Šta je novo?

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Ah Tripwire, jedina svetla tačka u totalnom mraku. Želim im da zarade milione na RO2! Old school u svakom pogledu!
 
Release date 30. Avgust, preporučena cena 40$. Dići će se mnogo prašine oko ovog, veliki studiji ne vole da im mali igrači otimaju kupce i obaraju cene...
Pada preorder ASAP. :D
 
kapiram da ce biti pola ocena po sajtovima tipa 5/10
 
Naravno. A za nas je i bolje tako... Ti koji gledaju ocene nek igraju BF3. Stay away from ma' game biach!
 
kapiram da ce biti pola ocena po sajtovima tipa 5/10

Ma jok, bice oko 7/10 kao sto je za Mount & Blade i ostale igre koje kompomisi ne zanimaju i koje nemaju marketing mašineriju od 20 miliona dolara iza sebe.

Mada se nešto kao uzdam u Gamespot, u poslednje vreme su jako realni i neretko popljuju naslove koji bi trebali imati visoke ocene u odnosu na ogromne budžete. Deluje kao da su se malo izdigli iznad tog nekog fazona plaćenih opisa, možda su jaki finansijski pa im bitniji imidž nego koja milka od Ubija, Actija i ostalih vampira.

Od IGN ekipe naravno ništa ne očekujem tamo radi sve sam ******. Možda sam jedan ili dva dobra njihova opisa pročitao i to od nekih manje poznatih autora. Čim je neki "urednik" poput Greg Milera i ekipe odmah znam da je tekst zapravo gomila gluposti kao što naš Qzma piše iz meseca u mesec.
 
Poslednja izmena:
Čim je neki "urednik" poput Greg Milera i ekipe odmah znam da je tekst zapravo gomila gluposti kao što naš Qzma piše iz meseca u mesec.

Leave Kuzma alone, leave him alone! :D Ne znam sto se vecina uzasava njegovim tekstovima, meni su oni veoma zanimljivi, pogotovo da vidim na koji nacin ce satirom da opise neku igru sto vecina koja pokusava zestoko neuspeva, da kazem failuje. To sto ga je vecina prerasla, tj. bili su klinci dok su citali i sada su odrasli i odjednom su veoma kriticki nastrojeni i sve im je "shit", ne znaci da treba pljuvati sve sto se preraslo, vec samo zaobici i ne obracati paznju. Ali nazalost situacija je takva da kada god ti se nesto ne svidja to mora da se nabije na nos svima pa makar ih i ne interesovalo...
BTW, a tek price o tome ko je kakav designer/developer/pa menager i ostali trachevi iz najuzih krugova gejminga, kao da se sa njima znaju mnogo godina pa ih malo ogovaraju iza ledja i traze razloga da ih bocnu, ma prava gejming sapunica! :D
 
Mi smo i igre prerasli, a ne Kuzmu. Zato tesko nalazimo nesto zanimljivo za odigrati...
 
kuzma realno se pogubio

stil mu je sve losiji, satira ?ne sarkazam? ne ironija? ne ... nista od toga on nema, nego forsira svoj kvazi stil kojem ni sam nije dorastao... mnogo su mu losi tekstovi, nisu ni informativni, ni objektivni itd ... interesantno je da je on taj svoj novi stil odjednom izbacio na papir, gde glumi besnog teskog iskompleksiranog gejmera/stanovnika srbije... bedan pokusaj, ali opet pokusaj... sto je najsmesnije kako vreme prolazi sve je losiji i losiji... ne vidis nikakav zreo komentar, nesto novo, neku ideju, reciklira se u svakom broju, nabada nekakve dnevnopoliticke trivijalnosti, i posle prve tri reci opisa znas ko tu lupeta, i tako godinama.... da tako piskara na svom blogu mozda bi bilo opravdano, ovako je ... ne znam ni sam vise kako da nazovem...pateticno
 
Kod njega je najbolje to što jeste subjektivan, najgore je kada neki kritičar (filmova, igara, bilo čega), pokušava da glumi objektivnost. Kuzma jednostavno prenese svoj stav i mišljenje onakvo kakvo je, ne trudi se da bude "politički korektan" da bi zadoboljio mase. A pošto su nam danas dosptupni gameplay snimci, pa čak i cele igre na youtube-u, od opisa se ne mogu više očekivati suvoparne informacije, jer to nam je svima dosptupno, već baš taj lični utisak...
 
