Šta je novo?

Problem

losmibgd

Slavan
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruke
9
Poena
301
Imam monitor LG W2042S kupljen u januaru '09.Problem je sto mi se monitor sam od sebe prebaci na stand by ili mi se slika zamrzne, tada pomaze samo restart (probao sam da palim gasim monitor, da vadim kabal iz graficke i nista ukljuci se on, ali se odmah prebaci na stand by).Posle restarta u windows/temp folderu pojavio mi se "WGAErrLog.txt" u njemu nista ne pise sem gomile brojeva.Sve ovo mi se nije desavalo dok sam imao staru graficku (Sapphire 9600xt 128mb) tek kad sam kupio novu (Powercolor x1650 512mb AGP).Svi drajveri su uredno instalirani.Inace imam napajanje 550w ali nije real power LINK, AMD Sempron 2500+, HD Maxtor 80gb, plocu MSI KT6V-LSR.Pomagajte :wave:
 
sasvim normalan problem za tu graficku powercolor x1650pro 512ddr2 je da zamrzne sliku.

pa meni je jedno 100 puta zamrzla sliku pri samom ulasku u windows,tacnije odma cim udje u windows sledi crna slika a lampica na monitoru treperi :)

najbolje se otarasi nje pa ako mozes uzmi 7600gt koja je brza a nema problema sa drajverima :)
dzabe se patiti sa tom x1650pro...
 
E bas mi se to desava.Predpostavljao sam ja da je graficka, al' morao je neko to da mi potvrdi.Hvala druze :)
 
nema problema :)
evo procitaj ovu temu,jedan korisnik je meni predlozio moguce resenje problema,ali ja nemam zivaca da to sve radim,pa ako imas vremena,isprobaj :)
 
Izgleda da sam namestio posto skoro dva dana nisam imao problema.Ako nekom znaci reinstalirao sam win, instalirao najnovije drajvere bez ccc i da kucnem u drvo nije bilo problema.
 
e pa lepo,dakle ipak je upalilo ono sto je jedan korisnik meni preporucio,samo sto ja nisam imao zivaca da se njakam oko toga,pa sam lepo uzeo drugu karticu koja radi bez problema :p
 
Lerma druze.Opet stara prica......A jel se desava ovo u visti?
 
Probao sam jos nesto.U safe modu sam deinstalirao drajvere.Instalirao nove 9.3 sa ccc.U ccc u opciji SmartGart sam agp sa 8 smanjio na 4 posto sam negde na netu nasao da novije agp kartice guse starije via cipsetove.Za sad radi.....pa sta Bog da.
 
ma moj savet je da se najbolje predje na pcie platformu.
evo ja sad rasprodajem sve moje i prelazim na pcie platformu i da se vise ne zezam sa agp,krajnje je vreme,tako da je moja preporuka da sakupis malo kinte,prodas to tvoje i uzmes lepo novu/polovnu masinu iz oglasa i imaces manje brige,a vise uzivanja ;)
 
Nazad
Vrh Dno