Šta je novo?

Aplikacije - iOS

12..7.3.46 je noviji i nema tu mogućnost?
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    27.4 KB · Pregleda: 136
Imate li predlog aplikacije za licne finansije? Tipa da mogu da se upisuju tipovi troškova, prati balans, neka statistika...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Greska,ne radi link.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    18.5 KB · Pregleda: 97
Poslednja izmena:
Mogao si da kopiras sve sto ostane posle deinstalacije i da onda kopiras Mobile Applications koje su ti ostale iako nisi mogao da ih koristis.
Sustinski mozes da sve sacuvas i samo ubacis u iTunes koji si instalirao.
Ima kompletno i detaljno uputstvo na nasem forumu koji se bavi Apple uredjajima.



Najvaznije je da ti sad radi i da imas mogucnost da manipulises aplikacijama.
 
Gboard u poslednjem update-u podržava i srpsku latinicu. Napokon može normalno da se koristi, ja sam zadovoljan za sada.
 
Jel na iosu bar pravi razmak posle zareza,ovo na androidu me do ludila dovodi?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Swiftkey je zakon za sve. Jednostavno ništa bolje nisam našao ni na ios.. I predikcija i multi language i brzina i teme..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam swiftkey koristio na androidu, na iosu probao nekoliko puta i ne vredi. Bolja mi je gboard.

Ne udara space posle zareza, isto kao i native tastatura.
 
Stock tastatura je po meni najbolja. Swiftkey mi je uvek malo bagovao i to neretko. Jeste gotivan predict, al dzaba to kad mi se nekad ne ucita ili zabode sekund dva, pogotovo na viberu.
 
Takođe glas za stock tastaturu. Nema bolje za mene. Koristio i gboard i swiftkey i meni ne odgovaraju. Često predikcija koju prave njih dve bude loša i stalno me tera na ispravke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko je uspešna predikcija na stock tastaturi? Predpostavljam da je koristite u okviru engleske? Mada i Hrvatska tastatura ima predikciju.
edit: stock iOS tastatura, na nju se odnosilo. Trenutno koristim SwiftKey, probao i Gboard... I nije mi "legla"
 
Poslednja izmena:
Sve je to dobro, ali na ios ništa osim stock tastature nije fluidno.. Ne može da se poredi nijedna sa swiftkey na Androidu koja radi kao da je došla uz fon. Stock tastatura na ios samo zato što jedina radi kako treba, inače je užas.. Nisam mogao da je koristim ma koliko swiftkey bio lošiji.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Stock tastatura je po meni najbolja. Swiftkey mi je uvek malo bagovao i to neretko. Jeste gotivan predict, al dzaba to kad mi se nekad ne ucita ili zabode sekund dva, pogotovo na viberu.

+1

Uvek se vratim na stock,probao i druge dve,ali mi nisu legle.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li neko ideju zašto ne mogu da aktiviram upozorenja za pozive, poruke itd. na Mi Band 2, iz njihove app Mi Fit?
 

Prilozi

  • IMG_0488.PNG
    IMG_0488.PNG
    78.2 KB · Pregleda: 193
Potrebna pomoc, prilikom updejtovanja iPhonoa 5 sa ios9 na ios10 restartovao sam telefon i sad samo pokazuje ikonu iTunes i prikljuciti punjac. Šta da radim?
 
Jel ga prepoznaje itunes?Probaj restore,ako ga vidi.


Sent from my iPhone XXX
 
Pokreni iTunes i povezi telefon sa kompom pomocu kabla i prati dalje sta ti kaze
 
Molim za savet : treba mi app za slušanje radija koja ima dosta stanica a po defaultu ne vuče mnogo neta .
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radio Application Pro by Tal Shresthahttps://itunes.apple.com/hr/app/radio-application-pro/id687223019?mt=8


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jos jedna preporuka za RadioApp,imam bas tu Pro verziju. Lep interfejs,ima i dark mode,solidan izbor stanica,mogu da proverim ako te zanimaju neke odredjene..

IMG_0049.JPG
IMG_0050.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tu je i tunein.

TuneIn: Radio, MLB & Podcasts by TuneInhttps://itunes.apple.com/us/app/tunein-radio-mlb-podcasts/id418987775?mt=8


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno