Šta je novo?

Aplikacije - iOS

@old bookmaker
Inače to imaš u podešavanjima aplikacije. In app sounds uključi.

Probao, međutim to isključuje i obaveštenje za dolazne poruke.

Ne znam da li sam pobrljavio od vrućine ali ubeđen sam da ranije nisam čuo sond kada sam slao poruke na Viberu. :trust:

Može da se isključi u podešavanjima za telefon ali to onda "ubije" sve odlazne zvuke, a za email mi ne smeta (čak naprotiv, to mi treba da budem siguran da je email poslat).
 
Izgleda da si pobenavio od vrućine. Ja kažem uključi, a ne isključi. [emoji23]

Uključi da čuješ, isključi da ne čuješ.

Inače čuje se i sad zvuk, ali jako jako tiho kad se pošalje poruka. Nešto u fazonu "tik".


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni to nije "tik" nego "KLLIIIK" i to jako glasno. :D

Opet se ne razumemo, meni su sve te opcije uključene. Kada isključim In app sounds onda ne čujem dolazne poruke.

Ne znam kako je ovo ispalo ovako tamno ali se vidi:

download.png
 
A sto ne update-ujes viber?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni ništa od ovoga ne treba:

What's New in Version 6.9.5
•Group invitation links - Invite anyone to join your groups with a link, even if they don’t have Viber!
•Reply with stickers directly from rich notifications
•Faster sticker search - Type keywords in English to find related stickers in an instant

Navika mi je da uvek čitam šta se s kojim update-om dobija, ne samo za Viber već za sve app i softvere.

Ne verujem da ispod haube dorađuju još nešto, čak i da rade da je bitno sigurno bi ga naveli u opisu.
 
Ti imaš baš staru verziju. Ne možeš očekivati napredak ili pomoć ako ne koristiš poslednju verziju. Ne može niko znati kako se šta ponaša kod drugog i to na različitim verzijama.

A napredovali su mnogo nego pre vidi se kako radi program. Jedino što to sporo ide, ali barem nešto.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni ništa od ovoga ne treba:



Navika mi je da uvek čitam šta se s kojim update-om dobija, ne samo za Viber već za sve app i softvere.

Ne verujem da ispod haube dorađuju još nešto, čak i da rade da je bitno sigurno bi ga naveli u opisu.

Ne bi... Ne znas koliko je gomila developera i project managera lenjo, i ne znas koliko cesto se isprave neki bug-ovi koji se ne navedu u opis(kao i sve izmene jer bi bilo kilometarsko stivo). Dakle - to sto je u opisu moze da bude u tom update, ali isto tako ne mora da znaci da jeste u tom update. Da li je to sve sto je u tom update - u 1% slucajeva da, u 99% ne...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Treba mi neka vrsta tajmera/alarma sa intervalima.

Zelim da tokom rada na poslu alarm zvoni svakih sat vremena kada se trebam dici od racunara, odmoriti od monitora i nastaviti sa radom.

Bitno je da te intervale podesim jednom i da su svaki dan aktivni, od 8 do 16h.
 
To sve možeš sa default alarmom na iphone-u


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Preporučite aplikaciju za youtube jer su ovi adovi postali nesnosni. 3x mi iskaču u klipu koji traje 10min. Bilo bi super ako bi mogla da reprodukuje zvuk u pozadini ako tako nesto uopšte postoji, a da je free.
 
Protube može sve to, ali nije free. Ali vredi jer čuva živce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Preporučite aplikaciju za youtube jer su ovi adovi postali nesnosni. 3x mi iskaču u klipu koji traje 10min. Bilo bi super ako bi mogla da reprodukuje zvuk u pozadini ako tako nesto uopšte postoji, a da je free.


Da se nadovezem na ovaj post: treba mi aplikacija za muziku sa youtube-a, da bude kao plejer i sto je najvaznije, da mogu da slusam u offline rezimu a ne da ucitava svaki put. Da li postoji nesto nalik tome? Hvala


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Deeper, MePlayer
 
Ne verujem da je @teniser mislio na aplikacije koje zahtevaju JB.

YT aplikacije sa mogućnošću offline režima iz nekog razloga nisu dozvoljene i brzo bivaju uklonjene sa AppStore-a ili dobiju update gde se ta mogućnost ukida (ProTube).
 
Ja sam isto skontao da hoce da skida muziku sa yt,pa slusa offline. Takodje preporuka za MePlayer.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Deeper, MePlayer

Tek sad vidim da piše deeper umesto deezer, auto correct... Neka moderator edituje post da ne zbunjuje ljude i obrise ovaj

Inače da, skontao sam da hoće da skida sa yt i sluša u offline rezimu
 
Protube mi je spasitelj.. Gledam dosta youtube u ubili su me u mozak sa reklamama.. Protube i miran mozak..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Treba mi aplikacija za snimanje i preslušavanje razgovora obavljenih preko klasične mobilne telefonije ( ništa VOIP skype, viber, whatsapp).

I da je besplatna

Slično ili isto kao call recorder na androidu

Molim za preporuku
 
Poslednja izmena:
Ne postoji. Zakonom je zabranjeno takvo nesto u vecini zemalja gde se iPhone prodaje pa je samim tim blokirano. Drugi razlog je sto bi onda svaka aplikacija mogla da ti snima razgovore (ili ona kojoj dozvolis) i da tipa to posalje negde na net... Postojalo je par aplikacija koje su to nudile ali nacin na koje su radile je - ti preko VoIP pozivas njihov server, a onda se sa njihovog telefonskog broja poziva broj koji zelis - cuvale su razgovore u cloud plus mogao si preslusati ili skinuti iste. Naravno cena se naplacivala po minuti poziva i bila je jako skupa :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne postoji. Zakonom je zabranjeno takvo nesto u vecini zemalja gde se iPhone prodaje pa je samim tim blokirano. Drugi razlog je sto bi onda svaka aplikacija mogla da ti snima razgovore (ili ona kojoj dozvolis) i da tipa to posalje negde na net... Postojalo je par aplikacija koje su to nudile ali nacin na koje su radile je - ti preko VoIP pozivas njihov server, a onda se sa njihovog telefonskog broja poziva broj koji zelis - cuvale su razgovore u cloud plus mogao si preslusati ili skinuti iste. Naravno cena se naplacivala po minuti poziva i bila je jako skupa :

Ti to ozbiljno???

A kako zakon važi samo za iOS aplikacije, a za android ne?

Hoćeš da kažeš da se u tim zemljama prodaje isključivo iPhone????

Teško mi da zamislim tako nešto ako znamo tržišni udeo androida u celom svetu

I kako proveravaju dal' neko krši zakon pandur na ulici uzima iPhone da proveri koje aplikacije si instalirao??? :D

No comment :cool:
 
Zabranjeno je svuda, pa i kod nas koristio ti Android ili iOS.

Svaki put kad snimas moraš da napomenes da se razgovor snima, jer neko može da te tuži zbog toga.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Treba mi aplikacija za snimanje i preslušavanje razgovora obavljenih preko klasične mobilne telefonije ( ništa VOIP skype, viber, whatsapp).

I da je besplatna

Slično ili isto kao call recorder na androidu

Molim za preporuku

Ako imaš JB, Call recorder radi kako treba. Ali nije besplatna.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@zoki_zika

Meni na Androidu ništa nije radilo kako treba od tih call recorder aplikacija...inače je to lako implementirati u sam sistem od strane proizvođača da hoće...imaš varijante sa BT snimačima razgovora...kačio sam ja linkove u ovoj temi
 
Nazad
Vrh Dno