Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Pitanje za vas koji koristite ProCam app.
Jel postoji kontrola audio gain-a za video recording ? Tipa, kad se montiram blizu zvucnika na koncertu, da mi ne clippuje zvuk ...
 
Jel ima sanse da se vrati stara verzija aplikacije? Update mi se jutros Teamviewer i nece vise da se uloguje, a treba mi..


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
Ako imas stari iTunes i sacuvan ipa fajl od prethodne verzije aplkacije.
 
Jel ima sanse da se vrati stara verzija aplikacije? Update mi se jutros Teamviewer i nece vise da se uloguje, a treba mi..


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

Ako koristiš fon - komp relaciju po mom mišljenju je Google remote desktop mnogo bolji i korisniji..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@iOS
Nemam nista staro niti backupovano [emoji23] ali proradio je delimicno.. i dalje mi treba neko resenje

@The PunisheR
Ne ulazim samo na svoj komp pa ne biram program s kojim radim nazalost, ali hvala za predlog [emoji4]


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
Jel probao neko Filmic Pro ?
Voleo bih da cujem vas utisak o aplikaciji.
 
Ne mogu da se setim gde sam video ali neko je negde podelio video aplikacije za merenje dužine, širine, ...

Da li je to ova app:



U pretrazi ne postoji nešto kao Air Measure App.

Danas sam hteo da zamenim brisač na kolima i onako odokativnom metodom naravno omašim dužinu, kupim onaj manji. :D
 
Poslednja izmena:
U opisu YT klipa koji si postavio imas link ka App Store-u za skidanje te aplikacije, smiri se, ne sekiraj se zbog pogresne kupovine i pokusaj ponovo. [emoji6]
 
U opisu YT klipa koji si postavio imas link ka App Store-u za skidanje te aplikacije, smiri se, ne sekiraj se zbog pogresne kupovine i pokusaj ponovo. [emoji6]

Ti nisi shvatio šta meni treba ili ja nisam lepo napisao (a naknadnim uvidom u svoju poruku vidim da sve lepo piše). Nema veze, evo "plastičnog" objašnjenja:

Pitam da li je to ta aplikacija koju je neko, pre nekoliko meseci, u nekoj temi, predstavio ili se radi o nekoj drugoj aplikaciji.

Čini mi se da je neko od onih koji dosta pišu u ovoj temi taj video postavio, pa će se verovatno i sam javiti da to potvrdi.

Znači, meni ne treba LINK (ne znam samo kako si to zaključio da mi treba), nego potvrda da li se radi o toj aplikaciji ili ne.

Nadam se da je sad jasnije.

P.S: Hvala što brineš za moju "sikiraciju" (sarkazam ako i to moram "plastično" da ti objasnim).
 
Poslednja izmena:
Ja sam pisao o ovoj aplikaciji. Interesantna jeste, ali uopšte nije pouzdana. Kapiram da bolje radi na ip7 ili 8. (Ja sam probao na 6s).
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Za simpatično zezanje sa AR, probajte aplikaciju Ikea Place
 
@old_bookmaker

Da li si u App Storu kucao Air Measure? Napisao si da ti pretraga ne daje rezultate ne objasnjavajuci da li vrsis pretragu foruma ili Stora. Za ovo potonje te odmah mogu demantovati jer aplikacija postoji, imam je krace vreme ali cisto kao pokusaj prikaza AR mogucnosti, nikako kao obavezno korisnu alatku.

Mnogo si nesto “plastican” u pojasnjenjima, opusti se ovo je lagana diskusija, i ne brini vise se “ne jedim” za tebe. [emoji6]

Elem on topic, AR aplikacija JigSpace moze biti fina zabava uz gorepomenutu Ikea Place (koja je narocito zabavna supruzi iz ociglednih razloga).
 
@RealNS: Izvrćeš i filozofiraš, ali nema veze, bitno je da se nešto piše. ;)

Moje pitanje je i prvi put bilo dovoljno jasno. Ko želi da filozofira to može uvek da radi, pogotovo na forumu. Ako čitaš moju poruku u celosti, a ne samo jedan njen deo, jasno je da se pretraga odnosila na form a ne na App Store.

To da li aplikacija postoji ili ne vidi se na video klipu, ne znam šta ima tu da se demantuje.

S druge strane, nisam ni pominjao preciznost već odokativno merenje. Pametnom dosta.
 
Poslednja izmena:
Ima li neko predlog za app u kojoj na slike mogu da se dodaju comic like oblačići sa tekstom? [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li neko da mi preporuci dobru aplikaciju za wallpaper-e? Na Androidu ih ima milion - Backdrops, Wallzy... a sve sto pronalazim na App Store-u je smece.
 
Probaj Splashbook. Po meni je odličan.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

+1

Odlicnih slika ima stvarno

Mene zanima postoji li neka aplikacija koja moze random da menja wallpapere tipa svaki dan ili na nedelju dana?
 
Poslednja izmena:
Ne postoji,ovo je ios pobogu [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li neko da mi preporuci dobru aplikaciju za wallpaper-e? Na Androidu ih ima milion - Backdrops, Wallzy... a sve sto pronalazim na App Store-u je smece.

Nešto na fazon backdrops i ostalih nema. Jedino Splashbook mada to su više kao fotografije (unsplash client), al ajde.

https://itunes.apple.com/us/app/splashbook-for-unsplash/id1191480133?mt=8


Ostaje ti jedino Google odnosno browser u ruke i skidaj šta hoćeš.


Edit: Sad tek videh da su ostali isto rekli za Splashbook


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Ja koristim i WLPPR, super su fotke (iz vazduha) i ima dosta opcija.
 
Poslednja izmena:
Moze li predlog za besplatnu aplikaciju koja meri potrosnju interneta u real time?
 
Deluje fino, a sudeci po komentarima, obavlja posao

Hvala
 
Najbolji do sada. Konačno client koji može da se nosi sa Android Reddit aplikacijama. Btw. biće i Slide-a sa Androida i za iOS, trenutno sam alpha tester, ali je Apollo vrhunski.
 
Koju aplikaciju koristite za Instagram na iPad-u? Ova telefonska je očajna, ne mogu da verujem da oni nemaju aplikaciju prilagođenu za tablet
 
I mene to nervira,isto nemaju ni WhatsApp,sramotno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno