Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Meni je brzi, bas osecam pri kuckanju.
 
Meni non stop puca, pojavljuje mi se stock tastatura, ne znam sta mu je...

Sad cu da ga reinstaliram da vidim hoće li biti bolje

Inače, iPhone 5s je u pitanju
 
Od kako sam updateovao SwiftKey, svaki put kad udjem u poruke mi prebacuje na fabricku,da li jos neko ima taj problem? Neki put i u Appstore,uglavnom kod stock aplikacija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni ne ali nekad se desi da random izbaci fabričku.. Al je dosta brži nego što je bio..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ono sto me prvo odbija je sto nema pc client...drugo,zasto bi kupio ovo za 8$ kad radi maltene sve sto rade todoist,Wunderlist i druge koje su besplatne?
Mislim da cenom pokušavaju da privuku ljude u fazonu najskuplji smo najbolji smo,sta znam.

Edit // Kako ste vi videli cenu od 8,kod mene na us store-u $16 :D

8e150753df74b091c5d7959785f17fd1.jpg


Preterase ga


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ali todoist košta 36$?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Ali bar mozes da je koristis free i sluzi tome cemu je namenjena ,kome je bitno to sto pruza premium onda je svakako bolji izbor Things. Ali eto Wunderlist ima i push podsetnike free.
Treba proveriti i ostale App tog tipa,AnyDo,onda ona nova Microsoftova,mada je ona jos uvek na pocetku razvoja,nemaju ni widgete.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ono sto me prvo odbija je sto nema pc client...drugo,zasto bi kupio ovo za 8$ kad radi maltene sve sto rade todoist,Wunderlist i druge koje su besplatne?
Mislim da cenom pokušavaju

A šta sve te aplikacije nude više u odnosu na nativne (Reminders i notes)? Ozbiljno pitam, često koristim obe aplikacije, pa bih eventualno i razmotrio kupovinu neke od ovih alternativa, ukoliko zaista nude nešto više
 
Kao sto sam rekao gore,evo npr ja koristim Todoist,do skoro Wunderlist,najvise zbog pristupa sa PC-a. Tipa radim nesto na kompu i trebam brzinski da zapisem,ne moram da uzimam telefon vec imas sinhronizovan PC client.
Takodje,sve mi je vezano preko google naloga,imam i Android telefon gde nemam reminders i notes sa iphona a sve ove gore pomenute aplikacije imas na svim platformama,prosto sinhronizacija na svim uređajima,bio laptop,pc,Android ili ios.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Okej. To nije nešto sto mi je neophodno. Koristim PC, ali da imam potrebu da napišem nešto a da mi ostane u telefonu, otvorio bih iCloud
 
Ja za to gore pomenuto koristim Google keep ima, reminders, app na pc, Android, ios. Google sinhronizacija.. A dzabe..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja zadnjih godinu dana AnyDo odlična je, i ima je na svim platformama


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko shvatam ovo je edukativna aplikacija, a ne Guitar Hero klon i izgleda interesantno:


Upravo tako, mada nekome ko je duze intenzivno svirao gitaru deluje malo zbunjujuce sto se tice nekih funkcija. Pretpostavljam da je idealno imati iRig HD uz to ili tako nesto...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evernote je takodje dobar, njega bas dugo koristim (jeste da mi je nekad komplikovan, ali navika je cudo), moze preko browsera, ima za windows i mac aplikacija. Jedino nema za linux, ali ok.
 
Evernote je takodje dobar, njega bas dugo koristim (jeste da mi je nekad komplikovan, ali navika je cudo), moze preko browsera, ima za windows i mac aplikacija. Jedino nema za linux, ali ok.

Uf hvala ti za ovaj podsetnik. Zaboravio sam na njega a odličan je u free varijanti za mene.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Evernote je tata sto se tih aplikacija tice,ja sam batalio da ga koristim od kad sam ubacio 3. uredjaj u upotrebu jer su od pre godinu dana uveli sinhronizaciju samo na dva uredjaja kad je Free. Inace sam ga godinama koristio i sad mi bas fali,razmisljam da uzmem premium mislim da je 30$ godišnje. Koristim OneNote u zameni,ali nije mi to to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav, zanima me da li aplikacije koje sam instalirao preko cydia impactor-a traju 7 dana ili to vazi samo za jailbreak? Ako traju 7 dana, sta bi trebalo uraditi da produzim? Ja se izvinjavam ako pitam u pogresnoj temi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako si ih prebacio sa dev acc onda traju godinu dana, inace 7 dana. Bez JB nije moguce da se resign-uju. Sto znaci da moras da ih ubacujes ponovo, rucno.
 
Dopale su mi se Tweak aplikacije. Youtube vrh stvar, pusta cak i u background. A svidja mi se i Messenger i Facebook varijanta, s' tim sto bi mi bilo jako drago kada bi na Facebook odradili da mogu da iskljucim swipe na desno i da mi se ne pali kamera, i onaj story da moze da se izbaci. Ne znam koja je varijanta sa onim "marketima" koji se instaliraju kao profil pa nude i aplikacije placene a i te modovane. Jel one isto traju 7 dana ili ide i malo duze? Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako su free profili onda traju 7 dana, ovi na 1 god se svi placaju
 
Da li postoji nacin da slusam neku playlistu sa youtuba offline?
 
Jel moze neka preporuka koju aplikaciju za rar fajlove da instaliram a da ima integraciju za google drive?


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk
 
Ne vidim da je ista bolja od ProCam4?
 
Nazad
Vrh Dno