Šta je novo?

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Probaj CoD WaW neki... Možda ima neki hint na bench CoD WaW temi. Ro je sh*t.
 
koliko je tesko vratiti se na RO2 posle duze pauze to je strasno :)

treba bas dosta strpljenja i zivaca em da se pohvatas sa mehanikom, mapom, oruzjem em te skidaju sa 3 km :)

edit: damirbaj wtf, ove fore sa namernim spamom su izumrle jos 2000. godine
edit2: nebitan edit 1 :D
 
Poslednja izmena:
ovde se igraju samo "ozbiljni aaa naslovi". ove "opskurne gluposti" nikoga ne zanimaju.

našao si crkvu u kojoj ćeš da se moliš.

krastavac :(
 
Da, videh, ovo mi je drugi put da krecem da igram, pa rek'o da vidim kakvo je stanje ovde :)
 
meni uredno stoji instaliran a nisam ga ukljucio ko zna od kada :D
 
eto, par ljudi me savetovalo da je dobar FPS multiplayer, pa sam je kupio u petak na steamu. e sad, sta ja znam, cim mi je drzala paznju ceo vikend, verovatno je dobra, mada se poprilicno razlikuje od mog omiljenog BF serijala. svidja mi se sto se posle sprinta umori, pa se mora sacekati malo da se puls ustabili, inace je nisanjenje pomalo nemoguce posle sprinta. jos uvek se navikavam na mehaniku, malo sam isprobavao sa snajperom i rifle puskama, ok je, bas kako sam ocekivao da se ponasa. e sad, malo sam iznenadjen nacinom igranja ljudi na serveru, ali ajde, mozda je to tako u igri, recimo, ako sam nemac i imamo zadatak da osvojimo neke tacke, maltene svi rusi se pozabadaju negde po rusevinama, i dok mi jurisamo, skidaju nas snajperima , sve zvoni, zive muke sam imao dok sam malo provalio kako da ih nadjem gde su se posakrivali.... u stvari, moram se malo vise takticki potruditi da im pridjem okolo naokolo, itd itd, sto i nije tako lose
sve u svemu, za sada mi je OK, zanimacu se malo vise sa njom ovih dana.... :)
 
pa ne pise GOTY, pise red orchestra 2: rising storm, ali je cena ista kao i ta sto si ti dao link na steamu, i po video zapisu iz linka, je isto..... i ikona na desktopu izgleda tako kao na tom linku omot za igru.....
 
Uzeo sam direkt na steamu. Odigro 3h nema sta odlicna igra. Mucim muku sa prepoznavanjem neprijatelja..ubijem svoga s vremena na vreme. ovih par mapa sto se izvrtelo su odlicne. Svidja mi se sto razlika u oruziju je stvarno osetna ovde. Ima vise smisla nego recimo u BF-u. Sve ima vise smisla.
Ping mi je uvek 90+ to malo smara.
 
Kao i svaki takticki FPS, zahtjeva dobro poznavanje mapa. Odnosno, ako budete isfrustrirani nakon par sati igranja, dajte joj šansu dok mape naucite. RO2 je sjajna igra.
 
ja sam sinoc sat vremena ludeo, nijednog nisam video koji me i odakle roka, e onda nekako pocelo da dolazi na svoje mesto sve, pa kreno i ja da skidam, fizika je dobra skroz, ispostovana putanja metka, svidja mi se sve vise i vise igra. a skinuo sam moje jedno 5 puta sigurno pa me malo psovali..... hahahahaha
ping mi ne prelazi 60, probaj da nadjes ove servere, tu najvise ima igraca i puni su maltene 24h:
Rising Storm Screenshot 2019.07.02 - 20.02.40.96.jpg
 
^Hahah e vala umem po 5 minuta da samo ginem ne znajuci sta me snalazi :D
Ali posle se sve isplati kad udjem u tok partije :D
Malo me smara onaj bar za staminu ili sta je vec. Jos ga nisam izvalio. U pocetku sam mislio da je neko bacio suzavac. I dalje mi nije jasno sta ga sve aktivira.
Sa ove slike server sa najvise igraca ima 96 ping. A ovi prvi imaju botove. Pomisao da su mi botovi u partiji me upucava. Te ulazim samo gde nema botova.
Ako si slucajno promasio poruku, na T aktiviras informacije o partiji, pojave ti se u prostoru markeri gde je objective i to. Mene je ovo spasilo u orjentisanju. Pre sam stalno drndao mapu.
 
ova tri "divided" servera, na slici su dva puna, ali vrlo brzo se i treci napuni i izbaci botove,a tu je ping oko 60, podnosljiv
 
hmmmm, igra mi je sve bolja i bolja, i polako se navikavam na mape, i sve bolje uocavam protivnike....
trenutno, licni rekord po mapi, postavljen danas :)

Rising Storm Screenshot 2019.07.07 - 22.02.36.13.jpg
 
Za staljina!!! :D
LoL igrali smo zajedno! Ja sam motka :D

Ono sto me trenutno bas smara su ogranicenja prilikom promene objectiva. Sto sam primoran da se povucem ako smo izgubili objective!?!
 
sinoc prvi put igrao pacific MP, cak mi se i vise svidja nego istocni front, ali nekako nemogu da se otrgne utisku da je u pacific kampanji mnogo bolja (da ne kazem novija) grafika i ima ubacenih efekata, tipa, vetar njise granje i travu i jos stosta....?
 
molim za pomoć-može li mi neko napisat kako da na početku igre prva misija ona vežba dodjem do mesta gde se bacaju granate i uopšte ne znam na koji način da lagano ispred sebe bacim granatu u rov ispred? kada bacim u taj rov prvu granatu jako posle toga ništa se ne dešava kada bacim tri granate na tri mesta-mučim se već dugo vreme tu sam stao i ne mogu da maknem odatle :(
 
neznam ni gde su ti te misije, da li uopste igra i ima single player...., ja igram multi player....
 
ja sam skinuo ali samo može da se igra singl plejer ima i opcija za servere ali serveri su blokirani tj nema ih...
 
ja definitivno nemam tu opciju, a servere normalno vidim i igram:

Rising Storm Screenshot 2019.07.18 - 06.44.01.90.jpgRising Storm Screenshot 2019.07.18 - 06.44.43.09.jpg
 
Imaju dvije verzije igre. Nalaze se jedna ispod druge. Prva je SP druga MP.
 
a gde gledas te verzije?
meni u steamu u library ima samo multiplayer
 
image.png
 
Nazad
Vrh Dno