Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Nisam znao da se placa, ja sam je verovatno uzeo džabe ili na nekom popustu
 
Čekaj, skenirao si dokument preko Lens-a i on je prepoznao ćirilicu, koju si kasnije mogao da edituješ? Jel mozes da objasniš kako?
 
Ma jok, samo slika lepo da slikaš, i ideš done, i onda ti izbaci u šta želiš da sačuvaš, klikneš word, on sam uradi upload na onedrive koji si stavio kad si pokretao aplikaciju.. Možeš da uradiš i preview bez Word aplikacije.. Kopiraš tekst i sl. Ali meni nije trebalo jer na kompu sam otvorio onedrive i uzimao Word dokument i radio dalje sa njim šta mi je trebalo..
Bukvalno savršeno je prepoznao sve, čak i neke znakove..
Slike je sam sačuvao kao slike a ostatak teksta oko slike kao tekst(baš sam to tražio).. Baš sam zadovoljan.. Uštedeo mi je mnogo vremena..

Sve ovo bez Word-a instaliranog na fonu..
Od slikanja dokumenta do upotrebljivog Word fajla na kompu 2 sekunde.. Na fonu slika i klikom save q na kompu se pojavljuje..

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da, inače Lens je fantastična aplikacija. Koristim je skoro svakodnevno, ali za ovo nisam znao
 
Setio sam se njega, imam ga odavno i radi posao.. Hvala..

Nema na cemu :)

Ovo je jedan od boljih MS programa pogotovo kad su OCR programi generalno slabije upotrebljivi kod cirilice.


Prakticno je imati na telefonu i Word i Power Point, korektno rade i mogu da lepo posluze.
 
Ali kako prepozna ćirilicu znači svaka čast.. Još preko kamere fona bez ikakve muke i posebnog truda oko slikanja.. Skratilo mi je dan ceo posla..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam jedno pitanje pes mobile ne mogu da startujem. Instaliram igru i ne mogu da pokrenem bilo sta. Prihvatim uslove koriscenja i kada treba da uradim data transfer to ne mogu da uradim ni lreko konami id ni preko game centra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Najbolje je da kontaktiras developera direktno, to je pre pitanje za njih.
 
Imam jedno pitanje pes mobile ne mogu da startujem. Instaliram igru i ne mogu da pokrenem bilo sta. Prihvatim uslove koriscenja i kada treba da uradim data transfer to ne mogu da uradim ni lreko konami id ni preko game centra.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nisam ni ja uspeo. Koliko se sećam, ne podržava našu državu (iako ti je AppStore verovatno U.S). Probaj neki VPN, eventualno
 
Spark app za mejlove mi je zaboravila mejl adrese i uopšte mi ne nudi kada krenem da kucam. Jel ima negde da se podešava to?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trenutno sam na U.S storu bez načina plaćanja, da li mogu da se prebacim na hrvatski store da kupim par aplikacija i posle da se vratim na U.S store bez načina plaćanja? Da li će imati istu onu “none” opciju za “payment”?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mnogo pametnije je da to izvedes tako sto ces napraviti poseban nalog na hrvatskom store-u.

Nekad je to moglo tako sto si imao opciju da ubacis kod sa gift kartice.
 
Meni se čini da to šljaka ali se moraš vraćati na Store gde si je kupio za ažuriranja i slično.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trenutno sam na U.S storu bez načina plaćanja, da li mogu da se prebacim na hrvatski store da kupim par aplikacija i posle da se vratim na U.S store bez načina plaćanja? Da li će imati istu onu “none” opciju za “payment”?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nece... prilikom vracanja ce ti traziti karticu. Ja sam se tako slucajno prevario, pa sam morao traziti US karticu, prevacio se nazad, i sklonio karticu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@mirop
Hvala. To mi je bilo važno. Ne diram ništa onda pa ću kupovati gift card kad zatreba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Speedtest (net) dobio update. Podrska za iPhone X, redesign. Sada bas fino izgleda i radi bas “glatko”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
MobileMiner - lepa stvar ako nekoga zanima kod, ali sto se tice same zarade - vise cete potrositi novca na punjenje baterije telefona nego sto cete iskopati :)
A da ne pricamo o pregrevanju i unistavanju baterije :)
 
Trenutno sam na U.S storu bez načina plaćanja, da li mogu da se prebacim na hrvatski store da kupim par aplikacija i posle da se vratim na U.S store bez načina plaćanja? Da li će imati istu onu “none” opciju za “payment”?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kupi iTunes vaucer, ukucaj ga u iTunes i kupi sta zelis. Mnogo elegantnije resenje.
 
Najmudrije resenje posto se tako izbegava pravljenje i postojanje dva naloga, konverzija valuta, koliko god bila simbolicna, uvek se malo vise plati, plus sto sad vec mogu da se regularno kupuju gift kartice iz Apple Store aplikacije ili na popustima i akcijskim cenama.

Koliko znam, dodatni nalog, na nekom drugom store-u, je imao logiku kod korisnika koji su trazili aplikacije koje nisu na americkom.
 
Hvala vam na odgovorima.

Svakako je lakše nego preko posrednika, mada moram da napomenem da kod posrednika nekada to bude jeftinije (ja sam za 10$ plaćao 9.30$, čini mi se, kačio sam te linkove ranije).
 
Nazad
Vrh Dno