Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Meni je sada izbacio stock tastaturu kada sam odgovorio sa lock screen-a,a za sve ostalo iskoči SwiftKey.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je sada izbacio stock tastaturu kada sam odgovorio sa lock screen-a,a za sve ostalo iskoči SwiftKey.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo i meni, sad sam probala. Mada ne koristim quick reply nikada, tako da mi to ne smeta.

Jel ste povezali SwiftKey sa Fb/Twitter/Gmail nalogom? Cenim da treba da se uradi to da bi brze naucila kako kucam.
 
Jeste, dobra je, ali zna i da usere bogami. krastavac na SwiftKey godinama kucam, sve je naučio, ovoj bi trebalo bar godinu dana, a živaca i nemam baš toliko da opet uči [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Pa puta koristio obe sa predikcijom (srpski katastrofa na obe po meni, mada sam uglavnom koristio za engleski) i mogu reci za mene fail. Moze da mi ustedi max 10% vremena zato sto brzo kucam, ali gubim cesto vreme da ispravljam, tako da na kraju odustanem od toga. Drzim nekad samo ukljuceno da mi proverava spelling and grammar errors za eng, ali cak ni to nije savrseno, jer gomilu puta obelezava eng - us reci, i forsira da budu eng - uk. O strucnim recima da ne pricamo (ne govorim o tehnologijama).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da je koristiš dugo video bi kako to savršeno funkcioniše. Meni štedi, pa da ne preterujem sigurno 80% vremena, ako ne i više. krastavac 3-4 godine od kako postoji, ja je koristim. Nauceno gomila reči, pogotovo slenga i mojih nekih rečenica koje često koristim. Mnogo znači.

A tu su i kvačice na koje gubiš vreme na qwerty tastaturi, ovde to on dodaje.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sam to djubre obrisao za par minuta :D
 
Da je koristiš dugo video bi kako to savršeno funkcioniše. Meni štedi, pa da ne preterujem sigurno 80% vremena, ako ne i više. krastavac 3-4 godine od kako postoji, ja je koristim. Nauceno gomila reči, pogotovo slenga i mojih nekih rečenica koje često koristim. Mnogo znači.

A tu su i kvačice na koje gubiš vreme na qwerty tastaturi, ovde to on dodaje.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Kad si video mene da kucam kvacice sem kada sam isprobavao auto complete? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam to djubre obrisao za par minuta :D

I ja mislim da Apple tastatura za sada obavlja solidan posao...ja nemam potrebu da je menjam za drugom, mada i na Androidu sam najvise koristio stock Samsungovu :D
 
Meni ne treba sa lock screen-a ona jer svakako fon otključavam tako što kliknem home dugme i ostavim prst na istom da se otključa... Tako da ga praktično ni ne vidim, a i kad proveravam na power dugme dal ima poruka uvek uđem u istu.. A kada stigne poruka a ja u drugoj App i iskoristim 3d touch da odg na poruku iz notification bara sve ok radi..

Meni štedi 80% vremena takođe i mnogo grešaka ispravi, više ni ne znam da koristim tast na fonu bez auto korekcije, plus swiftkey me odlično zna posle 3 godine i prezadovoljan sam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stigao novi update za Viber,napokon se moze promeniti ton za poruku [emoji1]

0127c2fb2a5cd36a929df29c5250df48.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hahah upravo sam ušao u temu da to napišem
 
Kakav breakthrough [emoji33] [emoji33]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mene to što ne moram da slušam odvratni viber default ton..

Npr sada neće da laguje i kada menjam 2g 3g uz uključenje podataka i back u settings i iz wa chat-a back na početni ekran u wa.. A to mi se dešavalo na prošloj verziji...
Znači settings mi radi mnogo fluidnije..

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sad kad Apple krene da banuje sve iz Srbije po IP adresi jer su ilegalno napravili nalog :d
 
Stigao je Google Assistant na iPhone
Probao malo, al ovo trenutno radi katastrofa.
Nedovršena aplikacija, zamrzavanja i bugova koliko hoćeš, nekad me ne razume, nekad ne razume kontekst.
Pitam neka prosta pitanja (npr "who is ufc heavyweight champion"), nema pravog odgovora, itd

Sve u svemu zaista ne znam ko je ciljna grupa za Amazon Echo/Google Home/Siri Speaker i kako opravdavaju kupovinu. Virtualni asistenti su glupi ko noć... :S:
 
Stigao je Google Assistant na iPhone
Probao malo, al ovo trenutno radi katastrofa.
Nedovršena aplikacija, zamrzavanja i bugova koliko hoćeš, nekad me ne razume, nekad ne razume kontekst.
Pitam neka prosta pitanja (npr "who is ufc heavyweight champion"), nema pravog odgovora, itd

Sve u svemu zaista ne znam ko je ciljna grupa za Amazon Echo/Google Home/Siri Speaker i kako opravdavaju kupovinu. Virtualni asistenti su glupi ko noć... :S:

Ček polako još nisu na tom nivou AI-a :) Ne znam kako ali od pre neki dan sam naleteo na sajt AI asistenta ALICE http://alice.pandorabots.com/ ...stvari idu u zanimljivom smeru po tom pitanju samo je pitanje vremena :D
 
Imam pitanje. Koristim facebook aplikaciju + messenger. Primetio sam kad sam na messengeru na mom starom nalogu izgled aplikacije je jedan, a kad pristupim drugom nalogu prikaz aplikacije je drugi? Wtf? Jezici su isti na oba naloga (engleski) Vidim sad i da je isti slucaj sa facebook aplikacijom.


5078144b3157ab41478d632fa8ce0b99.jpg
00b62ee3b41335f74935aeb1d8ad6116.jpg




7428ad34922b5b0aacdd5775616de840.jpg
0a8592958e499144d8ed4e126c3218b8.jpg



Sent from my iphone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Swiftkey dobio update, dosta bolje radi i neke nove teme je dobio...
Takođe novi izgled emoji dela, po meni bolji..

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Upravo sam to hteo da napišem. Uglavnom :
c6083ec0492566d74ff5dee635e6f323.png


Ali jezike kakve su dodali... Nikad čuo [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Bas mi se svidjaju nove teme, super su! Vise volim stock tastaturu ali dacu Swiftkey sansu da me odusevi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedva čekam da ubace srpsku ćirilicu kao na Androidu.. Inače nekad mi se desi da otvori fabričku tast bez nekog posebnog razloga.. Ali svejedno swiftkey mi radi mnogo fluidnije sada..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dešava se kada treba da ubaciš password ili ako odgovaraš na poruke sa lock screen-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma jok, u sred pisanja u Tapatalku, nisam zaključavao fon..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dark nickel je odlična tema, šteta što i sam ios interfejs ne moze da bude Dark... Valjda ce od ios 11 da to omoguće.


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk
 
Meni užasno baguje SwiftKey otkako sam ga updateovao...
 
Nazad
Vrh Dno