi idealno bilo nekih 110x45

Imate li neku preporuku?
 
Dobro, jasno mi je da nije bas sve u vinklu 😂
 
Pa to ti kažem, pomeri je još u desno, em će biti na sredini, em ćeš imati mesta za manevrisanje mišem... Osim ako ti se podloga ne menja iz nekih drugih razloga...
 
Zapravo treba da ide u levo jer treba da bude poravnata sa monitorom 😂

Fali mi prostor i u visinu i u sirinu nekako, plus udaram misem u ove opsivene ivice i onda me to jos vise nervira... Ne znam ni sam :(
 
Podloge,tastature,miševi stoje svakojako samo ne pravo u vinkli kad je csgo u pitanju..
Mislim...ko će to da gleda.Posle partije redjaj kako hoćeš.
Ako hoćeš top podlogu za csgo onda Zowie G-SR..Ako ti se ne baca pare onda bilo koju,jer na kraju dana to je samo podloga.
Bilo koju,a juri sam veličinu koja ti pasuje.
 
Nazad
Vrh Dno