Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Ja ga koristim poduze vremena. Odlican je. Imas da biras kakav download zelis, plus background play radi bez greske.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koja aplikacija za secenje video snimaka?
 
Ne treba app.

Idi na snimak, pa edit, imaš tu opciju...
 
Mozes da seces video u photos aplikaciji, samo idi na edit.

Edit: dok ja otkucam, prodje minut :d
 
Ovaj MePlayer je očajan. Download ne radi kako treba, dosta puta pise da je skinuo pesmu, a nije. Zaobići ovu aplikaciju

Jel moze link za te dve gore pomenute aplikacije jer meni nesto ne nalazi na us store...
 
Poslednja izmena:
Meni taj meplayer smrdi na neki bloat, nisam bas uveren da apple svaku app proverava na "ispravnost" ... ;)
 
Bruno slick više nije dostupan. Da li imusic ima offline režim?
 

Ja ga malopre kupio ali slabo mi blokira reklame. U igricama su i dalje prisutne, na YouTube takođe. I ne znam iz kog razloga mi se stalno sam isključuje. Namestio sam da mi uvek prikazuje VPN ikonicu u notification baru ali se izgubi brzo. Ne znam jesam li nešto zeznuo ili on tako radi?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Pop up ne može da blokira, a YT nema nijedan adblocker da to radi. Samo modifikovana aplikacija ili mislim ProTube, to vidi sa ovima sto su kupili.

Ja na primer ne vidim ostale reklame koje zauzimaju delove ekrana ili u safariju.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da li neko može da preporuči aplikaciju za planiranje putovanja? Da se unesu podaci tipa datum, vreme, broj leta, hotel u kome odsedaš, da se to sve sinhronizuje sa kalendarom i slično?? Skinuo sam Google Trips i generalno je OK, samo mi na primer ne sinhronizuje sa kalendarom i putnike koje sam uneo ne prepoznaje po Google nalozima na primer (mada svi imaju gmail adrese i svi su u mom imeniku). Aplikacija je zgodna samo bi mogla da se malo unapredi.
 
Na mom SE iOS 10.3.2 TuneIN mi pojeo 50 % za 2 sata slusanja preko 4g mreze, muzika isla na spikerfon. Jel to po vama ok ? Sad na novom biuildu nisam probao, ali cenim da je bolje jer sam primetio da je stedljiviji build u odnosu na prethodni
 
Moze li preporuka za neki dobar VPN koji je free? Ne treba mi nista specijalno, zbog toga i necu da placam.

Ranije samo koristio odlican VPN gde je bila opcija da se bira i po gradovima(za US) i limit je bio 500mb mesecno ali sam ga izbrisao jer je limit prestao da se restartuje i sad ne mogu da se setim kako se zove :D
 
Verovatno si imao Tunnel Bear,meni odlicno radi već dve godine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije Tunnel Bear jer vidim da ne mogu da se biraju gradovi, samo drzave ali nebitno, probacu da vidim da li mi radi posao :)
 
Aplikacija za pustanje pesama sa YouTube-ac , ali je bitno da ima equalizer?
 
Poslednja izmena:
Nasao sam onaj VPN koji sam koristio, zove se VyprVPN
 
Sta koristite za pracenje serija?
Na androidu sam koristio Series Guide. Vidim da ga ovde nema. Probao sam SeenIt, ali mi se ne svidja. Zasad ostajem na Tv Show Time, mada me nervira sto ne moze sa Traktom da se poveze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imaju li neke aplikacije za strimovanje/gledanje sportova kao npr sto je Mobdro za Android?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ja gledam većinom web verzije ako hoću da pratim, mada to je jako retko, većinom gledam na velikom ekranu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja tv time koristim duže vremena i baš mi odgovara, ne znam šta bih bez njega [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kada se neka app povuče iz prodavnice a već je kupljena, jel ona u budućnosti može da se instalira na neke nove uredjaje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ако је везана за твој налог, онда да.
 
Nazad
Vrh Dno