Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Može Outlook i ako je nema, solidan je.
 
Zbog cega neke aplikacije koje instaliram pamte sva podesvanja nakon sto se obrisu i instaliraju ponovo, a neke ne?

Da li postoji mogucnost da tipa, instaliram aplikaciju, registrujem se, ostvarim benefit pri registraciji, obrisem i instaliram opet i napravim nov nalog? Pokusao sam jedanput i aplikacija je prepoznala da je benefit vec iskoriscen, iako sam napravio nov nalog. Jel se vezuje za icloud ili je nesto drugo u pitanju?
 
Koju aplikaciju tipa Secure folder sa Samsunga preporucujete za iOS?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zbog cega neke aplikacije koje instaliram pamte sva podesvanja nakon sto se obrisu i instaliraju ponovo, a neke ne?

Da li postoji mogucnost da tipa, instaliram aplikaciju, registrujem se, ostvarim benefit pri registraciji, obrisem i instaliram opet i napravim nov nalog? Pokusao sam jedanput i aplikacija je prepoznala da je benefit vec iskoriscen, iako sam napravio nov nalog. Jel se vezuje za icloud ili je nesto drugo u pitanju?

Verovatno da da.
 
Da li su srpske aplikacije dostupne na store-u ukoliko se isti podesi na USA region?
 
Super :)

Pretpostavio sam, al reko' da proverim, da li je kod njih mozda drugacija politika u vezi toga :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Imam problem sa Tweakbox-om na ipad-u iOS 12.3, hteo sam da instaliram Kodi ali uopste ne dobijem listu aplikacija kada kliknem na tweakbox apps

Probao sam i da brisem profil i instaliram novi, ali je opet isto

Da li neko zna kako ovo moze da se resi, hvala?
 
I dalje nema kupujem prodajem app za iOS? Ili je nema na USA prodavnici?
 
Nema je ni na hrvatskom storu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne postoji jos uvek za iOS.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Поздрав свима,

Може ли неко да ми препоручи апликацију за слушање музике.
Хвала унапред.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Morao bi biti detaljniji jer ne znam šta ne volis kod stock aplikacije.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Јес вала управу си, баш сам штуро написао. Наиме, жени треба нека апликација где би скидале песме када је на wi-fi ( највише домаћу музику) а које би онда могла off line да слуша.

Хвала


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Јес вала управу си, баш сам штуро написао. Наиме, жени треба нека апликација где би скидале песме када је на wi-fi ( највише домаћу музику) а које би онда могла off line да слуша.

Хвала


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tu bi ja preporucio nesto za skidanje pesama sa YouTube-a i konvertovanje u mp3 format. Ima iznad nekoliko programa koji su ljudi preporucili. Svojevremeno sam koristio Realplayer za te stvari. Probao sam ga pre mesec,dva,posle desetak godina i jos uvek radi posao besprekorno.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Хвала друже [emoji482][emoji1305]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moram da pitam, da li postoji iOS aplikacija beogradskog aerodroma? Imao sam je, pa je prestala da radi kad je došao Vinci, pa je proradila i kad pokušavam da je nađem na app store, nema je. Može i predlog za neku alternativnu, ali da ima tačne podatke za našu bestragiju.
 
Da čudno da je nema na AppStore-u (US). Alternativa je Flightradar24
 
Pozdrav svima, nisam nesto u iOS vodama, te bi mi trebala informacija od iskusnih forumasa - da li postoji DOS emulator za iOS - nesto poput Dosbox-a. Koristio bih ga na iPad-u (ovde u Japanu cena pala na 34000 din) + eksterna tastatura za igranje DOS igrica. Gledao sam informacije, ali nisam uspeo da nadjem konkretan odgovor koja aplikacija je najbolja i da li je uopste kvalitet emulacije kao kod npr. Android operativnog sistema. Pogotovo bi mi znacilo ako je neko vec probao DOS emulaciju na iOS-u. Pozz.
 
Pozdrav svima, nisam nesto u iOS vodama, te bi mi trebala informacija od iskusnih forumasa - da li postoji DOS emulator za iOS - nesto poput Dosbox-a. Koristio bih ga na iPad-u (ovde u Japanu cena pala na 34000 din) + eksterna tastatura za igranje DOS igrica. Gledao sam informacije, ali nisam uspeo da nadjem konkretan odgovor koja aplikacija je najbolja i da li je uopste kvalitet emulacije kao kod npr. Android operativnog sistema. Pogotovo bi mi znacilo ako je neko vec probao DOS emulaciju na iOS-u. Pozz.

Možda ovo?
 
Jel ima nesto od emulatora za ipad non jailbreak da mogu da se igraju igrice npr sega...?
 
Super je Arcade, ima jako dobrih igara. Za onog ko se dosta igra na mobilnim uređajima, odličan izbor.
 
Da, video sam taj program, no izgleda da su prestali sa razvojem aplikacije. Steta, uzeo sam na kraju iPad te se nadam da ce mozda u buducnosti biti boljih Dos emulatora :)
 
Nazad
Vrh Dno