Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Malo sam dosadna ali moram da pitam još
Da li postoji delivery za SMS kao što je ima na svim drugim telefonima? Koliko sam shvatila nema ali ajde da pitam.
Da li ima opcija schredule sms ali ne da me poseti,već sam da pošalje?

Postoji opcija da dobiješ izvješće o isporučenom sms-u.. ali moraš svaki puta upisati znakove prije pisanja svake poruke tj sms-a..za Srbiju koliko znam su to podržavali Mts i Telenor..
Ovo upišeš svaki puta prije pisanja poruke.. *!# i onda dalje tekst koji želiš..jedino tako je to radilo na iphone telefonima kad se šalje obični sms..e sad dali se nešto u međuvremenu pro,jenilo to neznam..u krajnjem slučaju nazoveš svog operatera pa provjeriš.. oni bi trebali znati...isprobaj ovo pa ćeš vidjeti dali radi...trebalo bi..

Ovo drugo sa schredule sms je radilo jedino ako je mob bio u jailbreak modu onda je bila ajmo je nazvati aplikacija koja je omogućavala slanje schredule poruke ali to je već neka druga priča..:)
 
I ja slabo koristim sms ali nekad se u pola noći setim necega vezano za posao i onda zakazem sms da stigne npr u 8 ujutru a da ja ne moram da ustajem 🤣 zato mi treba. A da ih ne budim nicu
 
Ma da, to je glupost. Klikom na ikonicu se u tom slucaju ne otvara app, već shortcut koji pokreće app. Telefoni vremenom sve brži i brži da bi ih ljudi svesno usporavali zarad (često vrlo upitne) estetike. Verujem da značajno utiče i na trajanje baterije.
 
Ma da, to sam i ja videla pa reko da vas pitam da nemate drugo neko rešenje. Jeste malo glupost..Ni ovako mu ništa ne fali,baš ništa.
A imam jos jedno pitanje, zasto ne mogu da stavim Photo Widget preko njegove redovne aplikacije. pise "no content avalible" a ustvari to je tab u galeriji "For You" Gledala sam po YT ali nisam nasla nikakvo pametno resenje, osim da ide preko neke app, a ne bi ga punila aplikacijama bespotrebno
 
Caos ima li neko problem da učita kupujem prodajem u safari? Probala sam i preko opere i chroma ali neće, pokazuje dizalice neke. Da nisam nesto onemogućila? Preko kompa i Android radi.. Ima li neko ideju? Treba mi jer imam neke oglase tamo. Hvala
 
Ja imam problem vec nekoliko nedelja. Mislio sam da je do ad blokera ali ne. Bilo mi je i cudno da niko ne prijavljuje da zeza sajt.
Skinem aplikaciju, radi normalno. Ne znam sta je.
 
Meni normalno radi sajt kupujemprodajem, safari koristim.
 
Moguce da je ovo. Kad stavim na off, radi.
 

Prilozi

  • 1F99A7ED-9CB2-4E85-A116-BCC6030C07D7.png
    1F99A7ED-9CB2-4E85-A116-BCC6030C07D7.png
    103.5 KB · Pregleda: 72
^ kod mene na PRO verziji sve ok, nema ni jedne reklame.
 
Caos

Koji adguard koristite?

I šta mislite o Apk 1.1.1.1 faster internet,da li je potreban?
 
^ ja koristim adguard pro, platna je aplikacija. Cena je 9.99$ ali vredi svake pare.
 

10-to mesto u Utilities

Mislim da je kacim po 500-ti put :)

1.99$
 
Da li si rad da testiraš nešto sa tom varijantom Adblocka-a, pod možda teretom da se uređaj, možda pregreje?
 
Meni next DNS profil radi lepo jedino sto pred kraj meseca dobijem mejl da sam iskoristio ne znam koliki broj, pa više ne može osim ako se ne pretplatim i onda tih dana mi ne radi pa od 1. opet radi.
 
Potrebna mi je neka besplatna aplikacija za merenje brzine preko GPSa, treba mi da izmerim brzinu glisera sa dva razlicita motora iste snage pa da se odlucim na osnovu toga koji da kupim. Bitno mi je da bude sto preciznija ako zna neko ili je testirao? Hvala
 
Nazad
Vrh Dno