Poslednja izmena:
I meni je samo to bitno u opisu, zabole me za sve ostalo. Mada opisi u globalu vec odavno nemaju mnogo smisla, te Kuzmine procitam iz skroz durgih razloga, najmanje da bi saznao nesto o igri...
 
Ako si se uvredio Perce, zvanično se izvinjavam? :d
 
Ja cu igrati i bf3 i RO2 ... mozda cak instaliram i novi cod (nekima u inat) :d
 
Ljudi ja jedva cekam 30 avgust, ali opet mislim da ce igra doziveti fail, sta vi mislite
 
Mene zanima gde moze da se pre-orderuje igra i po kojoj ceni. Gledao sam na shopto i na zavvi-u i tamo je (jos uvek) nema.
 
Nema ni govora da će igra propasti naprotiv ovo će da bude njen vrhunac. Ne znam jesil igrao prije RO, ali ja je igram još od vremena kada je bila mod. Ostfront igram i dan danas. Ima preko 10 000 registrovanih igrača. Da ne smominjem nadolazeći Pacific i Vietnam..... :D ,)
 
Poslednja izmena:
totalno neinformativni snimci, ali hvala na trudu :)

sto se uspeha tice, nek igra povuce publiku cod-a i bf-a.... to bi bilo odlicno, u kratko vreme ce se procistiti, developeri ce uzeti lovu a nama ostaje sjjna oldkul igra :) mada cisto sumnjam da ce privuci mnogo igraca koji su u modern warfare fazonu, jer od samog pocetka igra ukazuje da ce biti poprilicno retro, bez achivmenta, pucanja u skoku, klanja sa 5 metara i tome slicno :) mada i dalje ima veoma sturih informacija i snimaka o samom gejmpleju sto je zapravo cudno jer igra izlazi za manje od 2 meseca

@kuzma pa ko njemu daje za pravo da bude subjektivan ? :) niti je napravio bilo kakvu igru, niti je bilo kakva mesija medju igracima... i svakako da pokusava da dobije masovnu publiku stalnim koriscenjem popularnih izraza sa interneta... sve bi to bilo ok da on piskara po sajtovima, forumima ili blogu... za papir je sve to malo bezveze... vise mi se svidja dok nije toliko pokusavao da strci ;) ali ok ...
 
Poslednja izmena:
Meni je mnogo ovo sve sumnjivo, igra izlazi 30avgusta, a nema je ni na stimu jos, ni na jednom sajtu, sa malo pokazanog gamepleja, zato se bojim veliko faila
 
Na osnovi gameplaya koji sam video sve deluje veoma ispeglano i klizi lepo. Popunili su sve praznine, modovi su tu, mape su tu. Ne vidim u čemu bi fejlovala... Tačno je da nema mnogo marketinga ali ko zna, možda nemaju novca za tako nešto, mali tim je u pitanju itd.

Brink je recimo došao sa mnogo više buke i reklame... pa je bio fejl. Nije to neko merilo po meni.
 
Poslednja izmena:
pa nije mnogo reklame to sto su trebali do sad da puste mnogo vise gameplaya, i generalno detalja o samim detaljima u multijplejeru... jeste malo sumnjivo mada mozda idu na onu staru foru da sakrivaju featurse namerno :)
 
Ko će ga znati. U svakom slučaju ja sam naučio da ništa ne preorderujem i ne zalećem se... Sačekam 10-ak dana po izlasku igre i onda kupujem.
 
samo da mehanika igre bude dobra :)
 
Nadam se, samo mnogo više vere imam u TW nego i DICE i EA...

EDIT* A iskren da budem i volim što nema mnogo snimaka gameplay-a i što ima malo podataka o modovima i igri u globalu. Gaming industrija je počela da liči na Holivud sa sve onim filmskim trejlerima, koje kad pogledaš, nemaš potrebu da gledaš film...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno