Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Skoro odmah nalazi poziciju. Imam utisak da cold start ne postoji, a to je zbog agps-a.
 
Meni nadje dok si rekao keks.

Nego da li postoji nacin da uradim image celog telefona (kao sto se to radi sa Acronis TrueImage) i da posle, ako se sistem raspadne, samo vratim nazad?
 
Koliko treba vasem telefonu(iPhone-u) da "povata" satelite?, znaci koliko mu treba za hladni start?

Napolju hvata odmah ali mi nekad nestane na 1-2 sekunde al dobro to je zanemarljivo. Elem interesuje me isto pitanje kao i kutija sto je postavio.
 
Mom kolegi s posla treba desetak minuta, zato sam i pitao posto mi je to bilo sumnjivo, moj hp 614c "vata" skoro trenutno.
 


Overklokovana baterija :)
 
Izasao je i Tom Tom...

tomtomt.png


Cekamo jos i Garmin i to je to :)
 
Shta vredi shto je izashao kad mu je mapa Srbije neupotrebljiva, jedino Garmin ako bude radio kako treba.
 
Mozda ce na tvom falichnom iPhone-u da radi bolje :D :D :d
 
Shta vredi shto je izashao kad mu je mapa Srbije neupotrebljiva, jedino Garmin ako bude radio kako treba.

Pa dobro, neko voli da ima opcije. Plus, kad praviš veće rute, TomTom ima svojih prednosti. A čim izađeš van Srbije, mape su jako dobre...
 
Evo tek sam instalirao Tom Tom i mogu reci da je pun POI ima ih na bacanje svaka cast na ovome. Jedino sto me nervira je glas Predraga kad izaberes Srpski je ustvari hrvatski nazalost koji debili u pm!:mad:
Hvata odmah signal cak i u stanu,lep interfejs i veoma lako rukovanje. Tek treba da ga isprobam sutra u kolima.
 
Hehehe mozes i svoj glas da konfigurises malo treba vremena i truda ali sto da ne ima uputstvo na Xselize. Takodje imas glasove poznatih licnosti,Homera Simpsona itd:D
 
Ko se pali na Facebook, može da skine novi app 3.0.
 
Evo tek sam instalirao Tom Tom i mogu reci da je pun POI ima ih na bacanje svaka cast na ovome. Jedino sto me nervira je glas Predraga kad izaberes Srpski je ustvari hrvatski nazalost koji debili u pm!:mad:
Hvata odmah signal cak i u stanu,lep interfejs i veoma lako rukovanje. Tek treba da ga isprobam sutra u kolima.

Ово све чешће примећујем, не знам да ли је до неког јачег лобирања од стране Хрвата или, што је можда вероватније, пошто говоримо готово идентичним језиком, а њима смета ако је на српском, док се код нас ретко ко буни... :S:
 
Ово све чешће примећујем, не знам да ли је до неког јачег лобирања од стране Хрвата или, што је можда вероватније, пошто говоримо готово идентичним језиком, а њима смета ако је на српском, док се код нас ретко ко буни... :S:

mislish nas boli uvo, a oni imaju kompleks ? :-devil-:
 
Pazi meni ne bi toliko smetalo da je normalan srpsko-hrvatski ali ovaj je onaj teski purgerski tipa "poslije cetiristo mjetara naokret kod polukuta itd...".
desava se verovatno jer nase indijance boli uvo a komsije ulazu mnogo vise u te "sitnice".
Ali evo da potvrdim da mi do sada rade svi odlicno(Navigon,Sygic,iGo i TomTom) ali najvise nekako mi lezi iGo(jezik,interfejs,tacnost,zvuk, POI solidan broj).
Jedina prednost na primer TomToma je da imas Call POI opciju gde ti da na primer odmah broj telefona od restorana gde bi svratio u tom trenutku ili bilo koji drugi broj banke,stadiona, itd-VRLO korisna opcija!
Znaci iGo i pici!:D
 
Hoce li se pojaviti taj biteSMS koji nije pun bagova :)
 
Jel imate glasovnu navigaciju na iGO? Meni super radi u autu, odmah nalazi rutu i vrlo je precizan u određivanju trenutne pozicije i rastojanja od naredne raskrsnice itd. ali Nevena ćuti, ne govori mi ono "skreni levo, skreni desno" itd. što bih očekivao da ne moram stalno da gledam na ekran.
 
