Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Dajte predlog za neki dobar kalendar.

Ne znam zašto, većinu datuma-podsetnika (ne sve), koje sam ovezao iz Outlook kalendara i povezao sa telefonom mi je pomerio za jedan dan unazad. Srećom nema ih više od 15-ak ali iako ih ispravim oni se poovo vrate unazad. Nemam pojma zašto je to tako.

EDIT: Poremetio mi je i kalendar u WP, sad sam to tek video. Moraću da resinhronizujem ta dva kalendara i da ručno upišem stavke u iOS. :/
 
Poslednja izmena:
Fantastical 2 je odlican i definitivno prvi izbor.
 
Fantastical 2 je odlican i definitivno prvi izbor.

Hvala.

Pronašao sam noćas na onom sajtu (iMore) što mi je @drgonzo piaso u prošloj temi neke preporuke ali mi je bilo kasno da to isprobavam. Vidim da se i vaše mišljenje slaže s njihovim - Fantastical 2.

Od kako su nam ukinuli Skrill Master Card nisam stigao da se prebacim na Payoneer pa sad nemam karticu za plaćanje, pošto našim rekost ne možeu US da se plaća. Videću da kupim negde te Gift Cards (ili kako se već zovu) samo dajte neku preporuku gde je to pouzdano kupiti (može i na PM).
 
Kada kupis preko gift card-a (ako je drugacije nego preko kartice), koliki je krajnji limit da se trazi refund u smislu samo par sati ili moze posle nekoliko dana?
 
Kupio sam procam 4 i šta znam očekivao sam više od 1/4ss. Meizu od 120e je mogao mislim do 5ss ili možda 3. Kontam da je i kod ostalih aplikacija takvo ograničenje, a PC4 je najbolje ocenjena.

Što se tiče refunda, fala, radim za polarr in app purchase posto denoise I nije onakav kakav sam mislio da će biti, očekivao sam više, ipak ću morati na kompu da radim za denoise.


iP7
 
Imam jedno pitanje u vezi Spark email app za iPhone.

Šta se dešava ako se povežem na neki od ponuđenih servisa: Dropbox, OneDrive, OneNone, ... ? Da li će podaci da se sinhronizuju tako što će sve da se učita ma telefon ili će biti samo na Cloud-u?

Recimo, Dropbox mi sadrži oko 2GB podataka, OneDrive oko 4 GB slika, ..., ako se sve to učita u telefon onda to ne bih radio jer ima SE sa 16 GB.
 
Naravno da se sve ne učitava u telefon... integracija sa cloud servisima je jednostavan način da dodaš attachment u mail ili sačuvaš attachment iz maila

Zato i pitam. :)

Nisam koristio DropBox na telefonima do sada, nisam ni imao potrebe jer uz WP mi je dorbo radio OneDrive, i to u 99% kao backup za slike. Nemam iskustva sa iOS pa zato i imam gomilu laičkih pitanja.

Sad sam malo više "na terenu" nego u kacelariji, mrzi me da vucaram stalno laptop ili tablet pa sam zato i pitao da mi to neko kaže "iz prve ruke". DropBox mi je primaran za dokumenta i u tom slučaju ovo mi u mnogome olakšava "život".

Hvala!
 
Poslednja izmena:
Na Viberu mi se pojavljuju reklame nakon obavljenog poziva. Nije neki problem ali sama pojave me iritira jer na WP te reklame se ne pojavljuju. Ima raznih app za blokiranje reklama, a nekako se ova uvek nameće kao najbolja. Da li ova aplikacija blokira reklame na Viberu? Da ne kupujem ako ne blokira. :)

https://itunes.apple.com/us/app/adblock/id691121579?mt=8

Edit: Da li je praksa da app košta različito, u zavisnosti od zemlje?

Hr = 2.49$ vs US = 1.99$

01.png

02.png
 
Poslednja izmena:
Ja koristim Adguard Pro, odlican je. Imam i taj AdBlock jer sam ga skinuo kad je bio free ali ubrzo izbrisao.
 
Ja koristim Adguard Pro, odlican je. Imam i taj AdBlock jer sam ga skinuo kad je bio free ali ubrzo izbrisao.

Mene zapravo najviše zanima koji od svih ponuđenih blokira pomenute reklame na Viberu.

Facebook, Tapatalk, Twitter, WhatsApp ..., i ostale društveno-socijalne app ne korisim, pa mi za tu svrhu i ne treba (a uglavnom u opisu app pišu o njima), a na Safari-u mi se ne pojavljuju reklame iako nemam adblock instaliran.

Kako se uglavnom radi o app koje se plaćaju suludo bi bilo da ih isprobavam jednu po jednu.

Ko ima Viber (valjda ga svi koriste, zar ne :)) neka napiše da li mu se pojavljuju reklame nakon završenog poziva. Ako se ne pojavljuju, neka napiše koji adblock koristi.
 
Najverovatnije se ne bi trebalo pojavljivati, nemam nigde reklame. Koristim dosta aplikacija i igrica.
Mozes kupiti pa ako ti se ne svidja traziti nazad novac.
 
Da, na taj detalj sam potpuno zaboravio - da mogu da tražim novac nazad.

Sačekaću da vidim da li će neko da se još javi u vezi ovih reklama na Viberu.
 
Izlaze reklame na Viberu sa bilo kojim adblockerom. Ja koristim ovaj, svuda skoro blokira, ali u Viberu ne.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Izlaze reklame na Viberu sa bilo kojim adblockerom. Ja koristim ovaj, svuda skoro blokira, ali u Viberu ne.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Drugar, hvala za informaciju iz prve ruke.

Preko Google-a nisam mogao da nađem pravi odgovor na ovo pitanje, pa rekoh bolje da pitam ovde nekoga ko to već koristi.

Dobro, nešto mora i da se istrpi. :)
 
Ne pričaš puno preko vibera [emoji1] ne znam, nemam ni ja uvek, ali pojavljuju se na kraju razgovora iako imam ovaj adblock.



Old bookmaker

Uglavnom može se poslati pitanje programerima, pa ako kažu da blokira nek se kupi ta, ako ne radi, uradiš refund i gotovo [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Koji ad block blokira reklame na YouTube? Tu me izluđuju, pogotovo sad oko izbora.. Navikao sam na Androidu da nemam reklame i sad ne ovo ubi...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne pričaš puno preko vibera [emoji1] ne znam, nemam ni ja uvek, ali pojavljuju se na kraju razgovora iako imam ovaj adblock.
Odabrao si ubedljivo najlosiju aplikaciju za voice calls. Imas facetime, skype, whatsapp, viber je krs kvalitet cak kada su obe strane na high bandwidth, low latency/jitter linkovima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta cu kada 90% Srbije koristi Viber i nista drugo, kad tih 90% je casual dumb korisnika koji imaju samo Viber i Face/messenger/instagram... Sta da se radi? Ne mozes ih ubediti, pa da je ne znam sta, dzabe.
 
Ja kad vidim da neko ima Viber a nema WhatsApp, ja se cudim.
 
Ja sam zadovoljan sa wa pozivima na ios prema Android i obrnuto, to koristim sa bratom trenutno i bukvalno nisam provalio da nije običan poziv jer je sve spojeno i prikazuje na istom mestu pozive itd. Pričam za prvi put kad me zvao, posle sam video da je super i sad to koristim..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno