Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Jel ima neka dobra free aplikacija preko koje mogu da se prebacuju slike sa racinara na iphone bez da se obrisu stare koje vec imam na telefonu?
 
Dobio i instagram dark mode u poslednjem update-u.

IMG_0290.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Presao na ios posle nekog vremena na androidu. Da li postoji aplikacija poput youtube vanced?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
zvanicno ne, ima uz JB ili sideload
potrazi youtube++ ili certube
 
Znaci za jedno pola godine kad izadje jb za 13.1.2


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sideload funkcionise i na 13-ici
Potrazi apps4iphone npr kod njih imas yt++


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko zna kako u HBO GO app dobiti mogucnost download za offline gledanje, na androidu to radi normalno, a citam na HBO sajtu da treba da radi i na ios-u
Now you can download your favorite series & movies (select titles) on the HBO GO APP (mobile or tablet) to watch offline later. MY DOWNLOADS BETA is the new section available on the latest version of the HBO GO APP on iOS & Android.

Hvala
 
Ja to nisam sreo ni na Androidu. Bas bi voleo da saznam nesto novo[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nekad je mogla i rezolucija da se bira ali ni to vise ne vidim ni na Androidu ni iOS u


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postoji li app za slušanje muzike sa ugašenim ekranom, poput YT Vanced i YMusic?
 
YouTube premium i YouTube music. U protivnom, JB.
 
Ja to nisam sreo ni na Androidu. Bas bi voleo da saznam nesto novo[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo
4fe752055e61c91b79cd41503b2a777d.jpg


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Treba mi preporuka za pouzdanu besplatnu aplikaciju umesto 1password koja se sada plaća.
 
Ja sam avast passwords koristio, onako.

Imaš i rememBEAR, od ljudi koji napraviše tunnel bear.
 
Ljudi, zna li neko jel je Apple TV aplikacija pocela sa radom svuda? Vidim na zvanicnom sajtu da je krenulo ali kada instaliram aplikaciju na mobilnom ne izbacuje mi nikakav content niti bilo sta. Danas bi trebalo da je zvanicno pocelo sa strimingom
 
Meni radi najnormalnije na telefonu.

Probaću na apple tv kad dođem kući. Jedino što od sadržaja nema ništa, osim onih njihovih nekoliko serija. Filmovi se i dalje kupuju ili rentiraju.
 
Poslednja izmena:
Ovo je jedino sto vidim na mobilnom appu pri pokretanju. Jel moram da imam app i na tvu?
e34cdc08a9e181b2c6cb4bddb1923d2c.jpg


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Loša aplikacija. Sto ne prikazu kako izgledaju threaded emails kad se otvore kakav je to haos od dupliranih emailova bez ikakvog reda poređani.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Svašta sam koristio (Airmail, spark, outlook...), na kraju koristim Gmail + stock. Ne znam kakav je Airmail sada otkada su uveli pretplatu. Svi hvale superhuman, ali to čudo kosta 30$ mesečno...
 
Ma koristim Outlook , na njemu poslovni i privatni. Gmail primarni moj mail i radi ko zmaj. Testirao sam brzinu sinhronizacije i Outlook ubedljivo najbrze isporucuje mailove.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li postoji aplikacija koja simulira gamepad u bilo kojoj igri? Lose sam se izrazio sigurno, na androidu je davno postojalo nesto sto mi input sa kontrolera prenosi na ekran kao da pipam po tim delovima. I onda se namesti da odgovara polozaju kontrola u igrici, tako da kada koristim gamepad, bude isto kao da prstima pipam bas tu gde su kontrole
 
Da li je neko probao da prebaci appstore na Slovenački? Osnovni problem mi je što ne mogu ni jednu našu karticu da vežem za nalog. Slo ima najjeftiniji Music u okruženju i sve Adria servise kao HBO Go i sl.
 
Koliko znam, našu karticu možeš vezati samo za Hrvatski nalog.
Alternativa je da preko Apple Store aplikacije kupuješ vaučere koje redeemuješ na svoj nalog, a onda nemaš to ograničenje.
 
Nazad
Vrh Dno