Šta je novo?

CM ammo 533 unutrasnja dekoracija :P

nnnn

Slavan
Učlanjen(a)
31.10.2006
Poruke
1,377
Poena
349
Napokon sam resio da sredim kuciste iznutra. Resio sam da drzim jednostavno i samo ofarbam kuciste u crno, a plastikice u belo
Prvo je palo skidanje svega:
P4300032.jpg


Pa sam izgubio jedno sat vremena na secenju lima da bi napravio mesta za kablove da provucem pozadi.

P4300033.jpg


Moram da odam postovanje CM-u da je stavio vise nego kvalitetan lim. Odpale su mi ruke dok sam isekao par cm :wall:

P4300034.jpg


Posle je dosao tretman smirglom i kupanje u kadi.. kao i malo obrade vodenom smirglom..
Evo kako je izgledalo sve dok se susi
P4300035.jpg



Da ne duzim pricu, od ovoga:
P4020175.jpg


Sam dobio ovo:

P4300037.jpg


P4300046.jpg


P4300051.jpg


P4300047.jpg
 
Poslednja izmena:
Mogao si jos malo da uredis kablove ? Ove za power/reset/hdd i sl. si mogao iza ploce :) npr. samo burgijom izbusis rupu i tu provuces da ide iza ploce. Ovako sto se tice farbanja, sleeve-a uopste kao i fan-ova, super izgleda :D
 
Poslednja izmena:
mnogo dobro, a i mnogo bolje.
 
bravo, odlichno je ispalo. fanove si farbao? super su..
 
Odlichno. Koji crni sprej je u pitanju?:)
 
Mat, za visoke temerature. Nisu imali obican mat.
 
Stvarno lepa promena i dosta je bolje od standardne verzije kucista. Lep je i kontrast crno-belo.
Svaka cast za trud

P.s: A di ti je grafa?
 
Grafa je prodata da bi se kupila nova. Al izadjem ja jedan petak i tu bile neke devojcice i tako ponela me atmosfera i muzika :p tako dok ne skupim pare za novu koristim integrusu :wall
:
 
gornji je thermaltake provodni sa sarenim led :O led skinut i farban. Donji je chiftek klasicni crni isto farban. Samo donji sam se malo zeznuo kod farbanja moram da ismirglam peraja i opet..
 
Lepo odradjeno.Lepo si ventove ofarbao,ravnomerno nanesena farba sto nije lako (barem meni nije bilo).Sve pohvale.
 
lol nisu spojeni, samo tako izgleda.
 
Sjajno, odlično izgleda.
 
ventovi izgledaju extra, svaka chast... :wave:
 
Odlicno! Mnogo mi se svidja!
Sleeving i ventovi izgledaju extra!
Sve pohvale. Svaka cast!:wave:
 
gud jab...
odlicna fora sa pertlama... ja se dvoumim izmedju crne i narandzaste boje za interijer... narandzastu bih uzeo zbog pertli lol DFI-a i narandzastih UV fanova...

elem GJ
 
Suvise 'bodu' oci ove narandzaste pertle, jos probaj malo da sredis kablove.
 
Sto se tice sredjivanja kablova, meni se svidja ovako kako izgleda uzivo, vidi se skleeve ali ne mnogo.
 
brate ispalo ti je kuciste extra i ja mislim da yradim owako slicno mnogo mi se swidja ,ae kazi mi kako si owo uradi sa pertlama ili ako imas msn ili fb daj mi da te pitam u wezi sa compom... :)
 
milance1234 - molim te bez takvog govora ovde, y i w nisu slova srpskog jezika. Ovaj forum ima neku kulturu pisanja i komunikacije

Mislim, slusam to "brate" gde god da se okrenem, ne moram i ovde, smara
 
ma ovo je ispalo stvarno dobro,nego mnogi "pucaju" na mdpc standard

nemoj mi reci da su ovo stvarno pertle,pa video sam sleev koji se prodaje a ni upola nije ovako dobar :) .
Hajde molim te napisi gde si nasao te pertle,cenu,nekako mi deluju deblje i gusce od standardnih i sta si tacno radio,presekao vrhove provukao kablove i zalepio izolirkom?

jos jednom da napisem ,ekstra,ukrascu ti ovu ideju sa pertlama,meni je kuciste vec u black-orange kombinaciji
 
hehehe,stvarno dobra fora sa pertlama :) samo kontam da to moze jos malo bolje da se sredi,tj malo bolje da se posakrivaju kablovi!ali u svakom slucaju,sve pohvale za trud,ok je ispalo,jako lepa promena!:wave:
 
Bravi!!!! Ubitacna kombinacija, ja najvise volim black/orange, lepo s uradio. Ali daj sakrij kablove za power/reset :(
 
Uf davno je ovo bilo.. Tad kad sam ja pravio nije bilo sleeve da se kupi nigde.

Najteze je skidanje konektora sa kablova, provlacenje, i vracanje konektora. Ne lepim izolir trakom, nego termoskupljajuci buzir, moze se kupiti u radio klubu.
 
kako radite to slayovnje ili kako vec, cime ? ja sam umoto par kablova crnom izlorikom, al niej to to..umoto bi kablove od napajanja u te mreze..gledam po youtube al treba 30 alatki da bi to uradio kako treba..
 
Lepo odradjeno nema sta narocito pertla still, mnogo mi se svidja, bas lepo cuci kombinacija narandzasto crna, pa malo miksovano sa belom.... :D
 
Nazad
Vrh Dno