Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Ne ukljanja se. Ne znam sta tu moze da smeta? Veoma korisna stvar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li Apple-ova News aplikacija može da prikazuje vesti sa naših portala/novina ili samo USA vesti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne ukljanja se. Ne znam sta tu moze da smeta? Veoma korisna stvar.


Sent from my iPhone using Tapatalk

I meni smeta i uz to je ruzan. Srecom probao sam betu pa sam na vreme pobego nazad [emoji3]. Svakako treba dati ljudima opciju da li zele ili ne da koriste to.
 
Koliko cesto koristite google maps? Jel vam se desava da se pogubi i prebaci lokaciju na neku putanju koja je paralelno ucrtana? Ili, kada stanem na semaforu, zarotira se za 180* i onda trazi da se okrenem polukruzno...?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni baš očajno radi Google Maps. Juče sam išao Radničkom ulicom do Novog Beograda, Google Maps me je non - stop terao da idem suprotnom trakom. Znači, mozga bez...
 
Bas sam navikao na google maps na androidu, cak ni jednu drugu ne koristim. Prvo pomislih da sa gps sensorom nije nesto ok, ali ocigledno da imaju neki problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni smeta i uz to je ruzan. Srecom probao sam betu pa sam na vreme pobego nazad [emoji3]. Svakako treba dati ljudima opciju da li zele ili ne da koriste to.

Bas to druze, meni dok nije imalo to bilo je ekstra ovako visak mi taj prozor ne znam sto nisu stavili on/off a nista mi ne koristi osim sto smeta, sad bih uradio downgrade ili platio nekom da mi uradi mislim da je glupost nevidjena bez prava izbora...
 
Ma ja app library ignorisem kao da ne postoji, tako da mi i ne smeta. Retko beskorisna opcija na ios-u...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ni ja joj ne vidim svrhu pa ni ne idem na tu stranu[emoji16].


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posto sam novi u prici, nalog mi je na Cro i tu nema nekih aplikacija koje su mi preporucili. Citao sam da neki prave nov nalog i stavljaju USA. Jel to pametnije ili samo promeniti region na postojeci nalog?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lakse i brze ti je promijeniti region.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Има ли PayPal апликација за iOS?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Naravno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na hrvatskom i američkom storu ima. Ne znam da li ima na našem.
 
Nema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ciji store je najbolje staviti? Prebacih se sa Cro na USA, Arkansas State, ali mi opet izbacuje da odredjene aplikacije nema koju mi je drugar poslao


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bese da moraju da se prekinu pretplate kad se menja store? I da ne mogu da se koriste kartice iz drugih zemalja tipa nase ?
A sta donosi promena regiona ?
 
Naše kartice mogu na SRB i CRO AppStore. Za promenu regiona ne smeš imati novac u wallet-u, a pretplate će automatski biti prekinute.

Za sada ne postoji jedinstveni AppStore gde su dostupne sve aplikacije, tako da je i dalje potrebno imati više od 1 naloga. Ja kombinujem US i SRB.
 
Malo me buni sto je data zemlja za store i onda zasebno za region. Sta region regulise kad app store ima svoju opciju za mesto?
 
Kako vam radi aplikacija polovni automobili? Pocetna stranica je ok, ali kad udjem u oglas slika crno bela.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Malo me buni sto je data zemlja za store i onda zasebno za region. Sta region regulise kad app store ima svoju opciju za mesto?

1. Imas iCloud koji ti je primarni na telefonu i nema potrebe da ga menjas jer bi to bilo suvise komplikovano, recimo mozes se u medjuvremenu odseliti u drugu drzavu i slicno, cloud ostaje...

2. Nadalje imas appStore koji mozes da menjas kako bi ti bile dostupne sve aplikacije kojih nema u pojedinim zemljama, sto se nadovezuje na ovo prvo...

3. Na kraju imas region koji menjas kako bi ti bio dostupan applepay u svim zemljama sto se nadovezuje na sve ovo prethodno...

Posebna napomena je da na USA store-u ne prolaze nase kartice ni paypal, vec je jedina opcija kupovina gift kartica.

Nadam se da je jasnije sada.

@nemanja-992 tako je lod svih. Tek kada kliknes na slike onda su u boji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
1. Imas iCloud koji ti je primarni na telefonu i nema potrebe da ga menjas jer bi to bilo suvise komplikovano, recimo mozes se u medjuvremenu odseliti u drugu drzavu i slicno, cloud ostaje...

2. Nadalje imas appStore koji mozes da menjas kako bi ti bile dostupne sve aplikacije kojih nema u pojedinim zemljama, sto se nadovezuje na ovo prvo...

3. Na kraju imas region koji menjas kako bi ti bio dostupan applepay u svim zemljama sto se nadovezuje na sve ovo prethodno...

Posebna napomena je da na USA store-u ne prolaze nase kartice ni paypal, vec je jedina opcija kupovina gift kartica.

Nadam se da je jasnije sada.

@nemanja-992 tako je lod svih. Tek kada kliknes na slike onda su u boji.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hvalaa viiii
 
Bio bih ubedjen da je prvih dana sve bilo ok. Od juce kad sam presao na 14icu primetih ovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije bas za ovde pitanje, al ajd. Nemam svoj komp sa itunes pri sebi, tek za 4-5 dana, pa da pitam. Bio na androidu, pa presao na ios i sada se vratio na android. Primetih da mi nema nekih imena iz imenika koja sam snimio u medjuvremenu dok sam bio na ios. Da li postoji mogucnost pristupa online kao sto mogu sa google acc da pristupim svom imeniku?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Udjes na icloud i tamo imas i imenik.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Када користим Гугл мапе offline за вожњу, ради. Када пребацим на пешачење каже нема интернет конекције. Да ли нешто нисам одрадио приликом скидања offline мапе или...?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Mislim da offline mode ne podržava walking directions za sve gradove.
 
Nazad
Vrh Dno