Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Ma jok.
 
Ćao ljudi, uskoro mi stiže iPhone 12 pro max... To mi je prvi iPhone, pa me interesuje da li AppStore da stavim na Srbiju? Da li ima svih aplikacija (Wh, Telegram, Viber, Deezer, Fb itd)? Pošto sam čitao da prošle godine nije bilo YouTube npr...
Neki preteran razlog za sada nema, ponuda domaćih app je tužna blago rečeno za iOS. Nabrojane app su dostupne.
 
moze li neko da mi pomogne oko slusanja mp3 muzike na iphonu? ......od skoro sam vlasnik iphone 8+ i stvarno je super telefon ali eto hocu samo da prebacim par foldera muzike kao sto sam na androidu radio i pri nekoj setnji ili treningu slusam....hvala.
 
Isti slucaj, ja pre sat vremena nesto iskliktao i prebacilo se, ali ne znam sta sam tacno sve kliknuo ukljucio i prihvatio. Ali zavrseno za 5m, skontaces sigurno
 
Imas i Syncios ili 3utools. Napravis folder preko nekog od ta dva programa i ubacis muziku.Najlaksi nacin.
 
Da li je neko primetio da je nestao Drive.Go app sa US AppStore-a? Slucajno sam hteo da update i vidim nema, tj prijavljuje da nema za taj store... a normalno sam skinuo inicijalno.
Moze li neko da potvrdi situaciju na nasem store-u?
Tnx
 
Znaci na srpskom sada ima, a uklonili bez ikakvog razloga sa US... uzas
 
Vrati se otadzbini😁😁
 
Jedino dolazi u obzir da napravim novi nalog, samo za taj Drive.Go.... koristim Apple TV+ i imam neki balance $.
 
Mada me cudi da ne radi update pa makar bio i na pogresnom store-u.
Zar nije bila prica da mora da se switch store da bi se skinula app, a posle ce update pronalaziti i odraditi na ma kom app store-u?
 
3utools ti je program za Windows, guglaj.
 
Upravo sam Slovenian appstore nalog prebacio na srpski i ne moze da nadjes sam update. A kada iz same aplikacije kliknem “azuriraj” otvorio appstore i samu app i pise “Update”, kada kliknem pojavi se sledece...
nesto definitivno nije u redu sa app , em je nestala sa US store-a, em zeza i na nasem store-u...
 

Prilozi

  • E2BC1613-BB74-4A7F-9BCB-2CCF2905CC87.png
    E2BC1613-BB74-4A7F-9BCB-2CCF2905CC87.png
    322.6 KB · Pregleda: 23
  • 973B4936-F8C7-44AE-8416-4A958B8F7C73.png
    973B4936-F8C7-44AE-8416-4A958B8F7C73.png
    326.9 KB · Pregleda: 23
Aplikacija zagledanje filmova i serija.
U bundles unesite huhu.to i to je to.
Да ли постоји неко ограничење код гледања садржаја преко ове апликације на iOS-u?
На Андроиду и лаптопу (Windows 10) након 15 минута тражи да се купи премијум налог и прекида гледање садржаја аутоматски. Док на Ајфону и Ајпеду пусти нормално да се гледа и након 15 минута.
 
Да ли постоји неко ограничење код гледања садржаја преко ове апликације на iOS-u?
На Андроиду и лаптопу (Windows 10) након 15 минута тражи да се купи премијум налог и прекида гледање садржаја аутоматски. Док на Ајфону и Ајпеду пусти нормално да се гледа и након 15 минута.
Ne radi više i na iOS-u, prekine posle nekog vremena i traži Premium.
 
Pošto sam uzeo novi telefon (12p) ne mogu da skinem aplikaciju iako sam je imao na 8+. Isti nalog/apple id, ista lokacija (U.S), ali izbacuje da nije dostupna aplikacija...
Zato sto je uklonjena sa tog Store-a, ne mozes da je skines. To nema veze sa tvojim nalogom.
 
Ne radi više i na iOS-u, prekine posle nekog vremena i traži Premium.
Видим сад. Пређе мало преко 15 минута али убрзо прекине стриминг.
Има ли неко премијум налог, да ли се исплати за ових 19,95 евра?
 
Brat je uzeo iPhone 12 mini.
Pošto ima dve privatnu i poslovnu karticu i vibere odvojene tražio sam da li može da koristi dva vibera odjednom, pa sam našao ovo. Moje pitanje je da li je ovo legit tj da li radi uopšte?
Ne bih da mu šaljem nešto što ne mogu da proverim.

 
Meni ne radi taj sajt u tekstu
 
Ceo dan ne radi imessage. Je l ima još neko ovaj problem?
 
Radi normalno kod mene, a dopisivao sam se sa jos osoba.
 
Nazad
Vrh Dno