Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Ko od vas koristi IPhone da plati parking u Beogradu? Ima li neki SMS program koji bi mi malo olaksao zivot? Ovaj default radi posao ali je malo nezgodan jer moram da unosim broj tablica. Hteo bih da imam predefinisane poruke i samo send... ili cu morati sam da nesto napravim.
 
odlicno yooyo - i meni treba potpuno ista stvar ("canned message" sa nokije ;))
evo yooyo platicu 4.99$ za tu aplikaciju ;)
 
Nema potrebe, cena za Quicksend je 2.99$ :smoke:
 
Uhh kakav problem sa IPhone 3G + OS3 + sync sa GMail kontaktima.
Prvo sam sa Nokie E61 preko Mail for Exchange poslao kontakte na GMail account.
Zatim sam podesio IPhone da se sinhronizuje sa GMailom i dobio sam sve kontakte.. Pomislio sam kako ovo lepo radi... Ali.. pojedini kontaki imaju vise brojeva telefona i neki od tih brojeva uopste nisu prebaceni... tj gmail kontakti su u redu ali nedostaju pojedini brojevi na IPhoneu.

Onda sam obrisao sve kontakte sa IPhone-a, zakacio E61 na PC, izvadio sve kontakte u VCF fajlove, sve to ubacio u Address Book na Mac-u, snimio kao jedan veliki VCF, otvorio u text editoru, i oodradio search/replace :011 -> :+38111, :063 -> :+38163, Obrisao sve kontalte iz AddresBooka, importovao modifikovani VCF (svi brojevi u internacionalnom formatu) i preko iTunesa sinhronizavao AddressBook sa IPhone-om. Sada su mi svi brojevi prebaceni a uspot sam resio i problem sa brojevima.

Jos jedno pitanje.. IPhone mi ne prepoznaje pojedine brojeve iako su u kontaktima. Ima li neki lek za ovo?
 
Poslednja izmena:
MobileNavigator Europe - NAVIGON AG

Version: 1.1.0

Included maps:
Albania, Andorra, Belarus, Belgium, Bosnia-Herzegovina, Bulgaria, Denmark, Germany, Estonia, Finland, France, Gibraltar, Greece, United Kingdom, Ireland , Italy, Croatia, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Austria, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Sweden, Switzerland, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Czech Republic, Hungary, Vatican.

Probao neko?
 
Ja i ne valja ama bas nicemu.
 
Ko ne prati isrbija.net forum, GPS sada mozete koristiti i imati osecaj bolji nego na Nokijama i WM telefonima: izasao Igo My way za iphone, full 1,4GB!!!
 

Prilozi

  • IMG_0224.png
    IMG_0224.png
    65.9 KB · Pregleda: 143
Poslednja izmena:
Da li neko koristi vlc4iphone? Uglavnom radi dobro, prepoznaje dosta formata, ali je za slusanje muzike neupotrebljiv.
Da li postoji neka druga aplikacija koja prepoznaje .flac ?
 
Poslednja izmena:
Sa rapida se ne vuče :D
 
Meni VLC4iPhone nikad nije radio dobro, vuce se ko slina, baguje, puca....
 
Nadji na cydia-i Caller ID & Format Fix. Ne znam tacno koji je source u pitanju ali mislim da je ukljucen u cydia-u po defaultu.

Da se nadovezem na pitanje. Da li je moguce da telefon ne prepoznaje "skracenu" varijantu broja bez +381 ? Morao sam za sve kontakte da dodam ispred +381 da bi ih prepoznao.
 
Poslednja izmena:
Meni ide full speed ostao mi je još part8 da skinem, al ne znam dal ću odmah da instaliram. Neki kažu da ne radi sa biteSMS-om npr. ne znam dal misle na krekovan ili na paid in full.
 
A moze i sa newsa, 450kb/s :d
 
Ajde javite da li je iGo bolji od Sygic maps-a dok ne dodjem sa posla pa da skinem. Sygic mi je extra al ajde da probam i taj iGo. Jel imaju mape za Evropu i Svernu Ameriku,USA i to?
 
iGO je trenutno najbolji navigacioni prog za iPhone... ima ulice za svaku zabit skoro u nasoj zemlji :)
 
Poslednja izmena:
Sinoc sam ga metnuo i fasciniran sam. Pravo malo remek delo. Do duse skinuo sam onu "lite" verziju od ~245mb.
Na zalost imam 2G phone, tako da nemam GPS, ali i ovako je korisna stvar.
 
^ Jel si nekad koristio "pravi" GPS ? Ovo je uzasno sporo, ja sam mislio da je moj GPS spor, ali ovo je sporije 3x.
 
Imao sam priliku da koristim "pravi" gps u vise navrata - to je bilo dosta brzo i funkcionalno. Na zalost ne znam kako iPhone stoji sa brzinom, jer nisam imao mogucnost da njega vidim u praksi.
Meni ce na 2g sluziti samo za pronalazenje adresa i adekvatnih puteva, i mislim da ce za to super da posluzi.
 
evo kod mene na 3G radi extra, isao sam cak i van zadate rute bas da vidim kako ce da se snadje, sve extra radi, sve ide brzo... cak ima opasnu foru predjes 40 na sat u gradu a on upozori PREKORACILI STE BRZINU... naravno sve to govori Nevena v1.1.xxxx
 
Imao sam priliku da koristim "pravi" gps u vise navrata - to je bilo dosta brzo i funkcionalno. Na zalost ne znam kako iPhone stoji sa brzinom, jer nisam imao mogucnost da njega vidim u praksi.
Meni ce na 2g sluziti samo za pronalazenje adresa i adekvatnih puteva, i mislim da ce za to super da posluzi.

Pa nije bitno koliko je iphone brz, vec koliko je IGO brz u odnosu na IGO na standalone GPSu, a to je 3x sporije i uglavnom neupotrebljivo osim za zezanje. Mislio sam da ce mi iphone zameniti standalone GPS, da ne mislim na njega i ne vuchem ga sa sobom, ali ne vredi :) Najgore je shto iPhone to hardverski moze, sigurno je duplo jachi od mog GPSa, i josh mu je budjavi WinCE uchitan u pozadini, valjda ce to bolje optimizovati u nekoj novoj verziji.

evo kod mene na 3G radi extra, isao sam cak i van zadate rute bas da vidim kako ce da se snadje, sve extra radi, sve ide brzo... cak ima opasnu foru predjes 40 na sat u gradu a on upozori PREKORACILI STE BRZINU... naravno sve to govori Nevena v1.1.xxxx

I ponovo, da li si video pravi GPS sa IGO-om ? :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno