Šta je novo?

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Zasto mora sve da bude nasvirano od AA , AF i ostalih bizuterija :p

Pretpostavljam da se to podrazumeva pod recomended , a i nije bas neophodno da bi se igra pristojno igrala :)

Ovo kazem samo zato sto nemam nameru da nadogradjujem svoj procesor. Ha! in your face intel & amd :d
 
Ma radiće to na tvojoj mašini...
 
da , jadnicak , mortus pijan , okruzen strava ribama , intrvjuise tvorca fantasticne (buduce) igre :d

... that`s kind a my idea of hell :-devil-: (heaven is for pussies, anyway) :smash:
 
Kad ce vise cena na stimu, pa onda i na ostalim sajtovima, na primer kod Wahada :D
 
28e za one koji poseduju Ostrfront, lepa cena :)
 
+ Hatovi za TF2 :d
 
U prvom DLC-u se planira ubacivanje 2 nova tenka, transporteri, nova mapa i naravno bug fix-evi.

Naravno, sve je besplatno!

Detaljnije na zvaničnom sajtu.
 
Poslednja izmena:
Da li je RO2 steam eksluziva ili ce moci/moze da se uzme i u nekoj drugoj radnji? Imam Ostfront na steam ali mi se taj servis jako gadi u zadnje vreme pa bi da ga izbegnem :(
 
Nije Steam ekskluziva.
 
Jesi siguran? Ako se ne varam i retail kopije će morati da se aktiviraju na steamu.
 
Ako je tako, super ....:(

Iskren da budem, nisam potpuno siguran. Proveri na njihovom sajtu (ja ne mogu trenutno sam na poslu pa je filtriran saobraćaj). Inače, što ti je toliko presudan faktor? Jedna igra preko Steama ne može da škodi toliko (i to kakva igra :) )?
 
Nije mi to prva igra na steamu ali sam resio da ubuduce ne pazarim na tom servisu i da, ako ne moram, ne kupujem igru koju moram pokretati preko steama. Ne pitaj me zasto.
 
99% sam siguran da ce se i retail verzije vezivati za steam...
 
steam.dll copy, paste ;)
 
i no online play :)
 
E sada ono čega sam se plašio... ODLOŽENO za 13.Septembar... :mad:
 
Poslednja izmena:
E sada ono čega sam se plašio... ODLOŽENO za 13.Septembar... :mad:

Meni je sa druge strane drago, jer ne jure da što pre izbace igru pošto poto, pa da posle krpe. Ovako su lepo - rekli nismo zadovoljni, kad budemo puštamo u prodaju (a ko je uzeo deluxe preorder igraće betu pre 30. avgusta).
 
Sve je to meni jasno ali sam nestrpljiv :d. Cekam ovo dve godine...
 
^ online play je sada najmanji problem za pirate. Sada svaki novi naslov moze da se cepa online , mislim piratizovani. Steam tu nije izuzetak. :)
 
Ne može baš svaki, tj. ne mogu oni koji nemaju klasične dedicated servere, već partnerske, kao što su BC2, Black Ops...

Ali kako će RO2 imati klasične dedi servere koje će svako moći da digne, takve probleme ne očekujem. Mada igra svakako zaslužuje original, čak i ako bude pirata.
 
Steta sto se odlaze, ali sta je tu je.
 
Samo nek odrade kako treba. Šta su dvije sedmice.
 
tako je najbolje, piratizovati sve moguce igre! a pogotovo od malih nezavisnih studija koji su poceli kao moderi!!! i koji ti daju i lan i dedi servere kada niko drugi nece...
 
LAn, dedi, full SDK, besplatne ekspanzije, besplatne DLC-ove itd...
 
Nazad
Vrh Dno