Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Meni je srpski nalog i nemam PayPal. Ne bi da menjam na američki. Jel mogu sa srpskim nekako?
 
Meni je srpski nalog i nemam PayPal. Ne bi da menjam na američki. Jel mogu sa srpskim nekako?

Možeš osim za neke aplikacije, mislim da nije ubačena neka Google aplikacija. Ako ti treba neka moja nije na našem store-u, napraviš besplatan američki i sa jega skineš, a makon toga se vratiš na pimarni nalog. PayPal bi ti značio isključivo ako je američki zato što bi mogao da ubaciš kao način plaćanja.
 
Možeš osim za neke aplikacije, mislim da nije ubačena neka Google aplikacija. Ako ti treba neka moja nije na našem store-u, napraviš besplatan američki i sa jega skineš, a makon toga se vratiš na pimarni nalog. PayPal bi ti značio isključivo ako je američki zato što bi mogao da ubaciš kao način plaćanja.
Meni je vezan za moj erste račun tako da mi SAD nalog pretpostavljam ne bi vršio posao
 
Shvatam nego kažem zato što si pominjao PayPal 😃 Američki nalog je sa najviše aplikacija i ništa te ne košta da ga napraviš preko web-a, čisto da imaš ako ti zatreba.

 
Shvatam nego kažem zato što si pominjao PayPal 😃 Američki nalog je sa najviše aplikacija i ništa te ne košta da ga napraviš preko web-a, čisto da imaš ako ti zatreba.

Tačno mi nije palo na pamet preko Safarija. Ušao sam. Hvala
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Pokusao sinoc vise puta, ali ne stize sms..
Mozda se zaglupeo, ne radi ni verifikacija preko poziva.
 
Danas mi skinuli evro sa kartice, nemam pojma sta je u pitanju. Imam music, apple tv i onaj arcade ali sve promotivno do jula/oktobra, nista nisam kupovao skoro preko appstora. Nije puno ali zanima me sta je u pitanju
 

Prilozi

  • IMG_1173.jpeg
    IMG_1173.jpeg
    102.2 KB · Pregleda: 53
Danas mi skinuli evro sa kartice, nemam pojma sta je u pitanju. Imam music, apple tv i onaj arcade ali sve promotivno do jula/oktobra, nista nisam kupovao skoro preko appstora. Nije puno ali zanima me sta je u pitanju
To nekad skidaju pa vrate kako bi proverili karticu. Mozda si ubacivao drugu karticu, ili tako nesto.
 
Proveri da nisi možda aktivirao iCloud (settings pa tvoje ime pa icloud pa manage account storage i tu vidiš koji storage plan koristiš), ovo je cena za 50gb. Takođe proveri u App Store-u da li si slučajno aktivirao neki drugi subscribtion.
 
Imaš li možda neki adblocker u mreži (Pi-Hole ili AdGuard)?
 
Šanse za to su nula, pre će biti neki problem sa DNS nego bilo šta drugo.
SBB je nekada davno znao da kešira DNS zapise duže nego što bi trebalo, pre će biti da je to.
 
ljudi placam pretplatu za google one ali mi je store stavljen na srbiju jer imam samo nasu karticu intese, da li je moguce da se prebaci na usa a da mi ostane pretplata?
 
Moze naravno.. Ja na isti nalog placam cloud u usa, sa nasom karticom, i placam yt u turskoj sa istom tom karticom
 
Apollo se završava 30 juna, znaci prijatno doviđenja
 
^ ni blizu ne radi tako fluidno i lepo ako apollo
 
Verovao ili ne, malopre sam gledao sta od toga za setnju da instaliram.. cisto radi zezanja. I gledam, ima ona STRAVA app sto su prvo napravili za bajs, znam da je ok i kliknem, instaliram i tu tih para koraka podesavanja. Sve ovo radim dok cekam red u posti.. posle par minuta pogledam, pise da sam presao 0.17km..

Delete app i cao :D
 
Pedometar++
 
Nazad
Vrh Dno