Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Ček stani. Ako devojka hoće da obrađuje slika sa telefona u obzir dolazi samo lightroom aplikacija, još bolje plaćena verzija koju dobija i za mob ako plaća paket za komp...ali i ne mora. I pro mod obavezno.
 

Prilozi

  • IMG_1803.jpeg
    IMG_1803.jpeg
    80.9 KB · Pregleda: 118
Preporuka za neku applikaciju za dual/clone apps?
 
Mislim da je tu debela razlika u odnosu na funkcionisanje takvih na androidu. Za neke sigurno ne postoji, a jedna od najtraženijih kod koje to nije moguće je Viber kao najvažnija srpska apkacija.
 
Iz nekog razloga prestao da mi prikazuje whatsapp na dynamic island a bas mi znaci dosta, najvise koristim whats za pozive.
Apdejtovana aplikacija, ostale rade normalno u DI, valjda ce ispraviti
 
Pošto su upropastili 17track novim dizajnom, duplim notifikacijama i reklamama, šta je dobra alternativa?
 
Ni ja nisam zadovoljan aplikacijama, nije više to kao što je nekad bilo. Npr. Google tastatura nekad vibrira nek ne, kvari iskustvo bez obzira do koga je (da ne branite Apple i kažete da je do Googla, Apple tastatura siromašna opcijama ko iz kamenog doba).
Domaće aplikacije postaju neupotrebljive, primer sa HaloOglasi app:

Niti možeš nazad, niti možeš napred. Uopšte domaće aplkacije su očaj, pucaju često, i dalje fali normalna za parking, pa moj berber ima lepšu i funkcionalniju aplikaciju od gomile domaćih (polovniautomobili, halo oglasi, kupujem prodajem, parking itd.).
 
Poslednja izmena:
Nisam primetio da su PA i KP toliko očajne aplikacije. Dobro rade, imaju sve isto kao na Androidu.

Tastatura jeste iz kamenog doba, mada sam se navikao na nju i ne mogu nikako da koristim SwiftKey. 😅
 
Za koje aplikacije se sve noze koristit Face ID? Spontano sam otkrio za Whatsapp i LinkedIn, pa me interesuje da li postoji siri spisak, pogotovo kad su u pitanju popularne app kod nas
 
Jedino možeš da gledaš u podešavanjima za svaku aplikaciju koju koristiš, nema spiska aplikacija ako na to misliš.
 
Sve bi bilo mnogo lakse sa tastaturom da dictation radi na Srpskom..
 
A gluposti brate dragi… ugasena opcija bi trebalo da ne pokazuje business messages. Jesu strucnjaci u Viberu.😂😂😂
 
Kurirske sluzbe uredno javljaju isporuku posiljke preko viber business
 
Ima li neki način da se vidi red vožnje gsp? 🤔 mislim na neku mapu ili apk za broj stanice 🤔
 
za koji grad?
 
Kako da beleške (notes) prekopiram iz jednog AppleID na drugi? iOS 16.6, Iphone 12.
 
Napravi shared folder u aplikaciji i prebaci notes koje zelis u taj folder.

 
  • Like
Reagovanja: iOS
Vratio se crni viber, sad je samo djubrence :)
 
Ajde mala pomoc, kako icloud ne koristim, gdrive mi je mnogo prakticniji jer prebacujem samo sta i kad hocu da ne duzim, juce primetim da slika od 5gb kad prebacim preko drive ima 4gb, video takodje ima manje. Ima li kakva app za trasfer sadrzaja 1/1 na pc?
 
Google photos je po meni još bolji. Pretraži malo podešavanja Photos i Google photos, sinhronizaciju itd... ima lepo objašnjeno.
Ne treba ti aplikacija za 1/1, idi na iCloud na PC-ju:
Maxthon Snap20230814171853.jpg
 
Nazad
Vrh Dno