Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Prešao sam s Android na iOS. Tamo sam koristio youtube vanced zbog uklanjanja reklami. Jel ima nekakva opcija na IOS?

Također koristio sam videoder za skidanje pjesama, snimaka s youtube. Jel ima nekakva zamjena za ovo? Razumijem da iphone ne može neke podatke skidati direktno ali čisto da pitam.

YouTube Premium. 750RSD/Mesec :D
 
Poslednja izmena:
Koja je najbolja navigacija koja postoji za iOS? Zanima me prevashodno Srbija, Balkan i EU.
Koristio sam godinama Here, ranije su mi bili dobri, ali sada bas nisam zadovoljan.
Koja je ukupno najbolja navigacija? A koja je najbolja besplatna?
 
Meni su uvek google maps završavale posao. I kod nas i po Evropi


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sa Here imam dva problema.

Prvi problem je poceo da se desava pre nekih godinu i po dana i ne desava se bas retko da bih mogao da ga ignorisem. Naime, u sred voznje se desi da aplikacija prestane da mi govori kuda da idem. Meni je to problem zato sto navigaciju iskljucivo koristim glasovno, ekran mi je stalno iskljucen. Sve je radilo odlicno do pre nekih godinu i po i od tada krecu problemi. Verovatno je neki apdejt prouzrokovao bag. Posle toga sam probao da reinstaliram app nekoliko puta, ali ne pomaze.

Drugi problem je taj da je u poslednje vreme sve cesce pocela da mi nalazi pogresne rute. Odvede me na skretanja gde je zabranjeno ici npr. levo i slicno. Do pre mozda godinu dana mi se tako nesto desilo samo dva puta za 3 godine koriscenja (jednom na Lefkadi je pokusala da me odvede nekim makadamom kroz sumu :d), a u poslednje vreme se desava sve cesce.
 
samo google maps, do sada sam zadovoljan kako su me sluzile, doduse, samo po Srbiji
 
Пробај Maps.me


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Nije ni Sygic loš iako ga u zadnje vreme retko koristim, ja sam svojevremeno za relativno male pare kupio doživotnu licencu za evropske mape (osvežavaju se 4 puta godišnje).
Svakako su bolji od onih prevaranata Igo, kod kojih se desilo da nakon što kupim aplikaciju izbace novu verziju (koja se ponovo kupuje), a staru su prestali da osvežavaju.
 
Ja koristim Sygic, nikada nijedan problem. Plaćeno 10 € na akciji koje često imaju.

Na sluzbenim putovanjima po EU me služi vrhunski. Kod Sygic-a uvek izdvajam to što sa strane uvek polazuje POI koji se nalaze usput (odmaralista, pumpe, itd) pa je veoma prakticno da se planira sledeca pauza, toalet, tocenje goriva...

Takodje kada se pristize na odrediste nudi lokacije za parkiranje, jos jedna prakticna opcija.

Ima i free varijanta pa probaj:

https://apps.apple.com/us/app/car-navigation-gps-maps/id820326185


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav! Vrtim unazad ali nikako da nadje ni ovde info ni na app storu youtube app ili mi se cini, svaka pomoc dobro dosla! Hvala!
 
Nema dosta Google aplikacija za Srbiju jos. Youtube je jedna od njih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala svima. Probacu Sygic, Maps.me i Google pa cu da istestiram koja mi opcija najvise odgovara :)
 
Pre par meseci sam kupio Sygic onako bezveze...bio neki popust...juče bio update mapa..sada su mape maj 2020. Danas ih koristio prvi put posle dugo vremena i mogu reći da sam baš zadovoljan. Paralelno koristim i HERE jer sam nekako navikao ali Sygic su skroz dobre.
 
Nije ni Sygic loš iako ga u zadnje vreme retko koristim, ja sam svojevremeno za relativno male pare kupio doživotnu licencu za evropske mape (osvežavaju se 4 puta godišnje).
Svakako su bolji od onih prevaranata Igo, kod kojih se desilo da nakon što kupim aplikaciju izbace novu verziju (koja se ponovo kupuje), a staru su prestali da osvežavaju.

Takodje, kupio iGo prije x godina, oko 90-100e tad bila Eu verzija. Klosari. Cudi me da se nije veca halabuka digla oko toga.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nisam siguran koliko je iGo popularan u iOS svetu, verovatno zbog toga...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam nikoga ko na iPhonu koristi iGO [emoji1]
Sygic je super, takodje HereWeGo, a najbolja opcija za navigaciju su offline mape Google-a. Skines na telefon deo mape koji ti treba i nemaš brige, jer realno google najbrže ažurira mape od svih drugih...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Takodje, kupio iGo prije x godina, oko 90-100e tad bila Eu verzija. Klosari. Cudi me da se nije veca halabuka digla oko toga.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Pa bila je, svi su ih napali preko svih mogucih drustvenih mreza. Ali ih nije previse interesovalo.
 
Ja sam uspeo da upadnem na Sygic beta. U beta verziji sve IAP mogu da se ukljuce bez placanja. Super funkcionise. Traffic ne radi jos uvek za Srbiju. A za iGo, onih 100$ sto im dadoh, nek ih potrose u zdravlju...

a2a9748af87376c801ff2a658b809ba4.jpg


a5a39e81899510977f69011dd8d5595b.jpg
 
Poslednja izmena:
U ovoj novoj Sygic aplikaciji mapa Srbije više ne sadrži Kosovo a kada se skine mapa Kosova nazivi mesta ulica su isključivo na albanskom.
 
Jel se nekom desilo ,ko je ima, malo pre sam apdejtovao facebook messanger i ponudio mi je logovanje ali sada se vise ne mogu ulogovati? Facebook aplikacija radi normalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Нисам знао где да поставим питање па одлучуих овде.
Када куцам број у dial pad, нуди ми испод броја опцију Add Number. Али не видим нигде опцију да пошаљем СМС као што има нас Андроиду. Да ли сам нешто превидео или ове опције уопште нема?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Nisi prevideo, ne mozes tako poslati poruku.

Jedino ako ti je broj u listi poziva (Recents), onda mozes da otvoris meni (slovo i u krugu) pa da izaberes poruku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav, može li se ikako preuzeti aplikacija koja postoji za iOS (na sajtu ima ponuđeno i iOS i android), ali je nema kada je tražim na app storu. Prijavljen sam u US, iz te zemlje i jeste aplikacija, do toga vjerovatno nije.
Kada pokušam preuzeti preko njihovog sajta, dobijem poruku: Cannot Connect to iTunes Store

Hvala vam unaprijed.
 
Verovatno je u medjuvremenu skinuta sa app store
 
Ne znam gde drugde da postavim temu pa ajde ovde. Unapred izvinjenje ako je mali off.
Naime,drugarica je kupila Xs. Pre toga je koristila mate 10 lite. Pokusala je da prebaci poruke sa Whatsappa ali bezuspešno. Na kraju je samo išla skip... Ima li rešenja?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nema.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno