Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Samo na AM je lepši i kvalitetniji zvuk kad poredim sa Deezer ali nemam zamerki ni na njega. Jednostavnije je kad se pusti preko shazam pretraga pesme odmah je otvara u AM.
 
Da, ali svakako možeš preko web-a da platiš pretplatu (i za YT Premium koji uključuje YT Music i za samo YT Music + je jeftinije nego preko aplikacije) ne moraš kroz aplikaciju :D
 
Moze li pomoc.
Kako da sprecim da Viber i Gboard non-stop imaju Bacground Activity? Sve druge aplikacije rade bez te opaske. Bacground App Refresh je iskljucen za sve aplikacije. . .
(iP13)
 
Zanima me koje app koristite koje imaju na USA store, ali nema kod nas, ima li sta zanimljivo?
 
PlayStation App, zbog nje presao na USA store i nisam se vise vracao.
 
Pokusao sam da uplatim yt premium, skinuo TunnelBear, ukljucio na Arg, otisao na sajt YT, ali kad se logujem trazi verifikaciju preko gmail, odradim i posle pise ne moze da pronadje gde se nalazim, zna li neko kako prevazici ovaj problem?
 
Da, tako piše na tom linku. Nisam dobi nikakvo obaveštenje od SBB-a, a korisnik sam premium paketa od 2018. Ne sećam se kada je Tidal "ušao" u plan te usluge, ne koristim ga preterano tako da mi neće ni nedostajati. Svakako ti hvala na ovoj informaciji i videću sa njima da li će mi oni to automatski isključiti ili ću morati "ručno" ja da uradim.

1707523360498.png

EDIT: Mada sad ponovo kad gledam na ovo obaveštenje sa linka deluje mi da se odnosi na nove korisnike, ne verujem da će postojećima ukidati uslugu dok im traje ugovorena obaveza:

1707523527747.png

Znači, postani korisnik do marta 2024. i moći ćeš da dobiješ free Tidal do kraja ugovorene obaveze. Tako ja tumačim to obaveštenje.

1707523645838.png
 
Da, tako piše na tom linku. Nisam dobi nikakvo obaveštenje od SBB-a, a korisnik sam premium paketa od 2018. Ne sećam se kada je Tidal "ušao" u plan te usluge, ne koristim ga preterano tako da mi neće ni nedostajati. Svakako ti hvala na ovoj informaciji i videću sa njima da li će mi oni to automatski isključiti ili ću morati "ručno" ja da uradim.

Pogledajte prilog 428269

EDIT: Mada sad ponovo kad gledam na ovo obaveštenje sa linka deluje mi da se odnosi na nove korisnike, ne verujem da će postojećima ukidati uslugu dok im traje ugovorena obaveza:

Pogledajte prilog 428270

Znači, postani korisnik do marta 2024. i moći ćeš da dobiješ free Tidal do kraja ugovorene obaveze. Tako ja tumačim to obaveštenje.

Pogledajte prilog 428271
Telemach BiH je potvrdio da i postojeći korisnici gube Tidal nakon 31.03.2024., tako da ne verujem da je nešto drugačije kod SBB. Videćemo.
 
Pitanje,da li moze nekako da se iskljuci zvuk kada se kuca na tastaturi kada hocu nekog da pozovem?Znam da nema zvuka kada se stavi tihi rezim.
 
Koliko ja znam, ne može. I mene blago iritira ali šta je - tu je.
 
Hvala na odgovoru,jeste iritatno...inace prvi put koristim ios (korisnik androida)
Jedino što možeš da uradiš je, ako je okruženje neko u pitanju, da aktiviraš silent i okreneš broj.
 
Tako će i biti…realno po meni je to baš ne potrebno (msm na zvuk)
 
Pozdrav, pokušavam da se vratim na US store sa SRB i više nema one opcije bez paymenta.
Samo su dve opcije - Card ili Paypal. Kada ubacim podatke sa kartice (koju koristim za SRB store i region), odbija taj payment i ne mogu da se prebacim na US.

Da li kojim slučajem neko imao ovakvu ili sličnu situaciju?
Potreban US store radi instaliranja određenih aplikacija. U toku pretplata na iCloud storage na SRB.
 
Najlakše ti je da napraviš još jedan nalog na US. Ne dozvoljava promenu regiona bez sredstva plaćanja dok imaš aktivnu pretplatu i/ili sredstva u wallet-u.
Naše kartice i PP na Srbiju ne možeš dodati na US nalog.
 
Pitanje,zasto nema u ponudi PayPal aplikacije kada trazim u app store?Jel ona nije dostupna za Iphone :unsure:
 
Nisu je pustili za Srbiju, na U.S nalogu ima.
 
Verovatno zato što njihovi developeri nisu kliknuli da bude i na srpskom store-u. Na američkom se nalazi.
 
Veliki minus,mi nismo veliko trziste pa ih bas briga,kao sto nisu stavili ni nas jezik.
 
Mislim da ni ne razmišljaju i da nije vezano za naše tržište. Vidi Google i da nisu njihove aplikacije odjednom sve ubačene.
 
Nije mi jasno to razdvajanje po tržištima i zašto to rade…valjda ti je u interesu da što više ljudi skine tvoju aplikaciju
 
Nazad
Vrh Dno