Nadji nacina da editujes file sys.txt u igo aplikaciji na telefonu i dodaj sledece

[sound]
voice_muted=0

pisao sam o ovome na isrbija.com
 
Modern Warfare za iPhone. :)

[YOUTUBE]3HieboagcHw[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel si to postavio samo zato shto ista igra postoji i na ozbiljnim platformama, ili zato shto je dobra igra na iPhoneu ? :)
 
Poslednja izmena:
Jel si to postavio samo zato shto ista igra postoji i na ozbiljnim platformama, ili zato shto je dobra igra na iPhoneu ? :)

Iskreno, za igru cujem prvi put. Gledao sam na YT kako izgledaju igre za iPhone, a sudeci po komentarima ova je jedna od najlepsih...?

edit: verovatno si mislio da je ovo pravi CoD: MW za iPhone?
 
Poslednja izmena:
nije lose :)

skinuo sam Resident Evil 4 nedavno za iPhone i jasno se vidi koliko je svetlosnih godina PSP ispred iPhone grafike... videcemo dali ce se ista popraviti sa 3GS-om...
 
Real racing na primer odlicno izgleda, ali je to miljama daleko od GT na PSPu.
 
Hoce li se pojaviti taj biteSMS koji nije pun bagova :)

BiteSMS 4.3, a replacement to the built-in Apple messaging application is now available for the iPhone.

BiteSMS adds lots of extra features like smileys, Quick Reply, Quick Compose/Quick Call, Privacy, a character/SMS counter and more.

Whats New In This Version:
* New feature that allows Quick Compose to be used in the lock screen mode - Nice!
* Added support for “delivery receipt SMS notifications” using carrier prefix codes, e.g. #N9 (it’s not proper SMS protocol level delivery receipts, it just asks your carrier - if supported, for an SMS notification upon delivery). For prefix codes see: http://www.sosiphone.com/blogiphone/sms ... -worldwide
* New Accents / Diacritics feature, whereby accent and diacritic characters are replaced with their equivalent non-special characters, e.g. á replaced with a. The intent is to maximize the number of characters you get when sending an SMS message.
* Added a passcode feature to control access to biteSMS and native Messaging applications.
* Added “Forward” feature in Cut&Paste menu on bubble double-tap inside the biteSMS application (SMS only, not MMS).
* Added a heap more smileys :)
* Added a smiley setting to allow “Short Code” version of smileys to be used, e.g. :) instead of :) to save on the number of SMS characters used.
* Added smiley setting to allow encoding of smileys to be Emoji or ASCII.
* When user enters the text field and it only contains a signature, the cursor will now be positioned before the signature (currently it’s wherever the user touches).
* The autocorrect feature now works correctly.
* Added Mon, Tue, Wed…etc to the Settings, Carrier SMS Plan, Reset Counter feature for those on weekly plans.
* Added a setting to allow the Quick Reply read / unread circle feature to be turned off.
* Added a setting for Quick Reply to “Auto-Close” if set, when you press the Send button the window auto-closes.
* Added a setting for Quick Compose to “Auto-Close” if set, when you press the Send button the window auto-closes.
* Added a new nicer Favs icon for the Quick Compose window.
* Updated the start-up image (default.png) displayed when biteSMS starts-up to include the settings icon as well.
* Fixed Bug in Quick Compose and Quick Reply, where you entered text, lock, unlock and then the entered text was gone.
* Fixed issue when using biteSMS sub-menu (from long-hold / double tap in text field) upon clicking back in text field, the cut&paste menu would be shown again.
* Added a setting in Quick Compose called “Default Last To:”, which defaults last entered contact into the “To” field.
* Added a shadow effect in the Quick Compose and Quick Reply screens.
* New pink send button in Quick Compose and Quick Reply screens.
* Fixed iGo and Chopper from crashing when biteSMS installed.
* Fixed issue, whereby upon first start-up of biteSMS after upgrade or install, it crashed due to other Mobile Substrate applications being active.
 
Da li BiteSMS ima sablone za poruke?
I kao najlakse platiti parking? Ja korisim copy/paste, li mi treba nesto enegantnije... razmisljam o razvoju aplikacije za IPhone preko koje bi se placao parking.
 
Neki telefoni iz 20 veka imaju to. Zove se template :).
 
Imaju template kao npr nokija, ali da li si brojao koliko klikova ti treba da platis parking?
Na IPhoneu.. messages, pa malo trazim 9113, pa otvorim 9113, copy reg broj, paste, send.
Na E61: messages, templates, nadjem poruku za parkiranje, open, forward, ukucaj broj (ili pretrazi imenik), pa send. Kad budes brojao klikove uracunaj i pomeranje "kursora" na nokiji.
 
Nazad
Vrh Dno