Šta je novo?

Kvalitetna podloga - koliko je bitna?

Pozdrav svima. Kupujem novu podlogu pa mi treba savet, da li uzeti Steelseries QCK Edge ili HyperX Fury S (450x400mm). Obe podloge mi deluju odlično. Da li neko ima iskustva sa njima? Koju biste preporučili?
 
Ja imam Cooler Master MP510 i fantastična je...CM Swift RX je takođe dobra.
 
Mislim da su podloge skoro jednako kvalitetne, ali meni licno se vise svidja Steelseries, nekako je klasicnija.
 
Meni Roccat podloge, tekstura mi odgovara (a i mišu).
 
Koju podlogu preporucujete za Razer Deathadder 3500DPI


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Zowie G-SR ko ima para za bacanje..Na kraju dana to je podloga pa je dovoljna npr x7 od 500 kinti. Osim ako nisi pro esports igrač..

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
X7 koristim i nije dobra za Razera misonju. Moracu opet Razer podlogu uzeti i nema da ne valja onda [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Šta konkretno fali podlozi u kombinaciji za navedenim mišom?Da li senzor baguje,da li vas ograničava podloga da postignete neke rezultate u gamingu?Lično sam koristio podloge od 200 do 5500 din zakljucno sa Zowie GS-R ,i Steelseies qck i x7 promenio sam brdo podloga u fps naslovima sa edpi 560(ultra nizak sens)..sve sto mogu da radim na zowie mogu i na x7 bez gubitka u kvalitetu igre..Razlike ima,bolja je naravno gs-r,zaista se primecuje finoca i fluidnost,ali ne utiče na igru na nivou amaterizma,pa cak i oni koji igraju nešto ispod poluprofesionalizma(lokalni turnirčici)..Hocu da kažem da mu najskuplja podloga nece podici kvalitet igre ni u kom smislu.Bacanje para..Verovatno ce samo duže trajati jer je opšivena(nece se odvojiti 2 materijala sto zna da bude slučaj)Ne bacajte pare na skupe podloge,gledajte samo veličinu koja vam je potrebna za posao ili navedenu igru ..

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Meni je senzor brljavio na nekim podlogama, na drugim nije. Nije svejedno.
Jes' da nije top senzor ali...morao sam da šaltam podloge dok nisam ubo pravu.
 
Brlja senzor na desktopu jos dok sam.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sam na Roccat podlozi probao baš razne i skupe i jeftine miševe, i jedina je koja je odgovarala svima i u klizajućem i u senzorskom smislu. A naprobao sam se baš raznih podloga...
Da preciziram moja je Roccat Sense Adrenalin Blue.

A za moj miš (i još poneki) dobra mi je a jeftinija i naročito udobnija (deblja) za duže oslanjanje ruke na podlogu i Spawn (Perun).
 
Poslednja izmena:
Sa dobrim senzorom dobar je i šljunak..

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Zdravo narode, dajte preporuku za dobru 'izduzenu' podlogu, ko pola stola da mogu da stavim tastaturu i misa ko covek. Nikakav fenseraj niti RGB me ne zanima, hteo bih nesto dobro a jeftino kao sto je bila A4Tech X7 podloga koja mi je nazalost propala nakon godina koriscenja. Sluzice Roccat Kone misonju, ako je uopste bitno..
 
Roccat Kanga
 
Zdravo narode, dajte preporuku za dobru 'izduzenu' podlogu, ko pola stola da mogu da stavim tastaturu i misa ko covek. Nikakav fenseraj niti RGB me ne zanima, hteo bih nesto dobro a jeftino kao sto je bila A4Tech X7 podloga koja mi je nazalost propala nakon godina koriscenja. Sluzice Roccat Kone misonju, ako je uopste bitno..

Sandberg XXXL

Koristim kući i na poslu i za više od godinu dana korišćenja nemam nikakvih zamerki osim što se nova par dana oseća (miriše-smrdi) na gumu. Ne znam kakve su neke skuplje podloge po tom pitanju ili je to normalno i kod njih...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Koja bi najbolja zamena bila za trenutno koju koristim CM Storm CS-M FPS Tactics DC (SGS-4000-KSM-1-GP)?
 
Bilo koja speed podloga veličine koja ti odgovara, realno...

Moj izbor je ranije bio Cooler Masterov Swift-RX, dok nisam otkrio MP510.
 
+1 za MP510, savršen balans između speed i control podloge, najviše mi se dopada što ne prima znoj pa ne menja količinu trenja dok igraš.
 
MP510 je opet dostupan kod nas, pre neki dan sam naručio, ako neko hoće, neka grabi dok ima. Nije ga bilo mesecima.
 
Ok, hvala na odgovorima, vidim da MP510 u L veličini i nije baš jeftina.
Razmotriću. :)
 
Ja sam mislio na XL, nje nema kod Mađara već mesecima, a ni kod nas.

Naručio sam u Giga radnji, stigla juče, ali više je uopšte nema na sajtu, izgleda da je bio zadnji primerak :)
GejmCentar prijavljuje da ima na stanju...
 
Ja sam najmanju platio 7e kod Mađara, veća mi ne treba.
 
Koju podlogu preporučujete za MX MASTER 2S a da je što manjih dimenzija (small)?
 
Na domaćem tržištu postoje: Logitech G240, Kingston HyperX FURY S, LOGITECH G240 Cloth, COOLER MASTER MP510 Small, STEELSERIES QcK... šta izabrati?

(ako može moderator da spoji sa prethodnom porukom)
 
Ja već duže vreme furam MP510 small i izuzetno sam zadovoljan, najbolja koju sam imao do sada. CM Swift-RX je isto odlična.
 
Hvala na predlogu.
 
Razer ima odlične takođe i ima mali model.
 
Nazad
Vrh Dno