Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Više puta je pisano da vraćanje poruka sa androida na iOS i obrnuto nije moguće, bilo da je viber, whatsup ili slicno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma nalazio sam nešto na netu,preko programa nekog dr.fone pa reko da vidim šta i kako. Ali izgleda nema potrebe pokušavati

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Neko jeste uspeo preko nekog programa kojeg je platio 20$ ali bese davno i ne secam se detalja.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Sumnjam da bi platila 20$. Nisu to poruke od ne znam ni ja koje važnosti. Nego eto,žensko...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Има ли нека апликација која прати камере по Београду, као што на Андроиду има Београд уживо?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Супер. Хвала.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Има ли нека апликација која прати камере по Београду, као што на Андроиду има Београд уживо?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

AMSS aplikacija ima kamere po BGu i graničnim prelazima.
 
Da li postoji cirilica na swiftkey za IOS i ako postoji ako moze pomoc kako da namestim?
 
Коју WhatsApp апликацију инсталирати на iPad пошто их има неколико, сигурно 5-6 са сличним именима? Битно је да се синхронизује са мобилном апликацијом.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Treba mi pomoc. Ne vidim youtube aplikaciju u app storeu. Iphone 8 je u pitanju

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koji store? USA? Na USA ima sigurno.
Ako si na SRB App Store tu nema YT app.
Nije bitno koji iPhone imaš.
 
Poslednja izmena:
Има ли неко идеју шта може да буде, избацује ми ову грешку приликом покушаја ажурирања одређених апликација, углавном Гуглових. Ipad Pro 9.7
0a0703c96edb317123ef2395a3d1fd53.jpg
 
Јесам, шта је решење, враћање на хрватски или...?
 
Постоји ли нека апликација где се могу слати Scheduled SMS?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Automatska poruka radi iz Shortcutsa.

Shortcuts -> Automation -> Kliknes na plus u gornjem desnom uglu -> Create Personal Automation

Izaberes recimo Time of day -> Add action -> Send Message. Ukucas poruku i izaberes u Recipient broj kontakta. Ides na Next.

fcb92eb59338c3bac081b2c421d0dddf.jpg


1a0cf4159f8ca6900bd0046b163de85e.jpg


Iskljucis Ask Before Running. I Done.

Notifikacija ce ti iskociti ali ne treba nista da radis poruka ce biti poslata. Ovo moze u iOS 14 beta 2. Ne znam za prethodne verzije.

Edit: Sad isprobao, radi i za slanje mailova. Jos da proverim kasnije da li se aktivira na odredjenu lokaciju. Ako i to radi, onda masti nema kraja :)

Edit 2: Kada se kreira akcija sa lokacijom nema automatske akcije, mora ipak da se potvrdi. Sto mu dodje kao location reminder. Nije lose.

Mada postoje shortcutsi koji rade lokacije automatski. Komplikovani za podesavanje a i dajes pristup svemu i svacemu.
 
Poslednja izmena:
Хвала на помоћи[emoji6]


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Постоји ли нека апликација која мења позадине на телефону аутоматски сваки дан? Нешто попут Bing Wallpapers. Битно ми је да мења позадину са random сликама а не оне које имам у телефону.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Postoji li opcija za backup Whatsapp i Viber poruka sa Androida na iPhone?

Backup na Google Drive-u stoji ali ne mogu da pristupim niti preko kompjutera niti preko telefona istima, dok se backup folderu gde su mi WhatsApp i Viber backup moze pristupiti samo putem kompjutera, ali ne mogu se download-ovati :S
 
Ne postoji mogućnost. Pisano je o tome mnogo puta na forumu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne postoji mogućnost. Pisano je o tome mnogo puta na forumu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Steta, da sam znao da je tako *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*no uradjeno ne bih menjao operativni sistem :S

Hvala puno za info
 
Instaliraj viber na PC-u.

Tako ćeš da imaš poruke na dva OS. :)

Kako se to posle prebacuje na Android, ne znam. :p
 
Nazad
Vrh Dno