Šta je novo?

Seedbox - pitanja, problemi, diskusija i ostalo

e sad kako to funkcionise?

kad uplatis dobijes user i pass
odes na site i ulogujes se i vidis torrent program ili nesto drugacije?
 
Aha, imas par stranica iza kako to izgleda kad se ulogujes :)
 
Kontam da uzmem za početak xirvik 7 dana, ali kaže ovako:
WE ACCEPT MONEYBOOKERS: If you don't have paypal, you can pay for any product via moneybookers - just send payment to [email protected]

Ali mene zanima: What if I don't have either PayPal or Moneybookers, and just want to pay with god damn credit card???
 
ima neka fora u podesavanjima, al ne mogu da se setim, probaj da potrazis sta treba da podesis
 
Koliko se ja secam na xirviku je automatski upload limitiran klikni na torrent file pa u ppodesavanjima vidi koliko ti pise za upload treba da bude nula.
 
100/100 mbit 20GB, 3 konekcije, 4.95$/7dana

http://xirvik.com/shared_servers.html

Pošto mi je ovo prvi put da uzimam seedbox, ovo i jeste extra za isprobavanje. Kontam da ću sledećih 7 dana uzeti ovaj od 9.95, jer to je već solidno, i da ne eksperimentišem sa nekim drugim seedboxovima kad ovaj radi fino. :)
 
pa da, nije ni to lose, dignes tamo gde ti treba, za neke sitne pare
 
E, da sumiram utiske xirvik seedboxa. Znači vrh. :) Isključili su mi acc poslije tačno 7 dana (u minut) i poslali mail da ništa nije pobrisano, da ako produžim u 24h, mogu da nastavim da koristim i vraćaju mi sve kako je bilo, kao i da im obavezno odgovorim na mail ako sam zbog nezadovoljstva uslugama prestao da koristim seedbox.

Ali, šta je zanimljivo: u nedelju ujutru, stavim 3 torrenta sa TL, i do oko 18h kad su mi ugasili acc, ratio je taman bio malo preko 1 na tim torrentima. Ali, oni su nastavili da se seeduju, i od gašenja accounta pa evo do sat, skoro 100GB sam dobio. :zgran: ,)

http://i36.tinypic.com/2pqpes6.jpg

Nisam probao ni jedan drugi, ali ovo je za svaku preporuku. ;)
 
Koliko vidim to se placa u dolarima, a ja imam visa virtuon sa evritjima... Sta onda ? :/
 
100GB je fino kad je recimo u roku od 24h, posto je to shared box u pitanju, lepo od njih sto su te tako pitali, a recimo drugi put ako uzimas i desi se da ne radi kako treba, trazi da ti daju drugi server, i da ces pricati lose o njima, ako ne ispune zahteve
 
Poslednja izmena:
Prilično mi idu na nerve seedboxeri kada fino uploadujem nešto novo, moraću da poradim malo na IP filteru zbog toga :)
 
Meni nece nesto da prodje visa internet od vojvodjanske banke na xirvik-u, a stavio sam bosnu... :/
 
Uzeo sam seedbox kod seedhost.eu, poslao sam im ticket sa pitanjem za koliko ce biti gotov setup, odgovorili su mi za par minuta 24-48 sati. Podrska im je super :)
 
Evo da kazem moja iskustva sa seedhost.eu. Za sada sve pohvale, setup odradjen za manje od 24 sata, podrska odgovara na mailove za manje od 10min. A kako radi mozete pogledati na prilozenom screen-u :) P.S Uzeo sam najslabiji paket koji imaju...



brzina.JPG
 
Poslednja izmena:
Nece xirvik kod mene sa intesinom internet karticom ...

"Your credit or debit card has been declined for this transaction; PayPal could not validate the card. Please verify that the information you entered is correct, or try a different credit or debit card."

Shaddow sa kojom si ti placao?
 
Abaddon mozes i preko moneybookers-a da uplatis...
 
Ok, probao sam drugi put i:

"Dusan, thank you for your payment" :) :) sad ce da vidimo za koliko ce da proradi :)
 
Ok, aktivirali su mi account malopre ... E sad, na koliko da stavim max upload connections (po default-u je kod njih 30) i max connections, a max upload rate je bio stavljen na 1024 kbps pa sam promenio na 0 .. :)
 
Nazad
Vrh Dno