Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Sta je preporuka za oflajn mape, uskoro putujem u Rim, najvise me zanima peske, posto cu tako najvise provesti vremena, je l i dalje najbolje Google Maps ili ima jos nesto?
 
Za te obilaske pesaka ja ti od srca preporucujem moovit app
 
Koliko vidim, još uvek nisu za njih ubacili Detailed City Experience kao što je za neke druge gradove, ali može i ovako da koristi Apple maps u offline režimu, uradi download dela koji ga zanima i tako korsiti :)

Takođe može i Here WeGo da koristi tako što skine mape :)
 
Sta je preporuka za oflajn mape, uskoro putujem u Rim, najvise me zanima peske, posto cu tako najvise provesti vremena, je l i dalje najbolje Google Maps ili ima jos nesto?
Kad sam išao pre par godina koristio sam Google (120km peške za 7 dana😅)Y

Verujem da bi ti i Moovit bio od pomoći samo ne znam koliko može offline da se koristi. Srećom metro je odlično umrežen i tačan pa i negde malo dalje možeš njime da ideš.
 
Sta je preporuka za oflajn mape, uskoro putujem u Rim, najvise me zanima peske, posto cu tako najvise provesti vremena, je l i dalje najbolje Google Maps ili ima jos nesto?
Дошао пре 4 дана из Рима и офлајн Гугл мапе су ми биле сасвим довољне. 35км пешице за два дана 😬
 
Sta je preporuka za oflajn mape, uskoro putujem u Rim, najvise me zanima peske, posto cu tako najvise provesti vremena, je l i dalje najbolje Google Maps ili ima jos nesto?
@PeroS Ja sam u Rimu koristio maps.me. Ali prethodno skinuo mapu (potreban internet) mislim cele Italije ili regije gde je Rim.
 
Za Rim i slične posećene gradove koju god mapu da izabere neće da pogreši (hence, instaliraš više mapa). I mapy.cz je isto dobra
 
u whatsapp da li je moguce kad se mute grupa da ipak pokazuje notifikacije? Kao na androidu… mute sam neke grupe i sad dok ne udjem u whatsapp ne znam da su bile poruke, dok na androidu iskacu notifikacije ali ne zvoni..
 
Settings > Notifications > Group Notifications > Sound >>> None
 
Da li AdGuard blokira reklame na Moovitu?
 
Blokira.
 
Postoji li neki dobar download manager, da može u pozadini da skida bez prekidanja?
 
Ne.
 
Da li neko zna da objasni tačno šta je? Neka enkripcija za poruke kao dodatna bezbednost? Da li obe strane treba da imaju uključeno da bi imalo poente?

 
Sta koristite za streaming muzike, ja trenutno koristim Tubidy Fm i super je, dzabe radi u pozadini, ali mi se nesto ne svidja app, plus ne mogu direktno da saljem link nekome ako nema app da otvori direktno, ako ima neko predlog za app free ili do 2-3 evra mesecno pretplata?
 
Tidal
 
Ja vrtim apple music pošto sam dobio uz airpods. Posle toga nemam pojma, verovatno deezer pošto vidim imam i to besplatno od operatera.
 
I Apple Music je dostupan kod nas :D
 
ja sam zadovoljan sa deezerom :)
 
Nazad
Vrh Dno