Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Clips kao njihova aplikacija

 
Ne znam da li sam na pravom podforumu. Otkako sam kupio prvi iphone, region mi je bio US i redovno vrsio update aplikacija, sad udjem da uradim to za Binance, medjutim nema ga vise na appstore bez US nego, samo US verzija i drugi. Sta ciniti sada?
Пребаци га на ЕУ/Србија продавницу и имаћеш доступну верзију и ажурирања за конкретну апликацију.
 
malopre sam aktivirao novi iPad majci, secam se pretprosle godine kad sam uzimao za sebe iPad i prosle god. iphone da sam dobio (ako se ne varam oko trajanja) 6 meseci apple music, godinu dana apple arcade i jos nestojel to bila neka akcija posto sad ne vidim tu trial opciju da aktiviram?
 
Bilo nekad. Sad dobijes 3 meseca Arcade i to je to.
 
Čini mi se da trebaš imati i tri mjeseca aTV+.
 
Jel neko "osetio" novi Fejsbuk algoritam? Vise nemam organic saobracaj za LINKove, sve su bacili karte na REELS i sl. Sad lice na bledu kopiju TikToka...Nadam se da je zbog izborne godine u SAD....Ovako nesto nije nikad bilo od postojanja FB. Pokusali su jednom da razdvoje FEED (raketa) - i bila je katastrofa...Ali ovakva - NIKAD ,,Algoritam je poceo osetno da radi nakon 2 skorasnja pada FB. Mozda ranje u Kanadi, FRA i Nemackoj - ali kod nas od Nove Godine je pocelo...Do kraja marta je oboren traffic bukvalno na 0 P.S Ako sam omasio temu, sorry :censored:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno