Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Jedno pitanje, klinac ima iphone 4s sa 9.3.6. probao sam sve živo za jailbreak i ništa nisam uspeo, sve dođe do negde i uvek se nešto desi.... da li je uopšte moguć jailbreak za ovaj model sa ovim o. s.? i šta da radim da instaliram neke aplikacije koje ne mogu

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Од пре неки дан не могу да се улогујем са Фејсбук налогом у апликацији Половни Аутомобили (добијем неку грешку). Док на Андроиду и лаптопу се улогујем без проблема. Да ли још неко има овај проблем?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
^ nisam ni ja uspeo, sada sam skino da probam.

Može li se za Google mape podesiti nekako Srpski ?
 
Ako misliš na jezik interfejsa Settings telefona > Google Maps > Language
Ako misliš na glasovnu pretragu, klik na svoj profil u GMaps, pa Settings > Voice Search (Srpski)

U kolima koristim glasovnu pretragu na srpskom, radi fenomenalno.
 
Jesu li se to konačno pojavile Google app na našem storeu? Juče sam neki stari iPad nameštao i vidim da mi je izbacio da ima Youtube na naš region, i Google photos i sl....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema YouTube ali zato ima YouTube Kids ;)

Na SRB Store od Google apps ima Chrome, Maps, Gmail, Translate...
 
Poslednja izmena:
ja nekako uradio jb ali ne znam kako sad da skinem aplikacije.... ove sa store ne mogu

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Digitron/kalulator sa osnvnim funkcijama, da se vidi šta računam, ako su 2+2 da ih vidim kao i rezutat 4 ? Na fabričkom se vidi samo jedna cifra, ako ima više cifara za sabiranje da se one vide.
 
Коју апликацију препоручујете као подсетник за узимање терапије?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Ја ову користим већ неко време.

https://apps.apple.com/rs/app/calculator/id443932954


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Istu sam ostavio isprobavajući gomilu. Malo mi se vizuelno ne uklapa u iOS, ali moram da zazmurmim zbog funkcionalnosti.
Na Srb store nema Google kalkulator, ima li na USA? Nema ni YT i još par stvari od Google. Mape imaju.

Šta koristiti za blokiranje reklama u pretraživaču? Ima li nešto tako za Safari ili Chrome ?
 
Instalirao sam. Baš me zanima da vidim koje aplikacije "buše" u pozadini :)

Hvala na preporuci!
 
Kakvo je stanje na App Store sto se tice popusta? Ima dosta aplikacija koje bih kupio, jel imaju popusti za Black Froday, da li postoji neki nacin da me obavesti o popustu ili nesto?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l koristi neko neki budget tracker? Da npr. radi sa Intesa bankom?
 
Može li preporuka za aplikaciju koja radi Wake Up On Lan ali da ima Widget? Probah par ali nemaju widget.
 
Ala sta uradise sa yt aplikacijom. Search dugme izmjestili na vrh, a na dno dugme za live u objavu videa...[emoji35]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Najkorisnije je da to napises kao komentar na App Store, onda je mozda svrsishodno :)
 
Jesam kao i ostali. [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se yt aplikacija nije ažurirala od kako sam prešao na srpski app store, a svako malo na paljenju traži update i odvede me na link gde kaže da app nije podržana za ovaj region.
 
Presao si sa kojeg regiona? Ako nemas dodatni nalog, nece ti updejtovati. Napravi neki gde ima, skines s njega pa onda se prebacis na nas i dobijaces update.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
sa hrvatskog. ne mogu da verujem da ovo još nisu rešili, google maps su rešene ali ovo ne. Mada ako je tako sad loše urađena app, neka stare verzije :)
 
Ja sam se presaltao sa hrv ali mi je ostao neki stari na Usa pa sam tako poskidao inace bi morao praviti novi iili cekati ko zna do kad.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
moze neki savet za alternativu itunes ... zelim da prebacim mp3 fajlove sa pc-a na ipad... hvala
 
Upravo videh da je KupujemProdajem izbacio aplikaciju za iOS. Kako kazu u poruci: "Upeglana je i brza" :)
 
Nazad
Vrh Dno