Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Da li je neko kupovao gift card preko apple store aplikacije? Ja sam sinoc poručio (na isti mail), ali do danas nisam dobio ništa. Ni gift card ni bilo kakvu informaciju. Kakva su vaša iskustva sa tim?
 
Da li je neko kupovao gift card preko apple store aplikacije? Ja sam sinoc poručio (na isti mail), ali do danas nisam dobio ništa. Ni gift card ni bilo kakvu informaciju. Kakva su vaša iskustva sa tim?

Ja jesam, jedno 20 komada do sada. Stiglo sve u roku od 1 do 4 sata. Ako ti nije stigao mail to znači da si kupio Gifdt Card za fizičku prodavnicu, a ne za aplikacije.
 
Kupio sam za aplikacije, ali kako da promenim billing adress kada stoji samo U.S? Možda je zbog toga
 
Poslednja izmena:
Jesi li 100% siguran, korišćenjem Apple Store aplikacije?

Kad startuješ Apple Store aplikaciju na telefonu, klikneš na Shop - GGift Cards i odabereš EMail an App Store and iTunes Gift Card. Nakon toga odabereš dizajn, upišeš vrednost u $ (minimum je 10), uneses ko šalje i prima bez naših karaktera i onda klikneš na Add Bag, a zatim na sledećem ekranu uneseš normalno podatke i svoju karticu i to je to. Za 2-4h dobićeš email sa kodom i linkom za aktivaciju.
 
Sve sam tako uradio, ceo dan ništa. Probao sam ponovo pre sat vremena, pa ćemo videti
 
Jesu li ti skinuli novac sa računa?
 
Do sada sam koristio maximuscards nikada nisam imao problema
 
To je jako čudno, opet ja sam kupio bar 20 poklon kartica do sada bez ikakvih problema.
 
Videćemo. Dobra stvar je što se ne plaća nikakva provizija.
 
I meni stize uvek sledeci dan. :)
 
Da li ima neka proverena Mail aplikacija za Instant push notifikacije i custom zvuk (ili bar da moze neki od ringotonova)? Dakle potrebno mi je da sto pre vidim Mail koji mi stigne, nebitno da li na postojecu adresu ili na novu. Hvala unapred.

Edit: Stock mail aplikacija ima tu funkciju ali mi kasne mnogo poruke iz nekog razloga..
 
Probaj gmail, outlook, edison, Airmail... nisam imao problema ni sa jednom od njih
 
Sve to super ali nijedna od njih nema da se stavi Ringtone kao zvuk (ili bilo šta što traje duže od 2 sekunde).
 
Defaultna mail aplikacija, za zvuk idi postavke i zvuk i mail. Meni nudi promjenu na bilo kakav zvuk, al ja tu app ne koristim, nego outlook.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Napisao sam gore to, testirano vec, al kasne poruke jako..


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Nevezano za rington, koji tebe, pored push notifikacija zanima.

Kasnjenje poruka, kako ti to zoves, je zato sto nemas push za gmail na stock mail aplikaciji. Imas Fetch a to je minimum na 15 minuta.

Vec pomenute aplikacije imaju push notifikacije za gmail.
 
Iz tog razloga sam pravio iCloud mail na kom je Push i opet ne radi. Jedino mi preostaje da resetujem ceo telefon posto mi je ovo jako bitno.

Edit: Uspeo sam sa Outlook mailom i stock Mail aplikacijom da dobijem ono sto sam trazio. [emoji4]


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako si uspeo na stock app?
 
Jedna od boljih app za koju je ,verujem,dosta ljudi culo. Shortcuts. Nudi mnogo mogucnosti.
https://www.imore.com/shortcuts-app-getting-started
5abc44735584b21a97553811e07b9b6a.png

Na netu ima dosta vec gotovih,koje se mogu implementirati u app na Vasim telefonima. Mozete ih skinuti i odmah koristiti ili prilagoditi svojim potrebama.
 
Poslednja izmena:
Dok je bio workflow cesto sam koristio yt to mp3, sad jos nisam probao dal radi
edit
Radi...
 
Poslednja izmena:
Postoji li neka aplikacija koja moze da sortira slike i video po datumu kreiranja?

Prebacio sam stare slike preko Air Dropa na drugi telefon i sada su mi te najstarije slike prve po redosledu, a ne zeleim da mi budu prve. :D
 
Jel neko od vas koristi Airmail aplikaciju? Mene je počela tako nervirati jer uopšte ne radi kako treba. Ne znam šta se ovo dešava. Uradim reply na neki email i kada uđem da pogledam šta sam poslao on mi ne prikazuje ceo email već samo deo. Kliknem na tri tačkice da rasirim email ali opet isto. Sastavljam email, izađem iz aplikacije pa se vratim mail koji sam pisao nestane pa se odjednom pojavi. Šta se ovo dešava sa ovom aplikacijom?
Sto puta mi je bolji postao Mail klasičan od Apple-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isto sam je batalio jer je postala toliko bagovita da je to strašno. Mail.app radi kao zmaj, tako da ostajem na njemu. Znam da je problem što onda nema push na Gmail, ali Gmail ne koristim (već paid email), pa me ne tangira.
 
Nazad
Vrh Dno