Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Jedino sto mora da se pazi je da se izabere iTunes gift card a ne kartice za Apple Store kupovinu :)


@DJ cyber

Dobrim delom si u pravu i bilo bi najbolje imati posebnu temu za ovako nesto. Jeste da je vezano aplikaije ali samo za njihovu kupovinu.
 
Poslednja izmena:
Pa da,to bi bilo najbolje. Ne kazem da informacije nisu korisne,naprotiv,ali bi bilo bolje da se sve prebaci u posebnu temu i da se tamo diskutuje o tome. Ovako ce se ovde zagubiti,a trebace ljudima.


Sent from my iPhone XXX
 
I nemam opciju refundacije ove gift kartice. Bravo ja. [emoji1][emoji1]
Izvinite na offtopicu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stavi none kao metod placanja slobodno,a za adresu i ostalo imas gomilu primera na netu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da ne experimentisem, koju drzavu u USA staviti pa da ne bude poreza?

Trenutno mi je NJ, pa naplacuju neki porez pri svakoj kupovini.

Ovo zapravo koristim samo za Apple TV, evropski je neupotrebljiv.
 
Stavi California. Oni ne naplacuju te takse.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da ne experimentisem, koju drzavu u USA staviti pa da ne bude poreza?

Trenutno mi je NJ, pa naplacuju neki porez pri svakoj kupovini.

Ovo zapravo koristim samo za Apple TV, evropski je neupotrebljiv.

Vecina nas je u Montani [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da ne experimentisem, koju drzavu u USA staviti pa da ne bude poreza?

Trenutno mi je NJ, pa naplacuju neki porez pri svakoj kupovini.

Ovo zapravo koristim samo za Apple TV, evropski je neupotrebljiv.


Zvanicno pet drzava ne naplacuje taj porez: Alaska, Delaware, Montana, New Hampshire i Oregon, medjutim, kad se placa preko gift kartice i kodova, ne bi trebalo da se naplacuje porez.
Ja sam registrovao nalog na adresu u Floridi i nikad nisam imao dodatni porez ni za jednu aplikaciju :)
 
Zovi ako treba stvari da se sele, a nisu mnogo kabaste :D
Hvala za info.
Trebala bi posebna tema ta kupovinu app.
 
Slazem se. Ja sam mozda malo istrolovao temu pokrenuvsi ovu raspravu, pa se stoga izvinjavam. Odvojen Sticky thread bi dobro dosao.
 
Hteo bih da skinem neku muziku da imam u telefonu da mogu da slusam offline... Preko iTunes na telefonu kad probam da se registrujem pise mi da je tri meseca free... ali mi u registraciji trazi podatke o platnoj kartici pa se plasim da mi ipak ne skine nesto?
 
Pa sto ne ubacis muziku u telefon I slusaj koliko hoces?


Sent from my iPhone XXX
 
Dal mi verujes da nista nisam skidao godinama :D ovo mi nekako delovalo kao najlaksi nacin :)
 
Probaj syncios app. Ja je koristim za sve. ..muziku,slike,ringtones...
Ne stizem ni da preslusam svu muziku koju dam natrpao.


Sent from my iPhone XXX
 
699e8f97b89dd5565c0808d4def124cb.png


Konačno.
 
Bas su azurni... Ja se do sad navikao opet na gmail...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li postoji aplikacija za iOS kao što je parallel space za android?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Da li imate predlog za dobru iOS aplikaciju za listu za kupovinu, mislim na veću kupovinu u megamarketima tipa Tempo, Metro i slično? Idealno bi bilo da mogu da se uvežu dva naloga pa da liste mogu da se sinhronizuju, dele...
 
Meni notes ili reminders služe za to. Imaju to-do opcije, a moguće je i deljenje.
 
Probaj ovo
Bring! Shopping List by Bring! Labs AGhttps://itunes.apple.com/us/app/bring-shopping-list/id580669177?mt=8


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li imate predlog za dobru iOS aplikaciju za listu za kupovinu, mislim na veću kupovinu u megamarketima tipa Tempo, Metro i slično? Idealno bi bilo da mogu da se uvežu dva naloga pa da liste mogu da se sinhronizuju, dele...

Ja koristim google keep, pa taman share sa nekim ako već pravimo zajedničku kupovinu.
 
Sta kazete za novi Chrome, izgleda gadno u PM i nervira ponasanje kad se scrolluje gore dole, svaki cas iskacu i povlace se ivice.
 
Kome treba chrome ili bilo sta drugo pored safarija?
 
Poslednja izmena:
Meni,na iphone-u.[emoji41]
Probao sam svasta,ali mi najvise odgovara safari.
 
Poslednja izmena:
Inace ovaj nesretni dizajn su bas povukli od Safarija, samo su ga standardno uzasno implementirali i jako ruzno izgleda.
 
Nazad
Vrh Dno