Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Da neko od vas nema aplikaciju iMMS ili iMMS lite?
Ista služi za pregled video nadzora i bila je besplatna na App store.
Odnedavno je nema na App store uklonjena je poslije 4 godine.


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Imam problem. Na iOS 14 sam, beta 4, srpski store, i od pre neki dan neće da se apdejtuju Google app, Google Photos, Amazon app i Google Board. Ok, kontam možda su ih izbacili sa srpskog stora, iako su mogle da se apdejtuju ranije. Promenim region na hrvatski, isto neće. USA - neće! U čemu je problem sa ovim aplikacijama? Jel ima neko ista iskustva?
 
Napraviš novi nalog. Izbrišeš youtube i prebaciš store na drugi nalog koji ima youtube - recimo CRO. Skines youtube i posle vratis store na SRB. Update radis sa naloga sa koji si skinuo youtube. Dzabe menjas region to ne pomaze.

Problem je u tome sto si promenio region na SRB na tvom nalogu i nemoguce je da uradis update.

Napominjem da menjas samo nalog na storu ne iCloud.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Super. Ovo ti je metod za sve aplikacije kojih nema kod nas.

Prvo azuriranje kada bude trazice ti password sa tog naloga sa kojeg si skinuo youtube. Kasnije ce se azurirati bez password-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko je neuralcam nightmode bolje od procam 7? Ovu drugu sam kupio, onako, povremeno je koristim pa ako je neko kupio obje misljenje me interesuje, da ne kupujem i ovu drugu. Iphone xs je u pitanju, ako sta znaci.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Bio je tu jedan Igor koji je to sve probao ali ga nesto ne vidim ovde vise, ne znam sta se desava.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hahh primjetio sam i ja sa ga nema. [emoji848]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Mislite na Igora “sve je fantazija” vezano za iphone? Tu je negde :)

Btw, imate li koji ad blocker za apps da preporučite, a da nije vpn varijanta?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima ona fora sa profilom, radi odlicno. A imas i dns cloak, al on malo trosi bat (1-2%)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koja sa profilom :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lockdown Apps dobro radi posao i u safariju i u aplikacijama

Nesto brljavi poslednja 2,3 dana . Bio je i update ali i dalje prolazi sve vis ereklama. Ovaj Cloak sam probao na brzinu, nesto ne radi out of the box a nisam imao zivaca da ga proucavam. Lockdown je odlicna jedino sto blokira samo na Wifi ali to radi( bar je radila) odlicno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam, blokira i na mobilnoj mrezi. Ja sam dodao domene na block listu, one sto sam mogao da nahvatam kad iskoci reklama.

89e04f1a78c96f307607ee941b303fa4.jpg
 
Moracu se i ja pozabaviti time mada mi ne pravi toliko problem, slabo izlazim i radim od kuce pa sam na wifi 99,9% vremena


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako imas proxy dodat u mobilnim podesavanjima obriši ga

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Mislim da toga nema na Telenoru ali to sam uvek brisao, ne vidim ga sto znaci da sam ga obrisao vec ili ga nije ni bilo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Треба ми нека обична, једноставна апликација за блокирање реклама у претраживачу, шта имате ту препоручити за просечног корисника попут мене?:)

Sent from my SM-A605FN using Tapatalk
 
Ову прву имам од раније, сад видим. А ова друга се односи на апликације само или?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Ova druga je i za safari i za aplikacije. A opcije biras sam. Ima ih puno.

3cc79891e629ed7597341366542d57a8.jpg

Naravno i ovu prvu mozes podesavati po izboru.

a0f41715bc52c150996d4570bc140981.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Засад ради посао:) А ова Lockdown Apps је пробна верзија, после свакако морам да је купим да би радила?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Ne, jednio ako hoces i VPN


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav drustvo, izvinite unapred na noob pitanju ali nisam u poziciji da citam threadove pa ako moze samo neko da me uputi na turorijal kako instalirati youtube app na ip11 posto je nema na app storu. Kapiram da ima neke veze sa regionom ali i nakon promene regiona na usa opet ne vidim aplikaciju u app storu. Hvala unapred [emoji3526]
 
Имам један проблем са OneDrive апликацијом. Наиме подешено ми је да се аутоматски аплодују слике са камере и то је ок, ради како треба. Међутим мени се и слике/видео да Вибера аутоматски аплодују иако је у самој апликацији искључена опција н"Save to gallery". Не знам заиста како и шта да подесим јер не желим да ми Вибер затрпава OneDrive.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Pozdrav drustvo, izvinite unapred na noob pitanju ali nisam u poziciji da citam threadove pa ako moze samo neko da me uputi na turorijal kako instalirati youtube app na ip11 posto je nema na app storu. Kapiram da ima neke veze sa regionom ali i nakon promene regiona na usa opet ne vidim aplikaciju u app storu. Hvala unapred [emoji3526]

Nije poenta u regionu telefona već koji App Store acc imaš. Ako imaš App Store acc SRB tu nemaš YT. Moraš napraviti USA App Store acc i tada ćeš moći skinuti YT bez obzira koji ti je region telefona.
 
Када купим неку апликацију на Ајфону да ли се везује за тај уређај или за налог? Пошто имам и Ајпед па ме занима на који начин могу имати Про верзију неке апликације на оба уређаја- једна куповина или две?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno