Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Ova aplikacija za mining je sjajan nacin da se isisa i ovo malo baterije sto imam xD

Salu na stranu, sta koristite za pracenje etherium mining-a preko iOS?
Probao sam do sad 5 razlicitih aplikacija, EtherMon je mozda najbolja od tih, ali rado bih i nju zamenio ako postoji nesto bolje sto mi je promaklo.
 
Pozz, skinuo sam Tweakbox i uz pomoc njega Deezer++ , medjutim meni account odbrojava sa 15 sada je na 10 dana, da li cu morati ponovo da instaliram nakon 10 dana ili ce nastaviti da funkcionise kao premium ?
 
Ja cu ti samo reci da pazis kada se igras sa tim stvarima da ne zavrsis sa pokradenim login podacima ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Generalno na sve takve varijante :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bez jb mora tako
 
Pozdrav narode, da li znate neki yt MP3 downloader za ios11 free ne free nebitno. (Za muziku mi treba)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav narode, da li znate neki yt MP3 downloader za ios11 free ne free nebitno. (Za muziku mi treba)


Sent from my iPhone using Tapatalk

I Play,Tubify to je sto znam od Free koje koristim,nisu bog zna sta aplikacije,al rade posao.Bolje nisam uspeo da nadjem.
 
Tubify je cool ali ne vidim nikakve opcije za player sem pauze, nema premotavanja niti next song. Ne vidim nigde opciju za download, da li ima tubify to?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tako nešto za download bi i meni trebalo . Barem MP4 da skine pa ću nečim drugim konvertovati...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas sad gledam nema ih vise na App storu ove verzije koje sam ja pomenuo tako da si skinuo verovatno neki drugi Tubify :D
Stalno sklanjaju te aplikacije za download muzike, a ovi prave nove ili iste stavljaju pod drugim imenom.Haos zivi.
Ostaje vam da poskidate sve te downlodere dok ne nadjete one koji rade hah...
 
Izvinjavam se mozda nije bas za ovu temu ali nisam mogao drugu da nadjem. Naime imam problem sa viberom na 4s, sedim pored rutera i kada me neko pozove cim se javim signal pocinje da se gubi i pukne veza, kada ja nazovem tu istu osobu sve je normalno i mozemo da pricamo. Probao sam reinstall aplikacije, vratio telefona na fabricko i opet isto.
 
Ne verujem da je do ovoga ali nagovori nekoga da te zovne dok ti je viber na ekranu pa se javi i vidi jel jos imas taj problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Onda jedino da se obratis developerima :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za sada jedina igra gde sam ucestvovao u dev, a da sam je igrao (mada je vise za decu) - ko voli pixel art dobra stvar (pogotovo replay feature):
Masterpiece Colouring by Simple Simplehttps://itunes.apple.com/hr/app/masterpiece-colouring/id1330214680?mt=8


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel u swiftkey ne može da se koristi predikcija ako nema full access? Čini mi se da je pre moglo a sad sam je ponovo instalirao i ne dozvoljava...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da mora full access. Mnogo dobra tastatura ali meni je na svakom iPhonu bagovala... Ili bocne kad se ucita ili u toku kucanja. Ne znam da li se nesto promenilo ali ja se za sada drzim stock tastature koja je najbolja za kucanje po meni
 
Ja jos nisam doziveo da radi kao stock tastatura. Ni na 5s, ni na 6s ni na 7
 
Gboard napokon dobio podršku za srpski jezik, ali samo ćilirilcu :D
 
Postoji li neka fora ili opcija da rešim nedostatak opcije u viberu, na iOS nema opcija "pametna obaveštenja" ? Opcija služi da ne zvoni telefon x puta, ako vam neko pošalje xx poruka, već samo jednom.
 

Prilozi

  • 1.PNG
    1.PNG
    75.8 KB · Pregleda: 138
  • 2.JPG
    2.JPG
    155.4 KB · Pregleda: 127
Smart notifications se uključuju na nivou chata na iOS-u, makar za grupne.
 
Da li je mguće da youtube aplikacija nema rotiranje u landscape pre nego se pokrene klip ?!?


from my 7+
 
Sramota [emoji16],već "tubio" se rotira ali mi se ne svidja interfejs....


from my 7+
 
Poslednja izmena:
Ne postoje, nažalost. Realno je odlična opcija ali je samo za grupne i samo ih Viber ima (nadam se da će ih WhatsApp uvesti).
 
Nazad
Vrh Dno