Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Pominjala se Adblock aplikacija od Future Mind pa sam je kupio. Kada pustim youtube i dalje ima reklama. Da li nešto nisam dobro podesio ili ni ne može?
 
U YouTube aplikaciji niko ne može da blokira reklame, ako hoćeš da ih blokiraš u Safariju treba ti Vinegar ekstenzija.
Alternativno poput YouTube Vanced instaliraš Altstore pa preko njega uYou+, ako te ne mrzi cimanje.
Ili uplati premijum preko Turaka što pola foruma ovde radi.
 
Hvala na odgovoru. Do nedavno sam imao premium preko Argentine, što je bilo u početku nekih 100, 200 din pa je otišlo gore na skoro 500, a sad mi iz nekog razloga prestala da radi kartica te sam ostao bez toga. Koliko je preko Turske? Pretpostavljam da je ista procedura da se sa vpn uloguje prvi put i aktivira.
 
180-190din
 
Koje su najpoznatije aplikacije kojih ima na srpskom, a nema na američkom store-u? Ili barem navedite jednu aplikaciju koja ispunjava taj uslov.
 
^ Lidl i Lidl Plus aplikacije. Ranije je bio i HBO Go, ali od kako se spojio sa HBO Max to je rešeno.
 
SkyShowtime, McDonald's (Zasebna app za SAD), Cineplexx... Ima ih još sigurno ove su mi prvo pale na pamet.
 
Ja na američkom nalogu imam mek za naš region.
 
Vidi stvarno, to nije bio slučaj ali je ima.

Srpski store (natpis "Not available in the US):

IMG_0880.jpeg

Američki store (Ima je zapravo ali se zove Non-US):

IMG_0881.png
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko zbog cega WhatsApp nikada nece da backupuje chat preko mobile data? Konstantno pise waiting for wifi connection iako sam u opcijama ukljucio da data moze da se koristi za iCloud drive.
 
Je l se desava jos nekom na Instagramu da mu nece zvuk prilikom gledanja story-a dok ne upali zvuk? Pre je to radilo i kad stoji na silent mode pritiskom tipke za pojacavanje ili smanjivanje zvuka.
 
Dešava se i meni, odradim Silent prekidač on-off i proradi, mada posle nekog vremena opet neće zvuk.
 
Pustiš u feed-u neki video sa zvukom i listaš storije sa zvukom. Feature. 😂
Nisam znao da može i preko silent dugmeta da se reši ta glupost.
 
Ja imam bug kad mi neko pošalje preko viber link do nekog feeda i ja kliknem link on mi otvori instagram cameru..
Mnogo iritantno..
 
Ja sam par dana unazad na ios-u.
Taj problem sa zvukom na story-u sam i ja primetio.
Drugo, vibracija tastature nekad radi, a nekad ne.
 
Jel neko kupio iCloud+ preko Turske, kako to funkcionise, da li je dovoljno samo promeniti region, da li se posle moze vratiti na Srbiju?
 
Posle dužeg vremena vraćam se na iOS...koji softver se može iskoristiti za prenos sms poruka i eventualno notes sa android platforme?
 
Najbolja opcija je Move to iOS, jedino sigurno zaboravi Viber poruke.
 
Nazad
Vrh Dno