Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Možda su promenili, ali imam dva naloga, izvorni i naš, oba vezana za isti broj telefona 😃
Čak je taj broj dodat i na još jedan nalog kao trusted number 😃
 
Takođe imam USA i naš na istom broju. Mogu slobodno da me pitaju zašto, ako postoji neki problem sa njihove strane 🙂
Treba sačuvati odvojeno po mail adresama i ostalom oba naloga. Nisam ja kriv što im neke bitne aplikacije regionalno u banani.
 
Poslednja izmena:
Sigurno i oni znaju da korisnici prave više raličitih naloga zbog aplikacija koje nisu dostupne na izvornim store-ovima i glavnim nalozima.
 
Uspeo sam, hvala..😊
Stavio sam isti broj i moglo je, ali iz nekoga razloga nije htelo sa hotmail mailom, pa sam napravio novi gmail i uspelo je..
 
Nisi jedini koji prijavljuje to za hotmail. Takođe je lako napraviti besplatan protonmail nalog i zaobići Google u svakom smislu 😃
 
Zar nije lakse promeniti samo zemlju nego praviti novi nalog ?
 
@iOS Ne koristim gmail, imam samo nalog koji sam jos davno napravio, pa sam ga koristio zbog telefona..ali isprobacu tvoju preporuku😊

@sammy Pokusavao sam celo popodne, ali nisam uspeo..mozda nesto nisam dobro radio, pa sam na kraju uradio drugi nalog..
 
Ne može, mora da se prebaci na drugu zemlju nalog.
Konkretno imam USA nalog sa sve regularnom adresom i brojem fiksnog telefona u Oregonu, u koji inače kročio nisam do sada u životu. I regularan Srbija nalog na mts.rs mail adresu ako se ne varam. Nisam ni planirao da ga pravim ali Skyshowtime nema na USA, npr.
Telefon je inače na USA nalogu stalno, osim kada nešto mora na Srbiji da se uradi, što ne mogu da se setim da sam bilo šta osim pomenutog Skyshowtime radio.
 
@sammy Pokusavao sam celo popodne, ali nisam uspeo..mozda nesto nisam dobro radio, pa sam na kraju uradio drugi nalog..
Zavisi za sta treba, ako je samo za app store onda nema potrebe za drugim nalogom.
Samo odes u Apple ID , account i onda tu ima Country/Region, treba da stavis samo sta ti treba i ostavis neku fake adresu i telefon, ili prave podatke neke, u zavisnosti sa cime raspolazes.
Mozda radi i za sve ostalo za sta je potreban region, ali nisam siguran, za app store jesam.
 
hm, meni je region srbija, a account USA. I ne radi za app store, odnosno stvari koje su ogranicene na srbiju.
 
Posle dugog vremena opet imam iphone, pa ima jedno pitanje vezano za tvoj post...gde menjas samo region ako je to moguće, da razjasnim, ja sam na US store, ali hteo bih da budem na region Srbija. Iz tvog posta vidim da je to moguće...
 
hm, meni je region srbija, a account USA. I ne radi za app store, odnosno stvari koje su ogranicene na srbiju.
Pa i meni je i dalje region Srbija, samo je za account promenjena zemlja i sad je USA, probao to pre mesec dana i app kojeg nije bilo u nasem storu se pojavio nakon toga.
Evo video kako to odraditi

 
Uz činjenicu da normalan čovek ovo ne bi u životu našao oni su i kompletni kreteni. Ovo može samo ako nemaš nikakve pretplate ili kredita.

Ako imaš možeš da se slikaš, stvarno su neverovatni. Hvala u svakom slučaju.
 
Jel može Euroleague tv da se instalira,posto kada probam izbaci mi da ne može u mom regionu,tj srbiji
 
Moze ako promenis region, imas video iznad kako to da uradis, nakon toga ces moci.
Stavi USA i neke podatke, nadji na netu neki hotel i slicno.
 
Ovo me mnogo nervira kod IOS -a.
Mada ovo je bezobrazluk i app developera koji ne omogući Srbiju a dva tima iz Srbije im igraju u toj EL.
 
Ovo me mnogo nervira kod IOS -a.
Mada ovo je bezobrazluk i app developera koji ne omogući Srbiju a dva tima iz Srbije im igraju u toj EL.
To je isključivo do app developera. Kakve veze Apple ima s tim?
Ista stvar s nekim Google aplikacijama (npr. Google Photos), i nakon 2 i po godine se nisu udostojili omogućiti app u Srbiji. Toliko smo im bitni.
 
Pa u suštini je do app developera, ali ovakvih problema nema u ovolikoj meri na androidu. Ne znam šta pravi razliku.
 
Radi li vama picture in picture mod na YouTubu, meni na nekom videu radi na nekom ne. Oduvek mi je tako bilo nije samo u poslednje vreme.
 
Ne znam samo da li radi update aplikacije u tom slucaju, logicno bi bilo da ne radi odnosno da ga ne bi ni prijavljivao, mada ne znam, nisam vracao na Srbiju.
 
radi update
 
Ima li neka alternativa airdropa za windows? Ranije sam na androidu koristio airdroid aplikaciju, koja ima i na ios ali generalno je ok samo za pojedinacne slike, za svaki veći fajl poput video snimaka je previše sporo. Da li sam osudjen da na kraju moram da kupim usb kabl i na taj način da prebacim podatke na pc?
 
Ima li neka alternativa airdropa za windows? Ranije sam na androidu koristio airdroid aplikaciju, koja ima i na ios ali generalno je ok samo za pojedinacne slike, za svaki veći fajl poput video snimaka je previše sporo. Da li sam osudjen da na kraju moram da kupim usb kabl i na taj način da prebacim podatke na pc?
Snapdrop . Net
 
Pokušaj sa AirDroid aplikacijom

 
dajte molim vas neku alternativu za photo galeriju na kojoj ima Camera Roll folder ili ti folder gde pokazuje samo slike koje si slikao telefonom..
Desilo mi se upravo da sam sa starom telefona prebacio 1000+ fotki i sad sve ono sto sam slikao telefonom je iznad tih 1000 fokti u folderu resent..
prosto ne mogu da varujem da ovakva glupost postoji u 2023godini..
 
Nazad
Vrh Dno